Ieško mačiusių, kaip BMW pėsčiųjų perėjoje partrenkė moterį

  • Teksto dydis:

Kauno policija ieško eismo nelaimės liudininkų. Akiratyje – BMW vairuotojas, partrenkęs pėsčiąją.

Kauno policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo, kai vasario 20 d. 12.40 val., Kaune, Jurbarko g., ties 23 numeriu pažymėtu pastatu, 42-ejų metų vyro vairuojamas automobilis BMW, pirminiais duomenimis, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje kliudė ir sužalojo 63-ejų moterį. Nukentėjusioji dėl patirtų sužalojimų pristatyta į gydymo įstaigą.

Gyventojus, buvusius eismo įvykio vietoje, jį mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu 8 700 64 475 arba el. paštu zivile.valaitiene@policija.lt.

Už šią nusikalstamą veiką, atitinkamai pagal sveikatos sutrikdymo mastą, gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Ir vel diskriminacija pagal amžių...ar sulaukus 60-ties jau negalima ir į gatvę išeiti.O kas aptarnaus tokius"senolius"?Juk reikia ir į darbą eiti,į parduotuves.Gal reikia nuo tokių 40mečių BMV-istų nuskaičiuoti prevencinį mokestį,kaip manote Laisvės partija-gal siūlykit panašią pataisą.

Komentaras

Komentaras portretas
O jus, kur ne kopustai vietoj galvos ne vairuotojai? Jus manote esate apsaugoti nuo tokios nelaimes? Bent pagalvojote kaip jauciasi vairuotojas, atsitikus tokiai nelaimei? Juk neaprasytos jokios avarijos aplinkybes, vyksta tyrimas. Sveikatos moteriskei ir stiprybes vairuotojui! Geda uz jus, broliai lietuviai, graudu skaityti komentarus!

V,L

V,L portretas
Bukim biedni bet teisingi ---juk dauguma matom kaip tos senoles eina per pesciuju perejas. Net nepaziuri nei i viena puse , puola i pereja kaip nudege , Be abejo neteisinu ir vairuotojo .
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių