Kauno rajone sulaikė įtariamąjį narkotikų pardavimu „Telegram“ tinkle: gavo pusę milijono eurų?

  • Teksto dydis:

Kauno rajone pareigūnai sulaikė, kaip įtariama, narkotikais programėlėje „Telegram“ prekiavusį asmenį, manoma, kad jis iš šios prekybos galėjo gauti apie pusę milijono eurų. 

Kaip antradienį pranešė Vilniaus policija, sostinės pareigūnai kartu su Kauno kolegomis vyrą Kauno rajone sulaikė gegužės 21 dieną. Jis įtariamas internetinėje „Telegram“ programėlėje sukūręs kanalą „Baryga LT BOT“, skirtą neteisėtam įvairių rūšių narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimui įvairiuose Lietuvos miestuose.

Pasak policijos, šiame kanale buvo viešinami siūlomų narkotinių ir psichotropinių medžiagų pavadinimai ir kainos, įgijimo vietos bei atsiskaitymo būdas. Manoma, kad įtariamasis apie tai skelbė ir kituose savo administruojamuose „Telegram“ kanaluose – „Patirtys“ ir „Los Angeles Lietuva“.

„Telegram“ kanale buvo siūloma ne tik įsigyti narkotinių ar psichotropinių medžiagų, bet ir darbas – į įvairias vietas išslapstyti narkotines medžiagas, už tai buvo siūlomas nuo 150 iki 250 eurų atlygis per dieną, o priklausomai nuo įdirbio – ir didesnis.

Nustatyta, kad „Telegram“ kanale „BarygaLT BOT“ ir „Miami Imperija“ esančiose grupėse įsigyti narkotinių medžiagų buvo siūloma ne tik Lietuvos didmiesčiuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, bet ir mažesniuose miestuose bei miesteliuose: Marijampolėje, Jonavoje, Kėdainiuose, Radviliškyje, Šilutėje, Trakuose, Palangoje, Nidoje.

Atlikus kratas sulaikyto asmens namuose, automobiliuose, pagalbinėse ir kitose patalpose, rastos ir paimtos galimai narkotinės ir psichotropinės medžiagos, įranga apdoroti kriptovaliutą, kuria atsiskaitinėjo narkotinių medžiagų pirkėjai, pinigai, taip pat kiti daiktai.

Iš įtariamojo elektroninių piniginių išimta daugiau nei 350 tūkst. eurų virtualios valiutos, kuri, kaip įtariama, gauta už narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimą „Telegram“ kanaluose.

Manoma, kad asmuo iš narkotikų prekybos galėjo gauti apie pusę milijono eurų neteisėtų pajamų.

Sulaikytam asmeniui po pareikšto įtarimo skirtas suėmimas dviem mėnesiams. 

Už jam inkriminuojamą nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Evil

Evil portretas
Tokius isgamas kaip kinijoje susaudyti ir viskas

liudas

liudas portretas
polisija labai prastai dirba su informat

A

A portretas
Kada darysite tvarka kaune šilainiu rajone,kas antram daugebutija po bariga
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių