Kauno pakraštyje neprasilenkė trys užsieniečiai: du išvežti į gydymo įstaigą, vienam pradėta byla

  • Teksto dydis:

Portalui kauno.diena.lt pavyko išsiaiškinti daugiau pirmadienio įvykio su nemažu alkoholio tvaiku Romainiuose, kuriuo pradedamos Kauno policijos suvestinės apie žiniasklaidos dėmesio vertus praėjusios paros įvykius, aplinkybių. Jos – dar vienas įrodymas, kad kuo toliau, tuo labiau kriminalinį klimatą Kaune kaitina atvykėliai iš svetur.

Kaip jau pranešta, apie 20 val. minėtoje Kauno dalyje esančioje V. Nagevičiaus gatvėje neblaivaus asmens vairuojamas automobilis „Toyota“ kliudė kitą automobilį – „Kia“, kuris stovėjo, bei šalia jo buvusius du vyrus. 35-erių asmeniui, kuris vairavo neblaivus, nustatytas vidutinis (2,11 prom.) girtumas. Jo kliudyti šalia automobilio „Kia“ stovėję 32-ejų bei 40-ies metų vyrai dėl patirtų sužalojimų iš įvykio vietos išvežti į gydymo įstaigą.

Dėl šio kriminalinio kuriozo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl automobilio vairavimo esant girtesniam negu 1,5 promilės alkoholio. Panašu, kad atsakyti ir už žmonių sužalojimą, sukėlus eismo įvykį esant tokio girtumo, „Toyota“ vairuotojui neteks, nes nuvežtieji į gydymo įstaigą vėliau iš jos buvo išleisti, nekonstatavus jokių lūžių – tik sumušimus.

Kaip paaiškėjo, visi trys šio incidento dalyviai – užsieniečiai. Atbulas važiavęs ir šį eismo įvykį, būdamas neblaivus, sukėlęs asmuo – ukrainietis. Jo kliudyti nukentėjusieji – Azerbaidžano piliečiai. Vienas iš jų ir apgadinto „Kia“ savininkas.

Nukentėjusieji teigė „Toyota“ vairuotojo nepažįstantys. O šio dėl girtumo apklausti iš karto po įvykio nebuvo galimybės. Beliko tik spėlioti, ar jis atvažiavo tokios būklės į Romainius iš Giraitės, kurioje gyvena, ar tik buvo į šią pakeliui.

Šis Ukrainos pilietis turi leidimą gyventi Lietuvoje, kur dirba vienoje įmonėje, nuo 2020 metų, t.y. gavo šį dar prieš Rusijos pradėtą karą jo tėvynėje. Ir per tuos ketverius metus tebuvo baustas tik už vieną administracinį nusižengimą – kad važiavo keliu, už kurį nesusimokėjo. Tačiau šį kartą, pagal Lietuvos įstatymus, jam jau gresia gresia bauda nuo 2500 iki 100 tūkst. eurų arba areštas nuo penkiolikos iki 90 parų, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų. O taip pat automobilio, kaip nusikaltimo įrankio konfiskavimas bei teisės vairuoti nuo vienerių iki penkerių metų netekimas.


Šiame straipsnyje: užsieniečiaieismo nelaimėgirtas vairuotojassužaloti žmonėssumaitotas automobilisavarija LT

NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaitina krauja

Kaitina krauja portretas
ir zurnalisto bukumas !! Ivyki, kuriame nukentejo zmones, pavadinti kuriozu !! Na ir trenktas ....

Deivis

Deivis  portretas
Ukrainiečiai dėję ant LT įstatymų.Jau kokį pusmetį matau prie urmo važinėjantį apynaujį mersą iki negaliu tamsintais visais langais,bet policija matyt nekreipia dėmesio, nes numeriai ukrainietiški

Kas gali paneigti?

Kas gali paneigti? portretas
galimai teisėtvarka turėtų pasidomėti ir didžiosios Romainių verslininkės veikla, kuri užsiima nekilnojamo turto nuoma panašaus pobūdžio publikai. Nuomoja berods keturis namus. Ar ji sumoka priklausančius mokesčius, o gal gauna išmokas iš biudžeto už neva pabėgusių nuo karo ukrainiečių apgyvendinimą.
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių