Kauno rajone įmonė neteisėtai iškirto 80 želdinių: žala aplinkai – 10 tūkst. eurų

  • Teksto dydis:

Kauno rajone įmonė neteisėtai iškirto 80 želdinių, žala aplinkai siekia 10 tūkst. eurų, penktadienį pranešė Aplinkos apsaugos departamentas (AAD).

Anot pranešimo, birželio 6 d. AAD gavo pranešimą apie galimai neteisėtai kertamus želdinius Kauno rajone, Babtų seniūnijoje, šalia automagistralės Vilnius-Kaunas-Klaipėda. Teritoriją apžiūrėję pareigūnai nustatė, kad želdinių ir krūmų kirtimus atlikusi įmonė neturėjo reikiamo savivaldybės išduoto leidimo kirtimams vykdyti.

Darbų metu nukirsta 80 želdinių, tarp kurių buvo laukinė slyva, gluosniai, liepos, beržai, obelis, eglė. Pašalinti želdiniai buvo magistralinio kelio apsaugos zonoje. Registrų centro duomenis, minėti želdiniai augo valstybinėje žemėje.

Aplinkosaugininkų paskaičiuota žala aplinkai – 9 933,25 euro.

Dėl įvykio pradėta administracinė teisena. Už nustatytus pažeidimus atsakingiems asmenims gresia bauda nuo 240 iki 900 eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

hm

hm portretas
nk naujo, tik susikti vaidinimai kad saugoma o apsisukus pagatavi tyliai viska nusniot, neliks medziu gyvensim ant asvalto, prie karjero kiek geru medziu ispjove, visiems pofik

Aik tu sau

Aik tu sau portretas
Tik 80? O kad Naugardiškių parko "tvarkytojai" pusę medžių išvertė, likusius arba apgenėjo taip, kad tik viršūnėse po kuokštelį šakų liko, arba tranšėjas rausiodami šaknis apkapojo, arba ir šakas, ir šaknis - tai čia nieko? Tą parką jau seniai kėsinamasi užstatyt, bet bendruomenė kelias dešimtis metų priešinosi gana sėkmingai, tai pasielgta gudriau: taip apdoroti medžiai ilgai netvers, o kai pasiligos ir nudžius, tada jau reikės nudžiūvėlius išverst, ir nieks nebetrukdys kotedžų statytojams... Juokingiausia, kad visai be medžių likusiame plotelyje stiebą įsmeigė ir prezidentinę vėliavą pakabino. Prezidento nurodymu, supraskit, parkas naikinamas?

Cha

Cha portretas
Taigi ten logistikos sandeliai kils, arba medkirciai sumaise plota
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių