Aliarmas Kalniečiuose: kilo gaisras bute, kuriame buvo mama ir 3 vaikai – degė vaikiška lova

  • Teksto dydis:

Šiandien apie 10.09 val. Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta apie gaisrą Šiaurės prospekto 67-ąjį numerį turinčiame penkiaaukštyje. Pranešimas skambėjo grėsmingai: degančiame bute – moteris ir trys vaikai. Nurodytu adresu išsiųstos nemažos Kauno ugniagesių gelbėtojų pajėgos. Mamą su trim mažamečiais greitosios medikai išvežė į Klinikas.

Kas pranešė apie šį gaisrą, neaišku. Tačiau atvykus ugniagesiams gelbėtojams, jų atstovė patikslino, kad degančio pirmojo aukšto buto gyventoja su vaikais evakavosi iš gaisro židinio dar iki jos kolegų atvykimo. Tiesa, ne į lauką, o kažkodėl pas trečiajame aukšte gyvenančius kaimynus, nors dūmai gaisro metu kyla į viršų.

Galimai taip pasielgta dėl patirto streso. Kita vertus, pirminiais duomenimis, – vienas iš vaikų, su kuriuo gelbėtasi iš gaisro židinio, – neįgalus.

Nors minėtas trijų kambarių butas ir laiptinė, atvykus ugniagesiams gelbėtojams, buvo uždūminti, apsieita be gyventojų evakuacijos. Per 20 minučių lokalizuotas ir gaisro židinys. Kas jį sukėlė, dar tikslinama. Tačiau konstatuota, kad gaisro židinys buvo 11 kvadr. m. vaikų miegamajame – degė medinė vaikiška lova ir žaislai. Neatmetama, kad nelaimę galėjo prišaukti neatsargus kažkieno iš vaikų elgesys. Jie – aštuonerių, šešerių bei ketverių metų.

Regimanto Zakšensko nuotr.

Patikslintais duomenimis, greitosios medikams apžiūrėjus pas kaimynus prisiglaudusius mamą ir vaikus, jie sąmoningi išvežti į Kauno klinikas. Galimai ne tik dėl apsinuodijimo dūmais, bet ir dėl patirto streso.

Apdegė vienas kvadratinis metras vaikiškos lovos bei žaislai. Aprūko kambario sienos ir lubos.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė linkusi akcentuoti, kad bute, kuriame kilo gaisras, dūmų detektoriaus nebuvo.NAUJAUSI KOMENTARAI

audra

audra portretas
O KA VEIKE MAMA? VAIKUCIU NEGALIMA VIENU MAZU PALIKTI

Anonimas

Anonimas  portretas
Agirdi ,sutraukos jūs nelaimingi nepiskit čia proto atėję nesąmones

kaunietis

kaunietis portretas
Ruskiai iesko lietuviu,o lietuviai kaunieciai turetu kraba matijoska ir jo sebra skieru,ruskiams kare padedancius,priduoti saugumui musu arba,jei nepasiduos,uzversti.Sitie gnydos is ukrainieciu kraujo pelnosi,ateis laikas,kai is lietuviu kraujo pelnysis.Mirtis kolaborantams.
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių