Beprecedentėje byloje – dar ne pabaiga

Grįžti į straipsnį

grazu

grazu portretas
is nasles ir triju naslaiciu dar bando 11 tukst. ismusti

uzsienyje butu milijonines kompensacijos

uzsienyje butu milijonines kompensacijos portretas
Lietuvoje artimieji dar tures patys susimoketi

tarybiniai darbininkai

tarybiniai darbininkai portretas
buv. elektros gamykloje , kai baigdavosi alga ir pas babunia negaudavo kaukuolinio tai gerdavo ksilola ,dazu skiedikli, ir velnias ju neeme , o dazytojai pastoviai nuo to ksilolo prisiuoste ir permirke vaiksciojo skersi ir apduje ,bet tai buvo uzsigrudine zmones

Dar joks

Dar joks portretas
okupantas taip nezude lietuviu,kaip vietine ponauja!

Rokas

Rokas portretas
Nu nieko sau brudas. Tfu!

kaunietis

kaunietis portretas
Koks ch.....s advokato darbelis...

Oho, koks tikslus komentatoriaus pastebėjimas

Oho, koks tikslus komentatoriaus pastebėjimas portretas
Griūvanti valstybė - va čia tai taip. Kur pažvelgsi - visur šiukšlės. Ir vis dėlto koks šūdina advokato profesija. Matyt, priprantama, kaip ir prie visko.

Pravosudije

Pravosudije portretas
Razberiotsa kas ten kaltas, išsižioti verčia kai gyvam galima sakyti lavonui 50% nedarbingumo? Če kaip suprast, kas če per valstybė tokia, ten kas atmatos visi susirinkę, kiti už kyšius pasidaro

To ...

To ... portretas
Neigalumo komisija dazniausiai tik tam tikram elitui didelius neigalumo procentus skiria. Gali tureti kruva rimtu ligu ar laukti plauciu transplantacijos, o jie vargais negalais suteikia 50 procentu.

Taip, 50%

Taip, 50% portretas
Už praktiškai mirštantį žmogų. Na, čia lietuva žinokite, ne vokietija ar skandinavijos šalis. Ten ir už stuburo išvaržas invalidumus duoda, ar laikinus invalidumus( kol išgysi pusmetį, metus). Pas mus jukviskas dsroma kad žmogui blogiau būtų. Tai griūnančios valstybės sinbolika..

...

... portretas
Idomei, lauke plauciu transplantacijos ir 50 procentu darbingumas? Kai su tokiom ligom jau praktiskai mires esi, tad komisija ji dar pusiau sveiku laike (50% darbingumas yra 3-cia invalidumo grupe).

To Teko

To Teko portretas
Tik neburk cia pasakeliu

Teko

Teko portretas
kartą pabuvoti tos kompanijos gamybinėse patalpose. Įmonės vadovams reikėjo konsultacijos kaip išimti gaminį iš formos. Matėme kaip dirba žmonės šlifuodami iš formų išimtus gaminius. Paklausėme kodėl nedėvi apsaugos priemonių. Jų atsakymas buvo paprastas - tai trukdo našiai dirbti ir daugiau uždirbti. Panašu, kad įmonės vadovai čia niekuo dėti. Tai buvo dirbančiųjų pasirinkimas. Jie tiesiog norėjo daugiau uždirbti ir nesijaudino dėl pasekmių. O įmonę galima tiktai pagirti - gamina kokybišką ir paklausią produkciją

Ridas

Ridas portretas
Koks tu esi apgailėtinas žmogus...bet yra žodis KARMA...ir aš tuo tikiu...

To Paf

To Paf portretas
Dar ir kaip nuo kvarcinio smelio kuris yra smulkus ir pazeidzia plaucius

nežinau

nežinau  portretas
ar tam darbe yra saugos priemonės. Žinau kad daug žmonių gavę respiratorius ar dujokaukes lakavimui su specialiais filtrais jų nesideda. Nes iš tikro nepatogu. Ypač vasarą. O jei susirgtų - kam darbdavys įrodys kad kaltas pats skestantis nes nesigelbėjo?

ir aš galiu pasakyti tiek

ir aš galiu pasakyti tiek portretas
geras advokatas yra tas kuris gerai pažįsta teisėją tavo byloje. Tai išmintis patvirtinta praktiškai.

Geras advokatas

Geras advokatas portretas
Jis gynė vaikus nuo kažkokių galimai maniakinių psichopatų. Na, dar tokių degradavusių pabaisų kaip ten buvo, geriau niekada gyvrnime nesutikti.

krabo lazdelė

krabo lazdelė portretas
tokį darbdavį belieka tik prakeikti sunkiai ir ilgai mirčiai

Paf

Paf portretas
Nuo smėlio galima užlinkti?! Ar ten kažkos asbestinis šūdas?!

parmazonas

parmazonas portretas
Še tau advokatas Černiachovskis...Jis tik pinigą kaip išpešt sugeba.Na dar į kaldras susuktus vaikus nešti.

?

? portretas
kur Stepukonis?

Galiu pasakyti ėik tiek

Galiu pasakyti ėik tiek portretas
Jo advokatas geras, gerbiamas. O apie teismus nieko gero negaliu pasakyti- nulis (0) įvertinimas, teisingumas nulinis, ir pasitikėjimas toks pats- giliai klampioje duobėje su šliaužiančia korupcija prieš akį. Tas jų "NEPRIKLAUSOMI" išsigimė juodai bevidinės kontrolės ir atsakomybės. Kodėl vairuotojas, statybininkas,, virėjas- vidi neša atsakomybes, o teisėjai ne. Nors likimai čia sprendžiasi žmonių, bet visiems pasirodo nusispjauti į tai..O teisingumo nebuvas griauna valstybingumą nuo pamatų. Visuomenė ima nepasitikėti tokia šalim, mąsiškai bėga visi. Kada bus sutvarkyta šita betvarkė.? Tai nuomonė!

Rūta

Rūta portretas
Bjaurybė

Galerijos

Daugiau straipsnių