Kauno kalėjime rastas negyvas suimtasis: įtariama savižudybė

  • Teksto dydis:

Sekmadienio vakare Kauno kalėjimo patalpose, esančiose pačiame miesto centre – A. Mickevičiaus gatvėje, būta nemažos sumaišties. Vienoje iš kamerų aptikus suimtąjį be gyvybės ženklų, jį dar apie valandą bandyta atgaivinti. 

Kaip pranešama policijos suvestinėse, suimtojo, kuris buvo gimęs 1994 m. kūnas, buvo rastas apie 22.15 val.

Tačiau, portalo kauno.diena.lt duomenimis, tokiu laiku jau konstatuota, kad išgelbėti šio jauno kalinio, kuris, kaip įtariama, nusižudė, gyvybės nepavyko.

Iš tikrųjų jis buvo pastebėtas be gyvybės ženklų apie 21 val. Ir, nedelsiant iškvietus greitosios pagalbos medikus, jį dar bandė gaivinti patys šios įkalinimo įstaigos darbuotojai, prie kurių netrukus prisijungė ir labai operatyviai – per kelias minutes atvykę, panašu, kad ne per toliausiai buvę minėti medikai. Tačiau visos pastangos buvo bergždžios.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo, kurį, kaip jau įprasta tokiais atvejais, atlieka pati Lietuvos kalėjimų tarnyba. Tačiau šiam tyrimui vadovauja Kauno apylinkės prokuratūra. O, jeigu paaiškėtų kokios nors neeilinės šio įvykio aplinkybės, vadovavimą ikiteisminiam tyrimui perimtų jau Kauno apygardos prokuratūros prokurorai, taip pat kuruojantys tyrimus dėl mirties priežasties nustatymo, kuriuose – daugiau klausimų, negu atsakymų.

Portalo kauno.diena.lt žiniomis, minėtas suimtasis, pirminiais duomenimis, nusižudė kameroje vienutėje. Tam panaudota patalynė.

Jis buvo atvežtas į šią įkalinimo įstaigą prieš keturis mėnesius – sausio pabaigoje. Ir šiuo metu buvo suimtas dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo bei vagystės. Tačiau jau buvo teistas, pirminiais duomenimis, dėl plėšimo, kas paaiškina, kodėl buvo kreiptasi į teismą dėl jo suėmimo, nors paprastai ši griežčiausia kardomoji priemonė už tai, kuo jis buvo įtariamas, nėra skiriama.


Šiame straipsnyje: Kauno kalėjimasmirė suimtasissavižudybėpagalbos tel

NAUJAUSI KOMENTARAI

to vienu išsigimeliu

to vienu išsigimeliu portretas
Kaip tau liežuvis apsiverčia taip kalbėti... Kiek ižgamų vagia milijonais, žudo ir t.t. O čia už SMULKIĄ vagystę ir NESUNKU kūno sužalojimą pasodinti vienutėjė ir dar tokiam ilgam laikui ir dar NETEISĖTAI. Straipsnį įdėmiau paskaityk. Tik lot mokat.

Vienu isigimeliu

Vienu isigimeliu portretas
Maziau..

Kaunas

Kaunas portretas
Tikimės, kad ne Šiliauskas ? Jam dar parodymus teisme reiks patvirtinti.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių