Lietingą rytą Kaune lydėjo avarijos

  • Teksto dydis:

Šįryt kauniečiai fiksavo nemažai avarijų.

Balandžio 19 d. 8.10 val. Raudondvario pl. susidūrė du „Opel“ automobiliai. Juos vairavo 72 metų vyras ir 28 metų moteris. Jie sutarė dėl kaltės, pareigūnų pagalbos neprireikė.

Dar viena rimtesnė avarija užfiksuota Baltijos g. Joje 7.50 val. susidūrė automobilis „Dodge“ ir „Vokswagen Tiguan“. Vieną vairavo 39 metų vyras, kitą – jo bendraamžė moteris. Abu blaivūs.  

Skaitytojos nuotr.

Aplinkiniai gyventojai ir praeiviai pastebėjo, kad atvyko ir greitosios medicinos pagalbos ekipažas. Medikai apžiūrėjo eismo įvykio dalyvius, bet jų pagalbos neprireikė.

Kaip jau rašėme, stipri avarija ankstų rytą fiksuota ir Ramučiuose, Plento ir Centro gatvių sankirtoje. Čia susidūrė du lengvieji automobiliai – „Mercedes-Benz“, kurį vairavo 27 metų vyras, ir „Peugeot“ automobilis, kurį vairavo 63 metų moteris. Pastaroji išvežta į gydymo įstaigą. Tiek įvykio liudininkai, tiek pareigūnai neatmeta, kad nelaimės priežastimi gali būti šioje sankryžoje jau kelias dienas neveikiantys šviesoforai.

Feisbuko grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Iš socialinių tinklų susidaro įspūdis, kad šį lietingą rytą pasipylė avarijos, bet policijos atstovai, peržvelgę įvykių suvestines portalui kauno.diena.lt sakė, kad šis rytas avaringumu iš esmės niekuo nesiskyrė nuo  kitų šios savaitės rytų.


Šiame straipsnyje: avarijosnelaimėsusidūrėtransporto priemonėsavarija Kauneavarija LT

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių