Dėl lengvo bumbtelėjimo Kauno centre – milžiniška spūstis

  • Teksto dydis:

Antradienį po pietų Kauno centre įvyko lengvojo automobilio ir troleibuso avarija. Dėl jos Kęstučio gatvėje nusidriekė milžiniška spūstis. Šis incidentas sukėlė nemenką kitų troleibusų vairuotojų pyktį.

Apie 15.15 val. pačiame Kauno centre, Kęstučio ir I. Kanto g. sankirtoje, posūkyje, susidūrė vyro vairuojamas lengvasis automobilis „Toyota“ ir moters vairuojamas troleibusas.

Smūgis buvo nesmarkus – transporto priemonės vos susilietė šonais. Tačiau vairuotojai išlipo ir ėmė aiškintis nelaimės aplinkybes. Tuo metu transporto priemonės liko stovėti važiuojamoje kelio dalyje.

Dėl to visoje Kęstučio g. nusidriekė lengvųjų automobilių, viešojo transporto priemonių spūstis.

Kelių troleibusų vairuotojai nemenkai susinervino, o nusiraminimui išlipo ir užsirūkė.

Redakcijos nuotr.

„Duok moteriai vairuot, tai taip ir būna“, – rėžė vienas ir pridėjo, kad jam „likęs paskutinis ratas“.

Kitas vairuotojas garsiai paragino greičiau patraukti nuo kelio transporto priemones ir tada aiškintis, kas kaltas.

„Negaliu, saugumietis skambino ir sakė, kad netrauktume“, – supratusi kolegų susinervinimą jam atšovė į avariją patekusio troleibuso vairuotoja.

Duok moteriai vairuot, tai taip ir būna.

Ne vien viešojo transporto vairuotojai neteko kantrybės – lengvųjų automobilių vairuotojai laviravo gatvėje ir nelaimės vietą pravažiavo net šaligatviu. 

Vieno autobuso vairuotojas bandė daryti tą patį, tačiau pusiaukelėje sustojo supratęs, kad jo transporto priemonės gabaritai – per dideli.

Šis chaosas miesto centre truko apie 20 min. Galiausiai vairuotojai patraukė transporto priemones nuo važiuojamosios dalies. Vairuotojai pildo eismo įvykio deklaraciją.


Šiame straipsnyje: avarija LTavarija miesto centretroleibuso ir lengvojoa utomobilio avarijaspūstis

NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunas

Kaunas portretas
Troleibusai apskritai yra sovietinė atgyvena. Jei jų nebūtų minimum 30% sumažėtų kamščių ir be tų jiems skirtų elektros linijų miestas gražiau žymiai gražiau atrodytų.

Aš portretas
Tai rodo,kad gatvės perplačios reikia skubiai siaurinti.

> Vilius

> Vilius portretas
...o ką ponuli pasakysi apie eismą Petrašiūnuose Kalantos ir Masiulio gatvėse ? Ten lygiai padalinta, TIK didesnis transportas važiuoja ant ženklų [skiriamų juostų ], o lengvosios laisvai. Pastarojoje vietoje didesniam transportui yra dar siauriau , nei pačio minimoje Kęstučio gatvėje.
VISI KOMENTARAI 21

Galerijos

Daugiau straipsnių