Kaišiadorių rajono policijos pareigūnai išaiškino, kur dingo šulinių dangčiai

Kaišiadorių rajono gyventojai nuo šiol galės atsikvėpti, bemaž mėnesį visame rajone siautėję šulinių dangčių vagys buvo sulaikyti. Pirminiais duomenimis, per mėnesį buvo įvykdytos aštuonios tokios vagystės, iš viso pavogti 24 šulinių dangčiai ir kiti metalai, padaryti nuostoliai siekė kelis tūkstančius eurų.

Kaišiadorių rajone šulinių dangčiai buvo vagiami nuo gegužės 8 d. iki birželio 4 d. Vagystės vykdytos Kaišiadorių mieste, Žaslų miestelyje, Guronių kaime.

O birželio 4 d. pastebėta, jog Guronių ir Kaugonių kaimuose, esančiuose Kaišiadorių rajone, pavogti šeši greitbėgiai, o iš sandėliuojamo metalo laužo buvo pavogtos trumpos bėgių nuopjovos.

Iš viso turtinė žala siekė daugiau nei 7 tūkst. eurų.

Po ilgo ir nuoseklaus darbo, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė tris galimai šias vagystes vykdžiusius asmenis – du vyrus (gim. 1996 m.; gim. 1991 m.) ir moterį (gim. 1984 m.).

Rokiškio ir Elektrėnų rajonų gyventojai jau buvo žinomi policijos pareigūnams.

Kauno apskr. VPK Kaišiadorių rajono pareigūnai dėl vagysčių atlieka ikiteisminį tyrimą vagystės.

Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tomas

Tomas portretas
Nėra metodų prieš tokius valstybė pinigų neturi pinigų jų išlaikymui geriau jam mokėt pašalpas negu laikyt kalėjime o kalėjime turi laikyt šiltai ir sočiai kaip liepia briuselis bet kodėl tas briuselis negali liept kad atlyginimai būtų vienodi visoi europoj nes jaučiuosi kažkokiu nepilnaverčiu uždirbdamas tiek okitas užsienį 3×kart tiek

Labai svarbu

Labai svarbu portretas
Kad policija išsiaiškino, kur dingo kanalizaciju dangčiai , gaila kad niekas neaiškina kur dingo stepukonių pavogti milijonai.

Aš  portretas
Apkapot nagus...
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių