Įkliuvo Baltarusijos pilietė: į Lietuvą norėjo neteisėti įvežti vaistus

  • Teksto dydis:

Raigardo kelio posto muitinės pareigūnams įkliuvo Baltarusijos pilietė, bandžiusi į mūsų šalį neteisėtai atgabenti virš šešių šimtų pakuočių vaistų.

Atlikdami Iš Baltarusijos per Raigardo kelio postą į Lietuvą vykusio automobilio „Opel“ muitinę kontrolę, muitininkai tarp asmeninių daiktų rado neteisėtai gabenamus vaistus.

Aptikus neteisėtai gabenamus vaistus, paaiškėjo, kad automobilyje buvo paslėpta 632 vienetai įvairių vaistinių preparatų – „Nitroglicerin“, „Festan“, „Riboksin“, „Pankreatin“, „Furadonin“, „Amoksicilin“, „Doksiciklin“ ir kt., kurių bendra vertė su privalomais sumokėti mokesčiais –595 eurai.

Muitinės pareigūnai sulaikė vaistus, surašė prekių sulaikymo protokolą. Už neteisėtai gabenamus vaistus pilietei gresia piniginė bauda ir neteisėtai gabentų vaistinių preparatų konfiskavimas.

Kokie apribojimai taikomi įsivežant vaistinius preparatus – išsamiau čia: https://lrmuitine.lt/web/guest/keleiviams/vaistai.NAUJAUSI KOMENTARAI

O ukrainiečiai neįkliūna?

O ukrainiečiai neįkliūna? portretas
Cigaretės, vaistai ir t. t.... Ir - nieko?

beraščiai

beraščiai portretas
Žurnalistai visiškai beraščiai: nepasitikrina parašytų tekstų, todėl apstu stiliaus, rašybos klaidų... Kaip galima net straipsnio pavadinime palikti klaidą....

vytautas

vytautas portretas
klaidos jau ir straipsiu pavadinime. delfeja ne dienom, o valandom
VISI KOMENTARAI 37

Galerijos

Daugiau straipsnių