Elektra mirtinai sužalojo darbuotoją: įmonės darbų vadovui – teismo verdiktas

Grįžti į straipsnį

nesamone

nesamone portretas
kad darbu vadovas turi asmeniskai moketi, o ne tik imone

Ufo teismai

Ufo teismai  portretas
Pažeiždžiamiausiam žmogui užkabina ant ausų visus ieškinius. O iš tiesų įmonės turėtų mokėti, ir pasiimti spec draudimus kurias privalo drausti tokius darbuotojus. Klausimas uždarytas, byla baigta! Skūskite tokį lievą nuosprendį.

Bananų šalį nieko naujo

Bananų šalį nieko naujo portretas
Elektrikai, aukštalipiai, autobusų vairuotojai įmonių draudžiami papildomu draudimu žmonių civiliniams ieškiniams dengti. Pas mus įmonės jai turi, tuos pinigus pasiima sau, o teismai lupa škūrą žmogui. O iš tiesų jai nėra tokio draudimo net dirbti eiti neverta į tokią įmonę. Teismai įmonės turėtų įpareigoti žąlas dengti. Kas čia per bardakas? Tai ponų ir chalopų šalis, pusiau vergija :)

Blaivininkui

Blaivininkui portretas
Alkocholis? Tai teisėjai teisė išgėrę? Šiaip, mano akim neadekvatus nuosprendis. Tai nelaimingas atsitikimas, tokios įmonės turi turėti papųldomus draudimus. Taip yra Skandinavijoje, Europoje.

Beprotystė

Beprotystė portretas
Iš nelaimingo atsitikimo dešimttūkstantiniai ieškiniai žmogui? Kur draudimai? Niekur europoje to nėra. Autobūsų vairai turi papildomus draudimus žmonių civilinėm aloms dengti. Tokiu atveju dirbti neapsimoka lietuvoje. Už kažkieno klaidas visą gyvenimą skandins žmogų ieškiniais- tai apsurdas

žaibiškas

žaibiškas portretas
greitis - 3metus teisė kol tą verdiktą gavo

Paf

Paf portretas
Pilna tokių uab. Įpatingai stroikėse visiem viskas pokui. Svarbu tik pinigai...

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Teisme nesant prisiekūsiųjų, teisingumas neįmanomas, nes ir šiuo atveju tikrasis kaltininkas alkoholis vėl išvengė atsakomybės kaip visada...

Galerijos

Daugiau straipsnių