Kaune – didžiulė avarija ir spūstys: 16 sužeistųjų, traumos – sunkios

  • Teksto dydis:

Trečiadienio rytą Kaune susidūrus mikroautobusui „Mercedes-Benz Sprinter“ ir krovininiam automobiliui „Mercedes-Benz 1222“ nukentėjo šešiolika asmenų.

Kauno policiją žinia apie šią avariją Raudondvario plente pasiekė 5.44 val.

Greitosios medicinos pagalbos tarnybos tarnybos atstovai portalui kauno.diena.lt teigė, kad situacija suvaldyta, visi sužeistieji greitai pervežti į ligoninę, prieš tai jiems suteikus pirmąją pagalbą.

Sužalojimai – labai skirtingi. Daug nukentėjusiųjų patyrė stuburo, galvos traumas. Jos – sunkios. 


Galutinės avarijos pasekmės žmonių sveikatai paaiškės su laiku. „Kol kas visi stabilizuoti ir nuvežti į klinikas“, – sakė atstovė. Ji užsiminė, kad tarp sužalotųjų, pirminiais duomenimis, yra ir vaikų.

Kauno policijos duomenimis, nelaimė įvyko susidūrus sunkvežimiui, vairuojamam 53 metų vyro, ir maršrutiniam mikroautobusui, kurį vairavo 54 metų vyras. Abu jie – Lietuvos piliečiai.

Pirminiais duomenimis, nukentėjo šešiolika žmonių – sunkvežimio vairuotojas ir penkiolika keleivinio mikroautobuso keleivių, kurių amžius svyruoja nuo 45 iki 70 metų

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Apie 8 val. ryto Raudondvario plente policijos pareigūnai tebereguliavo eismą dėl susidariusių spūsčių. Jose gali strigti važiuojantieji į miesto pusę.

Abu vairuotojai buvo blaivūs. Nelaimės aplinkybės – tikslinamos.

Avarija įvyko ties 184 Raudondvario pr. pastatu, plačioje sankryžoje ties įsukimu nuo A5 kelio, vedančiu iš Akademijos. 

„Rugsėjo pradžioje eismas tampa itin intensyvus, todėl prašome vairuotojų neskubėti, būti atidiems ir linkime saugiai pasiekti kelionės tikslą“, – atkreipė dėmesį Kauno policija.

Kaip LRT radijui sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas, keturi žmonės po avarijos buvo prispausti. Jie – išlaisvinti. 

Kauno klinikų skubios pagalbos skyrius pasidalijo viešu komentaru dėl įvykusios nelaimės.

„Kaune susidūrus mikroautoubusui ir krovininiam automobiliui budintys skyriaus gydytojai sulaukia žinios, kad greitu metu skyrių pasieks vienuolika sužeistųjų.

Kauno klinikos – regioninis traumų centras, todėl tokiais atvejais pirmiausia pacientai vežami pas mus.

Namuose esantys kolegos informuojami, kad reikalui esant gali tekti rytinę kavą iškeisti į skubią pagalbą. Keletas jų išvyksta nieko nelaukdami. Įtemptame darbe būtent komandos tvirtumas yra tai, kas padeda įveikti krizes.

Nors tokio masto įvykiai nutinka retai, daug ruošiamės įvairiausio pobūdžio nelaimingiems atsitikimams. Esame pasiruošę ir padarysime viską, ką galime, kad namo pacientai grįžtų sveiki.

Labai atsiprašome pacientų, kurie šiandien planuoja atvykti į skubios pagalbos skyrių – dėl suprantamų priežasčių, gali tekti palūkėti ilgiau“, – rašoma skyriaus feisbuko paskyroje.


Šiame straipsnyje: kaunasavarijaavarija LTmikroautobusaskrovininis automobilis

NAUJAUSI KOMENTARAI

o

o portretas
dizo tikrai reikejo bet nebuvo kam nes ju tevai nuejo pas kitas o tokios /mamytes/ kaip jurbarko ispopino bandituka kuri kgb /itakingas/ tetukas gelbejo eurovyktoriuko itaka savo saikaipz=0

LINA ABRAMAVICIENE

LINA ABRAMAVICIENE portretas
SVEIKI. PER PLAUKA 2023/09/05D. BUTU IVYKUSI SKAUDI NELAIME. SANKRYZOJE LIUCINAVA UAB '' EIGINT PARDUOTUVE SILAS.LUBINU 155; ADRESU. KADA MAN ISEJUS IS PARDUOTUVES EINANT IPAVOIGA SANKRYZA. EINANT ZMOGUI SIA KRYPTIMI ISSOKO VAIRUOJAMAS AUTOMOBILIS, KURIS NENUSTATYTAS. PRALEIDES IKAIRE DU AUTOMOBILIUS.MANAU NEPAGALVOJAS NEPRISTABDES TIES SANKRYZA IVAZIAVO VOS NE ANT MOTERS. MAN MACIUS SI IVYKI TIESIOG APSALAU SU SAVIMI TELEFONO NETUREJAU IR NEGALEJAU NUSTATYTI VAIRUOTOJO. JIS NULEKE GREICIU MAN NET PAPYPINO. GALVODAMAS DZIAUKITES,KAD LIKOTE GYVOS. ISTIKRUJU SI SANKRYZA LABAI PAVOJINGA. KAD ZMONES GALI EITI SKYDEAI YRA. BET LABAI JAU ISBLUKES PATS SANKRYZOS RUOZAS. YRA VISOKIU VAIRUOTOJU VIENI PRALEIDZIA KITI VISA NEPAISO.JIE MANO, KAD SIANDIEN RATUOTAS IR VISKA GALIU. BET, KAS ISTIKS SEKUNDE JI PATI AR KITA ASMENI NET NEPAGALVOJA. LABAI PASIDARE APMAUDU MATANT SI IVYKI, KURIS GALEJO SEIMAI ATNESTI DIDZIULE NELAIME. PARVAZIUOJAIS MOKYKLOS PIRMOKAI ANTROKAI IR JIE NESAUGUS. IKI.

Anonimas

Anonimas portretas
įdomu,kiek mikroautobuse buvo stovinčių keleivių?
VISI KOMENTARAI 30

Galerijos

Daugiau straipsnių