Pėsčiųjų perėjoje Aleksote vairuotoja partrenkė dvi moteris

Grįžti į straipsnį

Alytiskis

Alytiskis portretas
---------------------------------------------------------------------------------- D E M E S I O !!! D E M E S I O !!! D E M E S I O !!! Alytuje tarp Naujosios 142 ir Naujosios 142a esancioje apleistoje teritorijoje ( konkreciau prie metalines tvoros) yra palikti PENKI ATVIRI SULINIAI!!! BUKITE ATSARGUS! ----------------------------------------------------------------------------------------------

Lina

Lina portretas
Gėda skaityti seksistiškus komentarus. Visada būna vairuotojai ir pėstieji. Ir jei vairuotojai nekalti, trauma vistiek lieka abiems pusėms. Kai į gatvę staiga išbėga vaikas, ką vadinsite višta?

...

... portretas
Maciau krauju buvo ant gatves

Dūmtraukis

Dūmtraukis portretas
Skersai gatvę ėjo DVI moteriškės , ar ne ? Tai bent viena jų turėjo būti ne žiopla ir apsidairyti ?

baltas

baltas portretas
išvien ne girtuoklių, girtuokliai linksminasi, čia končini alkoholikai

->tik

->tik portretas
ten reguliuojama perėja

tik

tik portretas
bobos visos zioplos ir blaivios tiek vairuotoja tiek pescios o kalta liks vairuotoja nors butu ir pacios sokusios po ratais 1 z BOBOS =0

Tomas

Tomas portretas
Vaikštau kasdien. Negaliu sakyt, kad moterys vairuoja labai blogai. Tarp čigonų irgi vagių pasitaiko. Bet, jei einant per perėją, tau važiuoja per kojas, tau 99 proc. moteris. Deja, tokia realybė.

išvien

išvien portretas
girtuoklių komentarai...

Boba

Boba portretas
Už vairo tragedija, o jei dar girta senė ta išviso kapai

Karlas atsiradęs iš niekur

Karlas atsiradęs iš niekur portretas
Tas ponas Karlsonas tikriausiai ekstrasensas, kad gali nuspėti veiksmus o dar moterų, o ir apie kokius metus ponulis kalba, geriau jau žiūrėtu į savo daržą pilną pikdžolių.

yhahaa

yhahaa portretas
nuskyne vista dvi vistas

Vytautas

Vytautas portretas
Va, policininkas važiavo pagėręs tai saugiai. Gal ir vairuotojai ant drąsos paimti reikėjo?

Juk ji teisi

Juk ji teisi portretas
Jei moteris teisi, kam jai stabdyti? Juk dyla stabdžių kaladėlės.

Karlas teisus

Karlas teisus portretas
Zmones pestieji, patys laikykites taisykliu, kurios liepia pestieisiems dairytis kairen desinen ir isitikinti savo saugumu. Jei pestesiems nerupi ju paciu saugumas, tai niekas nepades. O vairuotojai irgi ne dievai. jei ka, tai as moteris, vairuojanti 23 metus ir tik padanga prakirtau bei kelis uodus numusiau . O ir gatvemis vaikstau nemazai.

To Karlas

To Karlas portretas
Tai ir Jums ponas Karlai jau reiketu susirupinti, ar toliau vairuoti... Siaip nukentejusios degant draudziamam signalui isejo i vaziuojamaja dali, bent taip raso kitas portalas... Taigi ponas Karlai, peranksti teisiat...

AnI nuomonė.

AnI nuomonė. portretas
O aš manau atvirkščiai. Žmonės žengiantis į gatvę turi įsitikinti ,kad saugu. Juk gatvė tai priklauso automobiliams ir automobili sustabdyti per akimirką ne įmanoma. Gerbkime vieni kitus ir būsime saugus.

Karlas

Karlas portretas
Zmones is niekur neatsiranda gatveje. Jie matosi ir ant saligatvio ir ju ketinimus galima nuspeti kad zengs i gatve. Tokiu metu sulaukusiai moteriskei gal jau ne vieta uz vairo. Atsiprasau jeu kazka uzgavau. P.S. Vairavimo stazas nuo 1984 metu. Visos kategorijos.

Galerijos

Daugiau straipsnių