Laisvės alėjos koridoje nukentėjęs T. Petrošius: praradau sąmonę, nieko neatsimenu

Vienas iš Laisvės alėjos muštynių bylos nukentėjusiųjų teigia įvykio metu praradęs sąmonę ir neatsimenantis išpuolio aplinkybių, taip pat nelaikantis savęs nukentėjusiu.

Tadas Petrošius Kauno apylinkės teismo jau prašė panaikinti jam nukentėjusiojo statusą, tačiau balandžio pabaigoje prašymas buvo atmestas byloje esant pakankamai duomenų, kad jam padaryta fizinė žala.

Penktadienį pradėjus nagrinėti bylą iš esmės, T. Petrošius teismui nurodė įvykio dieną buvęs paleistas iš Alytaus pataisos namų, savaitgalį skyręs išvykai ir Laisvės alėjoje bare susitikęs su pažįstamu Ryčiu Sadausku.

Šis pažinojo baro savininką ir norėjo vyrus supažindinti, kad T. Petrošius pasikalbėtų dėl vadybininko darbo.

„Kažką pavalgėme, išgėrėme. Kažkuriuo momentu praradau sąmonę, iš viso nieko neatsimenu. Tik jau (atsimenu – BNS) kaip su Ryčiu važiavome į ligoninę“, – tvirtino nukentėjusysis.

„Kai atgavau sąmonę, nieko nebuvo. Mačiau Rytį, žmoną ir tiek žinių. Paėmėme Rytį, nuvežėme į ligoninę ir grįžome namo. Pats į ligoninę nevažiavau“, – kalbėjo T. Petrošius, pažymėjęs nežinantis, kodėl R. Sadauskui prireikė į gydymo įstaigą.

Tadas Petrošius/Redakcijos arch. nuotr.

Teisėjos Vaidos Baumilės klausiamas, ar jam būna sąmonės netekimai, vyras nurodė esantis hipertonikas, sąmonę prarandantis dėl aukšto kraujo spaudimo.

Kaltinamųjų T. Petrošius teigė nepažįstantis, jokių reikalų ar santykių su jais neturėjęs. Vyras taip pat pabrėžė nelaikantis savęs nukentėjusiuoju.

„Kai (ikiteisminiame tyrime – BNS) daviau parodymus, manęs buvo paklausta šito klausimo, tai pasakiau, kad nenukentėjau. (...) Aš nelaikau savęs nukentėjusiuoju. Palaikau prašymą nebūti nukentėjusiuoju“, – kalbėjo T. Petrošius.

Jo žmona Aneta Petrošienė teismui liudijo išpuolio metu nubėgusi į restorano vidų ir įvykių Laisvės alėjoje nemačiusi, patvirtino po įvykio nuvežusi R. Sadauską į Kauno klinikas, tačiau neįvardijo, kodėl to prireikė.

„Pamačiau Rytį kaip nesavą, įsisodinau į mašiną ir nuvežiau į klinikas. (...) Atrodė, kad jis blogai jaučiasi. Paleidome prie Kauno klinikų priėmimo ir nuvažiavome, nes man reikėjo skubėti į darbą“, – teigė moteris.

„Vyras mano tikrai nebuvo sužalotas, Ryčio sužalojimų taip pat nemačiau, tik kruvinus apdriskusius rūbus. Ir vyrą, gulintį Laisvės alėjoje“, – kalbėjo liudytoja, pridūrusi pretenzijų kaltinamiesiems neturinti.

Laisvės alėjos muštynių byloje kaltinimai nesunkiu sveikatos sutrikdymu iš chuliganiškų paskatų pareikšti septyniems asmenims. Jie ikiteisminiame tyrime kaltės nepripažino, teisme dėl jos nepasisako ir parodymus sutinka duoti apklausus visus proceso dalyvius.

Nukentėjusiaisiais byloje pripažinti keturi asmenys.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, kai 2023 metų rugpjūtį, dienos metu, Kauno policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad restorano lauko erdvėje Laisvės alėjoje kaukėtų vyrų grupė užpuolė prie staliuko sėdėjusius keturis vyrus ir moterį.

Skaitytojų, redakcijos nuotr., laidos „Farai“ stop kadras

Užpuolikai kumščiais, metaliniais strypais, kastetais, peiliais ir kitais daiktais smurtavo prieš minėtus kavinės lankytojus. Policija šį įvykį siejo su nusikalstamų grupuočių santykių aiškinimusi, pašaliniai žmonės nenukentėjo.

Bylos nagrinėjimas keliskart atidėtas nepavykus į posėdį prisikviesti nukentėjusiųjų. Vieną iš jų teismas kovo pabaigoje nusprendė atvesdinti, bet nepavykus to padaryti, byla praėjusią savaitę atversta jam nedalyvaujant.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dundukas

Dundukas  portretas
Gaidelis bijo prasitarti ką nors

Zurabas Smardalidze

Zurabas Smardalidze portretas
Klounų teatras blyn...visi nori būti mafiozais, tik kiaušinių gerų neturi ..

Algis

Algis portretas
Pasirodo mažai gavo ,kita syki gaus daugiau tada jau prabils
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių