Kauno parduotuvėje vyras persišovė ranką

Grįžti į straipsnį

kokioje

kokioje portretas
parduotuveje ,ginklu?

uch

uch portretas
Duok durniui sautuva tai i vamzdi prisiks.

Wtf

Wtf portretas
Koks straipsnio tikslas?? Grynai jokios info, kaip koks turgaus bobu pletkas nugirdetas.

Anonimas

Anonimas portretas
Kad užtaisyti pistoletą, pirmiausia reikia atitraukti spyną ir įleisti šovinį į vamzdį. Tas daroma dviem rankom. Dvigubo veikimo revolveriui užtenka viena ranka nuspausti gaiduką- ir šūvis. Klausimas : ką jis veikė parduotuvėje su tuo savo ginklu ? Išsitraukęs krapštinėjo, įleido šovinį į vamzdį ? Viešai jį žiūrinėjo, o gal rodė pardavėjoms, koks gražus ? Taip nebūna. Manau, buvo kažkoks konfliktas, dėl ko išsitraukė, gal buvo kokio durniaus užpultas, norėjo apsiginti, bet dėl kokių tai priežasčių nepavyko. Aišku, po šūvio bet koks užpuolikas tuoj pat sprunka šalin, nes antra šūvis gali būti mirtinas jam. Taip kad geriau čia nerašinėti pasakaičių, kad nei iš šio, nei iš to persišovė pats. Policija gi teisybės mums visvien nepasakys.

savigynai ginklai skirti nešiojimui

savigynai ginklai skirti nešiojimui portretas
Ginklai savigynai yra skirti nešiojimui, tai ir einant į parduotuvę jis turi būti prie asmens. Įeinant į kai kurias valstybines įstaigas yra pareigūnai , kurie priima laikinai pasaugoti ginklą. Parduotuvėse tokių pareigūnų nėra. Einant į parduotvę negalima ginklo palikti pavyzdžiui automobilyje.

senas kavenskas

senas  kavenskas portretas
Viskas čia normaliai ! juk prie parduotuvių įėjimo - ženklai draudžiantys riedučius , fotografuoti , naminius gyvūnus .. bet apie šaunamuosius ginklus nieko ! gal prisipirkęs brangių gėrimų norėjo pasitikrinti ar šaunykas užtaisytas , kad saugiai grįžtų namo ?

geriau jau butu durna galva

geriau jau butu durna galva portretas
persisoves --dabar toki debilai yra potencialus pavojus aplinkiniams, by......s zino kur jis ...neatsargiai besielgdamas,,,patailys //sau y ranka ar salia stoovinciam y galva.

Kam

Kam portretas
I parduotuvę eiti su ginklu be tikslo apiplėšti

duok

duok  portretas
durniui ginkla ir problemos.

Galerijos

Daugiau straipsnių