Aplinkosaugininkai neslepia: įžūlumas Karmėlavoje – neišpasakytas

Grįžti į straipsnį

Reiktu IKEI

Reiktu IKEI portretas
Pradėt po viena tvarkyt pagal istatymą.

Urodams

Urodams  portretas
Nukapot gyviems rankas kojas ir šunyms sušert.

kvailiui "o kaip"

kvailiui "o kaip" portretas
kam ir kur tas keliukas turi eiti ?? tipo visi kas turime miško darome keliukus ?? turiu miško rausiu darkau kelius kur noriu ir kaip noriu ?? ar čia siautėja to autisto vandalo sugėrovai ?

D.J

D.J portretas
Toks gražus buvo vaizdas gyvenant ir žiūrint pro langą,o dabar baisiau negali būt. Ir toliau niokojama.

Geras

Geras portretas
Jiems mašinas tikrint? Lai mudilos miškus saugo.

Izauras

Izauras portretas
Skyndikai pavydi... kaip zmogus nusipirks malunsparny bobos skundikes vapse apsimys is pavydo

O kaip

 O kaip  portretas
Padaryt keliuką, nepažeidžiant paklotės? Kaimynai savanaudžiai skundikai

Boba

Boba  portretas
Paskundė?

Aš portretas
Juokinga bauda. Susimokės ir kas toliau???

kol vyksta teiseju ,prokuroru NEPAKALTINAMUMAS

kol vyksta teiseju ,prokuroru NEPAKALTINAMUMAS portretas
tol ir vyks yzulumas, betvarke, banditizmas , prievartavimai ir zudynes... vsisas sis bordelis tai teisesmaukiniu mafijos ydirbis.

Marionas

Marionas portretas
O Alytaus rajono meras Rubliauskas ir miesto meras -požarnykas Čepsiulis net Alytaus rajono ribas perkėlė į miesto pusę ,kad plynai iškirsti nebrandų, bet sveiką, Alytaus šile bent porą kilometrų juostą!

ogi

ogi portretas
siuos parazitus saugo nato su visa zaly nga /teisesauga/ =0

senos geros dainos

senos geros dainos portretas
skundžia savininką nes negalės po jo mišką valkiotis. Taip skundė pokariu kaimynus kad išvežtų į sibirą ir galėtų jo rakandus išvogti.

kaimynas kaimynui "brolis"

kaimynas kaimynui "brolis" portretas
Manau, kad sužaidė gyventojų asmeniškumas. Kažkas pyksta ant kaimyno, nes negalės jo privačioj valdoj ilsėtis. O koks aplinkosaugininkų aktyvumas!!! Kai buvo kertama Labanoro giria, kai buvo nuskustas Gedimino kalnas, tai aplinkosaugininkų nebuvo. O čia žmogelis kelią savo žemėj nusprendė nutiest, tai sulėkė. Ir matosi, kaip kaimynas ketina gulti po traktoriuku, kaip per sausio 13-ją po tanku.

Palestiną hamaz

Palestiną hamaz portretas
State daugebucius tai visems buvo gerai, išpjovė daug Pušu, kelis Ąžuolus, apkase šlaitą,ir visjas gerai, o dabar zmogus nori keliuka tau jau baisi tragedija, o ko jus neleidot putu kada state daugebuti kaip medžius naikino,

Anonimas

Anonimas portretas
Koks ministras tokios ir pasekmės, štai kokį seimą išsirinkot su Šimonyte priešakyje.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Tai kad Lietuvos miškuose, parkuose, saugomose teritorijose vyksta su dar didesniu įžulumu barbariškas miškų ir kitų želdinių GENOCIDAS, ko nebuvo per visą Tarybinės okupacijos laikotarpį, čia tik tinka pacituoti A.Baranausko žodžius, ,,KALNAI KELMUOTI PAKALNĖS NUPLIKĘ TIK ANT SKARDŽIO KELIOS APYKREIVĖS PUŠELĖS TELIKĘ,,.

Koks dziaugsmas visiems

Koks dziaugsmas visiems portretas
Nusikalteliams,kaip zino koki turim teisma??

Ka ka

Ka ka portretas
O ko aplinkosauga tyli kai pjaunamas draustinis su valstybes misku? Otkata gavo? O cia matyt savininkas neduoda pinigu?

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Tai kažkas šį šeimininko 'veikalą' matė, užfiksavo savo akimis.... kodėl nieks nekvietė tarnybų- pradžiai policijos, mero, seniūno ar kažkurio kito atsakingo pareigūno?

Gedas

Gedas portretas
Susikti miskibiai, savo reikalus ziurekit, susikisk i subine ta savo valio ! O tas atsistojas kaip koks isgelbetojas po ratais nu lopu lopas, jam uz tokius dalykus reiktu zuvi gera duot, daunai kazkokie. Vistiek jei daro tj padarys vistiek !

Julius

Julius portretas
Nesuprantu įstatymų Lietuvoje. Jei žmogus turi patvirtintą projektą…. Ko dar reikia. Taip buvo Selui su namu. Turi pasirašytą projektą, vykdai darbus, atlekia kokia boba ir pradeda aiškinti, kad negali čia kasti, nes jai gaila miško, ar negražu… nu tik pas mus taip gali būti.

Ei,ijūs išaplinkos

Ei,ijūs išaplinkos portretas
Apsaugos,miškų tarnybos,Lietuvoje dešimtys tūkstančių turinčių miškų plotus-tai dabar kiekvienas gali kelia pasidaryti KĄ ČIA šūda malat. Čia prokuratūra išsikirtimui ka jis leidima ke’iki.gavo. Paga’ jus ne miškai bus o labirintai

Gentvilo

Gentvilo portretas
Siūlimai-mažinti miestų žaliuosius plotus,parkū teritorijas.dabar badė urėdija padaryti uab,o dar minčių turit apie šita LT gamtos priešą

hebra

hebra portretas
gal jūs įstatymų nežinot. Miško paskirties sklypai dažnai neturi ir laisvai gali neturėti kelio. Kadangi ten nėra jokių infrastruktūros objektų tai ir nėra kur tą kelią tiesti. O sklypo priežiūrai galima pėdint per kitą miško paskirties sklypą-jie visi neaptveriami. O tai ką bičas čia išdarinėja visiška nesąmonė. Jis nusikaltėlis. P.s. pas mane miške irgi nėra kelio ir tai normalu.

Anonimas

Anonimas portretas
Nes vienai poniai po langais kelias eis. Gal tam savininkui su lėktuvu į savo namus patekti? Kažin kaip ta ponia namą pasistatė ar neteko kirsti medžių? Gal is spyglių blakstienas pasigamino,nes labai panašios.

Palestiną

Palestiną  portretas
O kaip state daugebucius išpjovė puse miško kur buvo medžių mylėtojai, o dabar zmogus negali privažiavima padaryti,

nubet

nubet portretas
traktoriai dega neblogiau nei rusu tankai

Linas

Linas portretas
Pasipylė bukagalviu komentarai .O iš esmės,gaila,kad tokios menkos baudeles.

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
VIską padarys,o tada pamatysite realų šeimininką.

šikosi,

šikosi, portretas
putojosi dėl ąžuolo vilenčiznoje-ir ka,balionas.UAB su 1 darbuotoju sutvarko reikala,sumoka bauda,paskui suUAB 2 darbuotojais pastato,pardavinėja trečia agentūra -o galai Gedimino prospekte

Sklypo savininkas turi

Sklypo savininkas turi portretas
Sklypo savininkas turi savo sklypą,turi leidimą nutiesti į sklypą kelia.kas nepatinka? Aplinkiniams gyventojams nepatinka? Common,persipirkite sklypą ir dziaukites ramybę vieni. aplinkosauga baudžia ką?: leidimus išdavusiai instancijas? Ne? O kodėl? Laikrašti, gal būtų teisinga išlaikyti bešališkumą, kalbinti abi puses? Arba jei uzsakomas straipsnis eina,tada rašyk kad užsakomas straipsnis,reklama.

Petras

Petras portretas
Tai ar nedebiliški įstatymai ,vieni leidžia kiti baudžia,tai jai žmogus tiesiasi kelią per savo mišką ir į savo sklypą tai kokio perkūno kaimynai ir kiti parazitai kenkia tai daryti,jai man reiktų aš ir taip daryčiau ir nežiūrėčiau į jokius dvikojus lojančius šunis,tai stukačių ir nužmogėjusių tauta pasidarė,užtat debilai susiskiepino ir prasivėrė grafeno oksido tai dabar ir maišosi protelis!

Gentvilai

Gentvilai portretas
Atsistaty dink. Dink.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Kad jūs žinotumėte, kiek miškų parduota kaip beverčiai užsienio firmoms. Jie miškus kerta kvartalais. Medieną išveža. Niekam nerūpi. Ir draustiniuose medžiai kertami kvartalais. Jeigu tas žmogus turi privatų sklypą, kažkaip iki jo privažiuoti turi. Klausimas tik vienas, ar teisėtai jis jį gavo.

Žmonės.

Žmonės. portretas
Kad vyksta LŽSC teritorijoje-masikai keramas miškas,gražiausios vietose priridenta akmenų-tipo buvusios sodybos-buv meras leido pradėti šita užgrobimas.šitas,tipo-nemato.Jau vyksta statybos Mafija niekur nedingo

:)))

:))) portretas
nutils tie gamtosaugininkai kai tik suzinos, kad sklypas gentviliuko "svogerio"...

apta

apta portretas
O tai kur didysis Gentviliukas?NAUJAS ekologines prievoles kuria?

izulumas

izulumas portretas
Kaip tikro ministro.

Anonimas

Anonimas portretas
bereciu draugas jiems viskas galima

TamPalestiną hohol

TamPalestiną hohol portretas
Kiek klasių baigėte?

Fufaika

Fufaika  portretas
O tas didvyris lenda po traktoriųm, isivaizdoja kad tanką sustabdys, reikia kviest ape 20 benamių ir daryt dideli baliu, uz bonka subalados

Palestiną hohol

Palestiną hohol portretas
State daugebucius prie šlaito, išpjovė daugibe medžius ir apkase šlaitą, tai niekam neužkliuvo, o dabar žmogus nori keliuka tai jau tragedija,

Na ir baudos

Na ir baudos portretas
Na ir baudų didumėlis,net šimtas euriukų.O kiek kainuos privertimas jas susimokėti,niekam nerūpi.

oioi

oioi portretas
noriu paklausti -cia gentvilo politika?

Abraka dabraka

Abraka dabraka portretas
Na ir valstybė su savo įstatymais.Vieni leidimus davė,kiti sako,kad jie neveikia.Tai jeigu jis buvo gavęs leidimus,tai ne jis kaltas.Tai gal jis tuos leidimus gavo kosmose?

Katastrofa

Katastrofa portretas
Žmonės puldinėja vieni kitus, vietoj to, kad daugintųsi. Gimstamumas vienas mažiausių, visa energija ne meilei, o agresijai.

to baisu

to baisu portretas
tvarkosi ? ar darko miška neturėdamas jokio leidimo !!! dink iš čia nerašinėjes kliedesiu !!!!!

autistui palestinai

autistui palestinai portretas
kada ir kiek medžiu išpjovė statydami daugiabucius ? arba atsakai ar užtilk amžiams .....

Palestiną

Palestiną  portretas
Kaip state daugebucius šalia šlaito išpjovė iškirto puse miško, tada viskas gerai buvo, o kur tada inspekcija buvo, o dabar jau uz gamta.

Baisu

Baisu portretas
Žmogus tvarkosi savo žemėje už savo lėšas. Žiauru koks nesiskaitymas privačia nuosavybe. Nusipirkite tuos sklypus ir saugokite gamtą. O dabar tik nesveikas puldinėjimas.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Čia paprastas scenarijus iš rekreacinės paskirties miško padaryti gyvenamųjų namų kvartalą. T.y. bus pilnai išnaikinti medžiai trugdantys galimai naujam projektui. Vėliau paruošus dirvą ir sumokėjus menkas baudeles bus galima kuo puikiausiai toje plynėje pakeisti žemės paskirtį ir statyti šikinykus (atsiprašant). Ir valdininkam galimai nusišvilpti ant visų Lietuvos miškų ar ten saugoma ar ne saugoma yra tik pinigų kiekis bei pažinčių klubas...

ka ka

ka ka portretas
o ko aplinkiniai sukilo? nejaugi je norejo prihvatizuoti miska ir sau vila pasistatyti?

...../

...../ portretas
Nuo kada tas savininkas įsigijo tą turtą... Labai TS-LKD NORI GALUTINAI IŠPARTALINTI LIETUVĄ... Net sklypus grąžina valdišku mišku...tiesiog ,,gimdo " miškų savininkus ....

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
Nu va , vieno naglo snukio su bobcatu negali sutvarkyti... kur šiandiena vyksta LK pratybos ? Kaune ! na , taigi puiki proga pasipraktikuoti stabdant , o gal ir sunaikinant , motorizuotą techniką !

Galerijos

Daugiau straipsnių