Žemę privatizavo su visais prokurorais?

Grįžti į straipsnį

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Žemę reikėjo privatizuoti ne tik "su visais prokurorais", bet ir su jų padėjėjais - tada nebūtų likę kam ieškoti teisybės.

ll

ll portretas
Korumpuota valdžia išleido tokius įstatymus, kad prichvatizacija turint daug pinigų yra galima,net aiškintis iš kur turi nereikėjo,užteko bobutės raštelio.O čia tai jau gėda prokurorams už jų ,,ne matymą,,

toli nereikia

toli nereikia portretas
Rumšiškės. Kelių šimtų m2 sandėlį pardavė. Bet be žemės. Žmogus paleido gaterį, dirbo. Kainos prieinamos. Gaminius atveža už tuos pačius. Prieš kelis metus užsidarė. Atėjo bobas kuris įsigijo žemę po sandėliu. Ir veiklą uždraudė. Toliau. Kad atsiimt 4 ha nuosavos, visiškai laisvos žemės, pusbrolis davė 4 000 litų. Tada tai buvo dideli pinigai. Kaip dabar tiek eurų . Toliau. Miestelio ribose turėjau apie 1 ha žemės. Žemėtvarka išsidalino (lapinskas, gudeliauskienė, ambraškienė) ir pardavė. 20 arų liko. Atsieit, atstyta nuosavybė.Mes, senoji karta, akių viens kitam nelupam. Po metų paklausiu - kodėl sklypą apleidęs? Tai kad ne mano. Pasirodo atstatė nuosavybę žmogui neturinčiam jokios teisės. Nei kolchoznikas, nei dirbo aptarnaujančioj įmonėj. 10 000 litų rimta teisė.

panele, skurdi jūsų fantazija

panele, skurdi jūsų fantazija portretas
Buvo Valstiečių laikraštyje, su pagrindine veikėje teisme susipažinome. Teisėmės prieš kauno apskrities žemėtvarką. Na, mano tik dalį namų valdos pavogė. O ta moteriškė, mirusios sesers žemės paveldėtoja. Jos sesuo, atsikėlė iš numirusių ir žemėtvagiams parašė prašymą perkelti nuosavą žemę iš miesto ribų į kažkokias dykumas. Ir be teismo niekaip. Aš du metus po teismus tampiausiu. Kai laimėjau bylą, pasirodė kad jokio teismo sprendimo nereikia. Paprasčiausiai žemėtvarka turėjo ištaisyti klaidą. Bet nenorėjo. Įtariu tik todėl kad kaimynas norėjo nupirkt iš manęs dalį sklypo. O nepardaviau. Tai bandė kitaip. Pavogti.

Viskas ok

Viskas ok portretas
NŽT Kaune yra kloaka, pelkė. Koncervos žadėlo NŽT išskaidyti, žemės funkcijas perduoti savivaldybėms, bet ir vėl išdūrė rinkėjus, o gal geriau sakyti: pamiršo.

deja,

deja, portretas
ne vienas atvejis parodo, kad nžt sėdi idiotai, priimti dirbti už kyšius arba giminių bei draugų....

Komntaras

Komntaras portretas
Kada baigsis tas žemių parceliavimas kaip nuosavybė?! Ypač miestų centruose. Isigyjai patalpas ir džiaukis, prieko ko valstybinė žemė.

EVOLIUCIJA ,AR VILIUS NENORMALUS???? GAL DAR KAS NORS?

EVOLIUCIJA ,AR VILIUS NENORMALUS???? GAL DAR KAS NORS? portretas
.>vilius. -Dar vienas nenormalus: Tvirtina ,kad krabai turi kišenes... O GAL VYKSTA EVOLIUCIJA -- IŠ ŽMOGAUS VYSTOSI KRABAI? Nenormalus yra normalu , bet kai iš normalių daro nenormalius tai tikrai nenormalu

Tai negi

Tai negi portretas
paliksi vargsus bezemiais naslaiteliais?

pansininke

pansininke portretas
Prie ko cia Meras? Kiekvienas dirba savo darba, net teisejas nenagrineja bylos, nes visur ,,savi,, o pabandyk eilinis pilietis atsidutrti tokioj situacijoj, tuo busi nuteistas, o cia gi Kiguolis , nieko pries ji neturiu, bet jei esi turtuolis tai visi istatymai tavo puseje, jei ne ...taip ir liksi pinigine prasme vargsas

vilius

vilius portretas
viskas i krabo kišene

Rimas

Rimas portretas
kaip suprantu, truputėli meras persiskaičiavo?

Brazovskis

Brazovskis portretas
Vsiuo zakonno

Anonimas

Anonimas portretas
Antivakseris...Kyguolis "gerai"gyvena ...ir moka te'ti.

Byyyy By DEJAU

Byyyy By DEJAU portretas
UBAGIŠKOJE LIETUVOJE KUR DAUGUMA PARSIDAWELIAI , TEVA MOTINA PARDUOS .... VISKO GALIMA TIKETIS !!!!!

senis

senis portretas
pamokanti istorija kai vienas gudrus verslininkas nusipirkes ora užsinorėjo kast žemę ,o žemė parodė špyga ir gudrutis liko nieko nekandęs.

Kaunietis

 Kaunietis portretas
Į kurti..."Kultūros ir meno inovacijos centrą, kuriame vyktų kultūros, meno, švietimo ir inovacijų renginiai.." O gal kvepia meilė dideliemss pinigais .... geru pelnu.. iš inovacijų fondo...?

Jonas

Jonas portretas
Visi nusikaltėliai pravatizavo laisvės alėjos pastatus,tik labai įdomu, kur pinigai ,nes laisvės alejoje labai brangūs buvo objektai.Kauno miesto biudžetas turėtų būti labai didelis.Matysime kad bus arb nebus viskas nazionalizuota iš tų vagių gaujos.Užtai labai bijo ruso,paprastm žmogeliui nėra ko bijoti ,iš jo buto neatims,todėl ir gynėjų, rusams užėjus nebūtų. Su žmonėmis nesiskaito, sąmoningai įleido,priglaudė rusus , ukrainiečius suteikia išskirtines sąlygas gyventi Lietuvoje,kad Lietuviai pyktu ant jų ,bet ne jie kalti tie žmonės o mūsiškiai.Kad kiltu nepasitenkinimas ir neapykantą.Mes nepykstame ,nes žinome, ką tai reiškia,ne juos reikia smerkti o mūsiškius.Taip kad Lietuvos ginti jeigu ką ,nesitikėti reikėtų.

Jau 33

Jau 33 portretas
metai,kaip privatizuoti visi prokurorai,teisejai,antstoliai,notarai. Tiksliau,jie privatizave valstybe.

Kaunas

    Kaunas portretas
Atsakykite gudruciai kodėl tu sklypų negrąžino koncervatorrrrrrper dvidesimt metu o darbar nors erais zmones atgavo ėra

AR NEĮDOMUS GYVENIMAS???

AR NEĮDOMUS GYVENIMAS??? portretas
Užmiršo parašyti laiko momentus .Tada vyko ne privatizasija , o pėrėstroikė .Tai du skirtingi veiksmai .Vėliau prasidėjo privatizacija ....

Lianzburgeris

Lianzburgeris portretas
Che, che...

Nu

Nu portretas
Kaip ir viskas aisku. Prokurorai palaimino si privatizavima. Pazintys ir pinigai viska gali.

Tanto

Tanto portretas
Oi kokie blondinai fotkeja

Anonimas

Anonimas portretas
ŽEMĖ AMŽINA O PROKURORAI NE
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių