Į teisiamųjų suolą sės garažą, ūkinį pastatą ir juose buvusį turtą sudeginę bendrininkai

  • Teksto dydis:

Teismui perduota baudžiamoji byla dėl tyčinio turto sunaikinimo jį padegant. Kaltinimai pareikšti trims jaunuoliams, kurių sukeltas gaisras sunaikino dviejų asmenų pastatus ir turtą už beveik 130 tūkst. eurų.

Prokuratūros duomenimis, ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad vėlų 2023-iųjų rugsėjo 5-osios vakarą bendrininkai atvyko į Kybartus, kur degiu skysčiu apipylė bei padegė vienai moteriai priklausiusį garažą.

Gaisre sudegė garažas ir jame buvę asmeniniai moters daiktai: automobiliai, techninė ir buitinė įranga, baldai, sodo ir sporto inventorius, pirties patalpa ir kt., vertinami daugiau kaip 76 tūkst. eurų. Nuo kilusio gaisro užsiliepsnojo ir taip pat sudegė kaimyno ūkinis pastatas su asmeniniais daiktais bei ūkio technika ir grūdų sandėlis, kurių vertė – daugiau kaip 53 tūkst. eurų.

Prokurorė visiems trims asmenims pareiškė kaltinimus dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo. Už šią nusikalstamą veiką numatyta bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Nors visi trys asmenys prisipažino padarę nusikalstamą veiką, tačiau jų atsakomybę sunkina tai, kad visi kaltinamieji veikė bendrininkų grupėje, be to du iš jų yra anksčiau teisti.

Vienas asmuo yra teistas už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, kitas – už sukčiavimus, vagystes ir neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Pastarasis už minėtus nusikaltimus yra teistas net septynis kartus.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Marijampolės apylinkės teismo Marijampolės rūmams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių