Drama Karmėlavos pušyne tęsiasi: ekskavatorium bandė mus nustumti

Grįžti į straipsnį

N

N portretas
Nepradekite apie tuos savo tankus,ar ponų vaikai stovejo?ir patys ponai,jūs lindote,kazin ar dabar kas lystų?Atejus į valdzią nevykeliams,viskas griaunama,pjaunama,ardoma.

Hohol 2

Hohol 2 portretas
Reikia vaziot i petrašunu namu nakvines pasamdyti pijoku uz butelį kad visus išdaužytu, ipac ta kur po traktoriųm lenda galvoja kad čia rusų tankas, joblint su buteliu per galvą gal proto turės

Hohol 1

Hohol 1 portretas
Daugebucius state, išpjovė daug medžių be leidimų, ir dabar prisikabinot prie žmogaus,

Hohol

Hohol portretas
O daugebucius kaip state, nekam neužkliuvo kad iškirto mišką, o dabar prisikabino prie žmogaus

To gyventojui

To gyventojui portretas
Čia Miškų tarnybažnors jiems visiems pofig-stumiamas įstatymas išvis miškus privatixuoti.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Tas vyr. urėdas kur kramto kramtoškę ir žnyplės kišenėje labai nepatenkintas jog gyventojai aplinkosauga kviečia man toks įspūdis susidarė, kad jam arba galimai naudinga čia visa šita situacija arba jam galimai jo darbas prižiūrėti teisėtus miškų kirtimus ir išsaugoti natūralias gamtos būveinias yra paskutinėje vietoje... Dar vasarą atvykęs aiškino, kad nieko blogo jis čia nemato... Nors aiškinom tiesiai šviesiai,.kad koks kelias gali būti šlaite, kaip išvis šlaitas laikysis be nukirstų medžių,.kad čia yra akivaizdžiai iškertami ne tik pažymėti medžiai ir t.t. aš jau nekalbu apie kitus pavojus sukeltus aplinkiniams.

as

as portretas
Motina gamta kencia kaip visada. PINIGAI VALDO PASAULI IR TAS FAKTAS NESIKEIS.

..../

..../ portretas
Kaip ten bebūtų medžius reikia saugoti visur ,nes jau nėra kuo kvėpuoti nuo dvideginio perteklius.... net oro kaitros procedūros prasidėjusios , nes pasaulyje per daug naikinami miškai , krūmai ,atskiri medžiai....

to klausimas

to klausimas portretas
skaityk seną str apačioj - ir miškas su sklypu ir šlaitas savininko. Ir leidimai buvo. Bet užkliuvo šalia gyvenantiems kurie labai mėgo po svetimą mišką braidyt. Taip patys sakė.

Klausimas zurnalistams

Klausimas zurnalistams portretas
Kodel nerašoma ,kam priklauso ta žemė ,tiksliau miškas,kur turint leidimą,pjaunamos pušys?aišku,gražu,kai šalia yra miškelis,o ne kelias.bet jei nori to grožio,išsiperki ta sklypą ir grožiesi.o ne įstaigomis ar policija pjudai savininką. Galu gale,norint susitarti visada imanoma.O čia panašiai kaip šalia ąžuolyno: lojo ant seną namą griaunančio savininko.finale pasirodo,tai kaimynui nepatinka.

iioo

iioo portretas
Tai tu galvoji tavo kazkokie zenklai ar tvoreles miske sulaikytu vagis? Nejuokink su savo problemom, yra istatymai ir reikia ju laikytis. Jeigu visi savo miskus apsitvertu nebebutu isviso kur nueiti. Paciam ponui turbut irgi butu smagu eiti po savo iskirsta miska pasivaikscioti pagrybauti ir pauogauti. to iioo Prieš 3 valandas turiu miško. Išpjoviau sanitarinius, sukroviau į krūvas. Atšilo, teko laukt kol keliukas išdžiūvo. Atvažiuoju - išdžiūvo ir nudžiūvo. Pavogė. Tai tokie kaip tu skatynos, svetimo mėgėjai, Nes gali nebaudžiami slampinėti ir ką pavogt žiūrėti.

matau, jog laiks karmelavos kovotojams pasikviesti i pagalba

matau, jog laiks karmelavos kovotojams pasikviesti i pagalba portretas
bent keleta raud. nenugalimos armijos keleta batalionu - toks didelis liaudies pyktis, kad karines paramos nieko nenuveiksi - seimas, valdzia nieko negali - tai nenugalima raud.armija pagelbes

Vardas

Vardas portretas
Pradėsiu nuo to, kad ten niekada nesu buvęs. Bet va, peržiūrėjus šio ir kitų straipsnių nuotraukas apie minimą kelią, pasimatė ir tie "daugiaaukščiai'', kurių gyventojos visokios grinevičiūtės čia vėjus kelia. Ir ką matau, tai matau - tie pavyduoliai gyventojai patys labai apsileidę. Taigi pagal rašytoją Žemaitę, jiems reikia tokių pat purvabridžių kaip jie.

pasirodo

pasirodo portretas
įstatymai galioja tik jų besilaikantiems, o nesilaikantiems jokie įstatymai ir priemonęs negalioja

Kai paskaitai,

Kai paskaitai,  portretas
tai atrodo, kad visa Lietuva - aferiūgos.

Ja ja

Ja ja portretas
gali ir pervažiuoti.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Traktorininkas tikras koncerVVas savus nori pervažiuot.

Tai platus kelias bus

Tai platus kelias bus portretas
jei tiek medžių suniokota. Tiesiog autostradą vyrukas rengiasi. O atsakingos institucijos tyli, sukasi vėžlio greičiu. Greičiau negalima?

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Gluša komentara parašiau.

Anonimas

Anonimas portretas
Kad kazkam bus geriau tik ne šalia manęs,svarbu aš užėmiau vietą ir ne pasitrauksiu,mano varteliai išeina tiesiai į mišką, ir taškas.... dar patogumą atims,užėmiau vietą tai mano .,kitų nepriimsiu.Lai į namus skrenda oru o ne keliuku. Koktu žiūrėti . Klausimas kaip tie rėkiantis ten įsikūrė? Vietos kapinių pušyne visiems užteks ,keista ko dar ten nepastojat kelio dėl duobės. Kiek suprantu,pavydas bambą graužia.„po manęs nors ir tvanas“, „svarbu man gerai, o kaip kitiems – tai nesvarbu“.

ŠAUNUOLIAI -PALAIKAU MORALIŠKAI,,,,/

 ŠAUNUOLIAI -PALAIKAU MORALIŠKAI,,,,/ portretas
Paprasta ,bet klaiki ko gera tiesa..... Dabar turėtą GRAŽINTINĄ žemę negražina ,bet gražina mišku . Būtent TEN NĖRA PRIVAŽIAVIMŲ ,nes grąžintini miškai nuo seno yra su įvažiavimais.. Miškuose -valdiškuose - tvarkomi dokumentai pardavimui... Čia turbūt vienas iš sukurtų popieriukų....PRABUDO ŽMONĖS SUPRATĘ KAS VYKSTA SU LIETUVA....

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
> Romas .................Gaila medžio. Geriau jau rusą būtų nukirtę. Tada ir protokolą gal būtų surašę.

to iioo

to iioo portretas
turiu miško. Išpjoviau sanitarinius, sukroviau į krūvas. Atšilo, teko laukt kol keliukas išdžiūvo. Atvažiuoju - išdžiūvo ir nudžiūvo. Pavogė. Tai tokie kaip tu skatynos, svetimo mėgėjai, Nes gali nebaudžiami slampinėti ir ką pavogt žiūrėti.

to iioo

to iioo portretas
tai tik tik dėl kad gyvuliai žviegia į svetimą mišką nepakliuvę. O seimūnai irgi skeltanagiai. Jiems ne svetima nuosavybė rūpi o tokių kaip jie skeltanagių balsai.Kad nors nevogtų. Sutiksi vagis miške - tas kur ant zekso sakys turiu teisę vaikščiot.. Tas kur medžius verčia spės tept slides. Nors tikimybė pagaut vagį nulinė. Ne vienas atvejis buvo - medkirčiai turi suklastotą leidimą, mišką išpjauna. Fūros per pusdienį išveža. Jei savininkas ir pagauna - medkirčiai ne prieko. O miško tik kelmai likę. Policija padeda kiek lavonui žvakė.

maza pastabele

maza pastabele  portretas
pusprotis jus norejo ne nustumti o pervaziuoti.

Romas

Romas portretas
Vilniuje prie rusu namu saugoma medi nukirto ir ka? Net baudos neisrase. Ir niekas neprotestavo

nuzmogejamas

nuzmogejamas portretas
Toki gentvila parazyta pasodinti 10 metu,ka jis pridare zalos lietuvai,kiek galima vogti is valstybes,ar jus turesit kada nors saika vogti,jis turi palikti posta,tevas atvede savo sunu vogti toliau savo naudai,tegu dabar jis kiek iskirto pasodina ir i kalejima tokiems aferistams vieta,

iioo

iioo portretas
Jeigu nezinot tai privatus ar valstybinis miskas, jame vaikcioti skinti uogas, grybauti gali kiekvienas. Nesvarbu, kad tai tavo miskas. Nuosavas miskas nera ir niekada nebuvo privati valda.

Semka

Semka portretas
Greitaja reikejo iškvieti tam besmegeniui kuris prieš bobkato kausa stovi svetimame sklype. Ko žmones nepadarys del pinigu ir prieš eskavatoriu stovi

Turėkite proto

Turėkite proto portretas
Ar jam reikia iki savo sklypo skraidyti? Daug smagiau kištis į svetimus reikalus nei savo.

Kaunietis

Kaunietis portretas
ot sklypo savininkas turi gerą užnugarį, niekas jo negali susta`bdyti nei policija, nei gyventojai. Iįdomu, kaip jis paperka juos, ir kokiomis sumomis, kad jam leidžiama laisvai daryti ka nori savo sklype. Siaubas , gerovės valstybė.

Ka ka

Ka ka portretas
Tai policija jau supakavo tuos edukuotus, kurie po svetima miska vaiksto?

niekaip nesuprantu

niekaip nesuprantu portretas
kokio by reikia po svetimą mišką valkiotis. Pamatei pažeidimą - pranešei. Gaila, nė vieno nesutraiškė su tuo ekskavatorium. Turiu miško - tai veža pindorasai šiukšles, vagia medžius.MIškas ar kiemas - jei nuosavybė niekam nevalia landžiot.

>>>Kukas \\\\\.../////

>>>Kukas  \\\\\...///// portretas
>Abiem atvėjais nevalia,o tas beprotis ar ne iš TSLKD (koncervai) par'cyjos?

Ane?

Ane? portretas
Ponia Onutė kosmonautė sugebėjo pasižiūrėti kaip viskas atrodė iš kosmoso. Miško nebuvo, buvo tik šabakštynas. Tai bent. Ko gero ruošiamasi sutvarkyti tą šabakštyną.

Kukas

Kukas portretas
Tai jau savam sklypia negalima medzius kirsti? O valstybenese miskose galima?

ONTĖ

ONTĖ portretas
Kaune, Islandijos plente, prie pat autostrados, didelėje teritorijoje dar visai neseniai augo daugybė vertingų medžių – beržų, ąžuolų ir kt. Dabar čia matyti tik plynas laukas ir keli kelmai. Čia buvo iškirsta per 700 vertingų medžių. Prieš tris mėnesius sukurtas Kauno Dienos šedevras - melas. Dar nuėjau pasižiūrėti į vietą, pasižiūrėjau kosmines nuotraukas. Miško nebuvo, buvo tik šabakštynas. Kauno Dienoje tokia tvarka. Išsipirk laikraščio plotą ir rašyk ką nori.

Žmogus

Žmogus  portretas
Nori patekt per savo mišką į savo sklyoą-turi mišką, turi sklyoą, turi projektą keliukui ir turi eskavatorių-ir turi dalbajobus kaimynus

vietinis>ONTEI

vietinis>ONTEI portretas
Taip , būtent ! kad šitas ,,žmogus'' turi projektą , kuriame aiškiai parodyta ir nurodyta kaip , kokiais atstumais ir gyliu gali būti daromas pravažiavimas ! bet ne pačio nuožiūra - kur noriu ten kasu , kur noriu ten nuverčiu ... !!! jei gali praeiti per 1metro tarpą - ar būtina išgriauti 5 metrus???

ONTĖ

ONTĖ portretas
Žmogus turi projektą, turi leidimą, turi mišką. Kodėl jam trukdo dirbti? Tai Kauno Dienos sukurtas vajus dabar populiariam šūkiui: "Išsaugokime mišką".

Galetu

Galetu portretas
Tie dalbajobai taip kovot už savo algas ir pensijas bet ne, jiem pavydas varomoji jėga

prasidejus statyboms isaiskes kas yra sitos

prasidejus statyboms isaiskes kas yra sitos  portretas
BETVARKES UZSAKOVAS.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Tai jis čia iš Kauno mero pavyzdį paėmė: reikia merui ststyboms Lampėdžių - prašau, reikia jam daugiaaukščių ant Nemuno kranto - irgi prašau! Tai kodėl keliuko į kalnelį negalima nusitiesti - prašau! Netriukšmaukite - jūs ne prie "lovio"! Ramiai! Juk jiems reikia!

Karolis

Karolis portretas
Gerovės valstybėje tęsiasi betvarkė ir viešojo sektoriaus impotencija.

Gentvilai

Gentvilai portretas
Tu tik mokesčius kelti gali,kai tapai ministru-bais;s dalykai Lietuvoje prasidėjo

Anonimas

Anonimas portretas
O ka veikia institucijos sedi uzsimerke ir laukia kysio , zmogos pradejo protestuot tada ir institucijos isikiso o taip butu praslyde uzsnige ir pedosu nematyt ,visur korupcija vyksta kerta nelegaliai miskus , stato o paskui sumoka kysi ir viskas nrimsta , reikalingas visuomeninis judejimas ir viesumas tada ir institucijos bijo , reikia grieztu istatymu , konfiskuot ekskavatoriu nacionalizuot zemes sklypua .

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
ar mūsų gerb. simonas ( ne iš didžiosios, nenusipelnė) žino ? tai kaip ten su tuo ,,žaliuoju kursu'' ??

Mere

Mere portretas
Mažiau fotosesijas renk.o eik savo rajono gyventos gink,beje,o seniūnė kur?

Lietuva-

Lietuva- portretas
Banditų rojusjj

90 metai

90 metai portretas
Niekur neišėjo,o šimtai valdiškų struktūrų sugeba tik kyšius imti

Galerijos

Daugiau straipsnių