Kruvinas rytas Beinaičiuose: šeimininkė prie namų rado sudraskytą savo šunį

Vienai Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Beinaičių kaime gyvenančiai šeimai ši savaitė įsimins dar ilgai. Ankstų rytą sodybos šeimininkė savo kieme rado sudraskytą valdas sergėjusį šunelį. Kaimo žmonės ėmė svarstyti: didelio šuns ar vilko tai darbas? Apie įvykį informacija pasiekė ir policijos pareigūnus.

Informavo policiją

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie individualaus gyvenamojo namo kieme rastą sudraskytą šunį sulaukė ankstų rytą. Beinaičiuose gyvenanti moteris informavo, kad apie 7 val. išėjusi į kiemą aptiko negyvą šunį – augintinis buvo kruvinas, sudraskytas. Moteris ėmė svarstyti, ar tai didelio šuns darbas, o gal į kaimą atklydo vilkas?

Netrukus apie mįslingą įvykį informacija pasiekė ir kitus kaimo gyventojus.

Į įvykio vietą gavę pranešimą atvyko policijos pareigūnai.

Visas kruvinas mano šuniukas gulėjo kieme.

Ieškojo kito šuns

„Rinkos aikštei“ pavyko pakalbinti pagalbą iškvietusią moterį. Ši papasakojo daugiau įvykio aplinkybių.

„Atvyko pareigūnai ir nuėjo prie šunelio. Jie jį pavartė. Matėsi, kad ir gerklė perkąsta, ir nugara. Visas kruvinas mano šuniukas gulėjo kieme. Aš dar paklausiau, ar galima šunį laidoti. Pareigūnai leido. Jie apklausė mane, o po to dar ilgai važinėjo po kaimą, aiškinosi viską. Matyt, kad kito šuns ieškojo, kuris mano šunelį sudraskė“,  – dėstė Beinaičių gyventoja.

Gyventojai spėlioja: šuo ar vilkas?

Visgi kaimo gyventojai, panašu, nesutaria, kas galėjo sudraskyti moters šunį.

Sodybos teritorija neaptverta, tad čia galėjo atbėgti ir šuo, ir laukinis gyvūnas. Juolab kad prieš keletą metų čia buvo sumedžiotas vienišas vilkas, kuris klaidžiodavo netoli kaimo. Be to, ir dabar kaimo gyventojai teigė matę vilką kaime.

„Sunku dabar pasakyti, kas sudraskė šunelį – ar kitas šuo, ar vilkas. Aš nežinau. Labai gaila šunelio, labai sargus buvo. Ketverių metų amžiaus. Mes labai pripratę buvome prie jo, prisirišę, mūsų šeimos narys jis buvo“, – atsiduso augintinio netekusi moteris.

Įvykis tiriamas

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai aiškinasi, kas galėjo nutikti moters augintiniui. Panašu, kad tiriama versija, jog jį kieme galėjo sudraskyti atlydęs kitas šuo.

„Aš papasakojau pareigūnams, kad vidurnaktį visame kaime labai lojo šunys. Lojo ir manasis. Po vidurnakčio lojimas liovėsi. Aš užmigau. O ryte prabudusi ir išėjusi į kiemą pamačiau kraupų vaizdą. Tikrai labai baisu, ir baisu ne tik dėl mano šunelio, bet juk kaime turime daug mažų vaikų, o jei užpuls juos?“  – dėstė šuns šeimininkė.

Vietos gyventojų/„Rinkos aikštės“ nuotr.

Sukrėtė bendruomenę

Šis įvykis išties sukrėtė vietos bendruomenę. Beinaičių kaimas yra atokus, nedidelis, čia visi vieni kitus pažįsta ir panašių nutikimų anksčiau tiesiog niekada nebūta. 

„Tiesiog yra baugu. Neaišku, kas sudraskė šunelį. Svetimas šuo ar vilkas? Faktas, kad sudraskytas šunelis mus sukrėtė.

Šeimininkai pranešė tam tikroms institucijoms. Ne dėl reklamos, o dėl saugumo. Juk tiek vaikučių kaime, o palaidi šunys dažnai kaime laksto ir gąsdina ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

Be to, sklandė ir gandai, kad kaime žmonės matė vilką“, – apibendrino buvusi ilgametė Beinaičių kaimo bendruomenės pirmininkė Rita Lankelienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Realistas

Realistas portretas
Baisu, trys dienos trauro visai Lithujanijai ir kiekvienoj parapijoje po užpirktas mišias.

Ilona

Ilona portretas
Laikysi palaidą gausi baudą,prie lenciūgo vėl blogai,o tvoros gal neturi iš kur pastatyti

Natalija

Natalija portretas
Pirma, kodel tvoros nera? Antra nakciai suni visuomet kaime laikydavo palaida kad galetu apsiginti , jei vilkas ateitu ar paklydes koks suo. Trecia vaikus priziuret reikia nes sukandziot gali ne tik vilkas bet ir kaimynu suo.
VISI KOMENTARAI 21

Galerijos

Daugiau straipsnių