Magistralėje netoli Kauno visiškai sudegė keleivinis „Eurolines“ autobusas

  • Teksto dydis:

Autostradoje netoli Kauno užsidegė autobusas, šeštadienį BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).

Anot PAGD Situacijų koordinavimo skyriaus, tarptautinių autobusų tinklo „Eurolines“ autobusas degė atvira liepsna, jį gesino gausios pajėgos – keturios autocisternos.

Kaip portalui kauno.diena.lt teigė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas, autobuso vairuotojo duomenimis, nelaimės metu autobuse važiavo 30 keleivių.

„Nei jie, nei jų daiktai nenukentėjo“, – teigė ugniagesių atstovas, anot kurio, gaisro priežastis ištirs ekspertai.

„Eurolines“ atstovai apie įvykį kalbėjo nenoriai – tikino, kad geriausiai į žurnalistų klausimus atsakys vadovai. Tačiau pabrėžė, kad dabar – savaitgalis ir geriausiai jiems skambinti pirmadienį.

Tepavyko sužinoti, kad toks rimtas gaisras – bene pirmasis per įmonės istoriją.NAUJAUSI KOMENTARAI

Stefanija

Stefanija portretas
Vairuotojo dėka kad buvo gabus ir staigei regavo i visa situcija. Svarbiausiai ne girtas. Keleiviams taip pat antra gimtadieni švesti reikia. O mes visi džiaugiamės, kad viskas laimigai baigėsi.

Petriukas

Petriukas  portretas
Ačiū Dievui,kad nenukentėjo žmonės

pilietis

pilietis portretas
>swarbu, mėšliau paspring šikdamas, rašistų-kacapų išpera...klausyk radio,žiūrėk tv ir žinosi kodėl dalis ukrainiečių kalba burliokiškai ir...ką jie kalba apie agresoriaus subombarduotus ju namus, apie ju "išvadavima iš naciu" ar " novuju rossiju"...Taip pat ko šie rytu Ukrainos gyventojai linki tiems išgamoms - "savo išvaduotojams"... Usiok,moroze ?Gerai linki tau atskalune,tavo ginco partneris, kad griebk cemodana ir varyk į vokzala, o iš ten į savo mėėėėšliną agresyvią razzyją
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių