Kūdikį šaltyje palikę tėvai turės aiškintis policijai: pradėtas tyrimas

Kauno apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sušalusio kūdikio, kurį išgelbėjo greitosios medikai ir policija.

„Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 163 straipsnį „Piktnaudžiavimas tėvų, globėjo ar rūpintojo arba kitų teisėtų vaiko atstovų teisėmis ar pareigomis“, – rašoma Kauno apskrities policijos atsakyme BNS.

Tas, kas piktnaudžiavo tėvo, motinos, globėjo ar rūpintojo arba kitų teisėtų vaiko atstovų teisėmis ar pareigomis fiziškai ar psichiškai gniuždydamas vaiką, palikdamas jį ilgą laiką be priežiūros ar panašiai žiauriai elgdamasis su vaiku, gali būti baudžiamas bauda, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Kaip savaitgalį skelbė Greitosios medicinos pagalbos tarnybos Kauno rajono teritorinis skyrius, lauke esant apie 10 laipsnių šalčiui medikai gavo kvietimą vykti pas asmenį, kuriam sužalota koja.

Pasak tarnybos, atvykę medikai rado didelę netvarką ir asocialią aplinką, namuose rasti vyras sužalota koja ir moteris, jie  buvo nusiteikę agresyviai, neblaivūs, turėjo peilį ir grasino atvykusiems gelbėtojams.

Į iškvietimą taip pat atvykusiems policijos pareigūnams teko panaudoti jėgą bandant sutramdyti minėtus asmenis.

Patys gyventojai neatsakė, ar namuose yra kūdikis, apie jį sužinota tikslinantis aplinkybes su dispečeriu, kuris iškvietimo metu girdėjo kūdikio verksmą.

Netrukus pareigūnai atvedė netoliese rastą vyrą, laikiusį glėbyje kelių mėnesių kūdikį.

GMP tarnybos nuotr.

Kaip nurodo tarnyba, jis buvo pamėlęs nuo šalčio, dejavo, buvo pridengtas tik plonu pledu.

Neblaivūs asmenys priekaištavo, kad pareigūnai neturi teisės atimti vaiko.

Vaikui suteikta pagalba, jis sušildytas.

Pasak medikų, kūdikio kūno temperatūra tesiekė 34 laipsnius, o iki ligoninės ją pavyko pakelti iki beveik 36 laipsnių, jis sėkmingai buvo perduotas į ligoninės medikų rankas.

Plačiau ape įvykį – iš paramediko lūpų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nu Nu

Nu Nu portretas
ai, kaip gerai prigeria iš vaikų pašalpų, tai ir liūtais ir tigrais pasijunta....Reikia naikinti pašalpas ir išmokas už vaikus, matysit, kai naudos nebus iš vaikų, patys atiduos...

O jo jūs norit

O jo jūs norit portretas
Visi tėvai, kokie bebūtų visada bus agresyviai nusiteikę... Jie ginasi ir neduoda savo vaikų. Čia tik susireikšminusių vaikų teisių pasiaiškinimas: tėvai buvo agresyvūs. Pabandykite jūs atimti vaiką iš liūtų arba tigrų....

šik'Aliene \\\\\.../////

šik'Aliene  \\\\\...///// portretas
paskubėk prekė,gal nu'Žliobinsit.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių