Kaunas to dar nematė: kaukėta gauja lazdomis talžė mafijos veikėjus (išskirtiniai vaizdai)

  • Teksto dydis:
Dienraščio „Kauno diena“ rašinys

Laisvės alėjoje, ties restoranu „Grilintas cinamonas“ kilo masinės muštynės. Pasak liudytojų, apie 10-15 žmonių atbėgo iš tarpuvartės ir lazdomis pradėjo daužyti pietavusius asmenis.

Penktadienį apie 13.15 val. Laisvės alėjoje, netoli pagrindinio fontano, kilo muštynės. Kaip pasakojo įvykį stebėję liudininkai, panašu, kad tai buvo planuotas susirėmimas, mat būrys skarelėmis užsidengusių vyrų staiga išbėgo iš netoli esančios tarpuvartės ir užsipuolė restorane sėdėjusius asmenis.

„Vienas lyg pabėgo, kitas gulėjo ant žemės, galbūt be sąmonės. Visas restoranas nusiaubtas, kilo didelis triukšmas. Greitai atvažiavo ir policija, yra ir medikai“, – pranešė kitame restorane sėdėjęs ir įvykį matęs kaunietis.

 

 

 

 

„Kauno dienos“ skaitytojo nuotr.

Nepatvirtintais duomenimis, Laisvės alėjoje galėjo būti užpultas su nusikalstamu pasauliu siejamas ir Kauno gaujoms priklausantis Rytis Sadauskas. Tokią informaciją portalui kauno.diena.lt pateikė liudininkai, galimai atpažinę vyrą, mat apie jo nusikaltimus žiniasklaida yra ne kartą rašiusi.

Kauniečiai pasakojo, kad pirma kaukėta grupuotė, sudaryta iš maždaug septynių žmonių, išbėgo iš tarpuvartės. Užpuolikai su savimi turėjo metalinius strypus. Netrukus pasirodė dar keturi. Jie užpuolė restorane sėdėjusius vyrus ir pradėjo juos talžyti. Liudininkai girdėjo, kaip vienas muštynėse dalyvavęs vyras šaukė, kad jam sužalojo kaklą.

Medikai vienam vyrui skubią medicinos pagalbą teikė ant Laisvės alėjos grindinio. Čia matyti ir gausybė kraujo lašų.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Portalui kauno.diena.lt atsiųstame vaizdo įraše matyti, kad muštynių metu grupuotė darbavosi ne tik lazdomis, bet skraidė ir kėdės, visur vyravo chaosas.

„Kauno dienos“ skaitytojo nuotr.

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovai portalui nurodė, jog 13.20 val. gautas pranešimas, kad Laisvės alėjoje esančioje lauko kavinėje kilo muštynės. Pranešta, kad galimai šeši asmenys užpuolė keturis vyrus ir moteris.

„Vienas nukentėjęs vyras buvo pristatytas į gydymo įstaigą, likę asmenys iš įvykio vietos pasišalino. Policijos pareigūnai vykdo įtariamųjų paiešką“, – nurodė policijos atstovai.

Budintys medikai patvirtino, kad vienas pusamžis vyras pristatytas į ligoninę dėl žaizdos galvoje.

Kiek vėliau Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius portalui kauno.diena.lt patvirtino, kad Laisvės alėjoje užpultas ir sužalotas žinomas nusikalstamo pasaulio veikėjas, su „Agurkinių“ ir kitomis gaujomis siejamas 43-ejų R. Sadauskas.

„Manau, kad Kauno gyventojai buvo šokiruoti dėl šio įvykio. Policija ir prokuratūra artimiausiu metu, manau, visuomenei pateiks asmenų, kurie tai padarė, pavardes“, – pažadėjo vyriausiasis prokuroras.NAUJAUSI KOMENTARAI

trumpai tariant

trumpai tariant portretas
Ruskiai su ruskiais mylejosi. Pagal ju paciu supratima. Nepriklausomai nuo kalbos ir tautybes.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Popiežiaus žodžius rusams aš laikau SUVAIKĖJUSIO JĖZUITOpaistalais

kaunas yra kaunas, kaip sako politikuojantys kauno lyderiai

kaunas yra kaunas, kaip sako politikuojantys kauno lyderiai portretas
ir kaip buvo prie komunistu - taip like ir dabar
VISI KOMENTARAI 150

Galerijos

Daugiau straipsnių