Milikonių kalno papėdėje nuo kelio nulėkė „Toyota“: vairuotojas bandė išvengti avarijos?

  • Teksto dydis:

Trečiadienį prieš 11 val. pasirodė informacija, jog Šilainiuose, Milikonių kalno papėdėje, nuo kelio nuvažiavo baltos spalvos „Toyota Prius“ automobilis.

Matyti, kad lengvasis automobilis nuvažiavo į nuožulnią šalikelę ir keleivio durelėmis atsirėmė į medžius. Socialiniuose tinkluose žmonės juokavo sakydami, kad toje vietoje negalima parkuotis. Kiti laidė juokelius, esą vairuotojas taip bandė pasislėpti nuo pranašautos audros.

„Šiandien apie 10.10 val. Kaune, Linkuvos g., automobilis „Toyota“, vairuojamas blaivaus vyro, pirminiais duomenimis, siekdamas išvengti avarinės situacijos, kuomet priekyje važiuojantis automobilis staigiai stabdė, nuvažiavo nuo kelio. Nukentėjusių nėra, eismas vyksta kaip įprastai“, – nurodė Kauno Vyriausiojo policijos komisariato atstovai.

Portalas primena, kad tai jau ne pirma eismo nelaimė, kuri įvyksta, kaip galima manyti, dėl bandymo išvengti avarinės situacijos. Panašūs pasiaiškinimai skambėjo ir antradienį, kai Birželio 23-iosios gatvės ir Taikos prospekto žiedinėje sankryžoje BMW rėžėsi į stulpą. 

Regimanto Zakšensko nuotr.

„Buvo pranešta, kad žiedinėje sankryžoje susidarė avarinė situacija ir bandant išvengti susidūrimo pranešėjas savo BMW markės automobiliu atsitrenkė į stulpą. Kaltininkas pasišalino“, – antradienį portalui kauno.diena.lt teigė policijos atstovas.


Šiame straipsnyje: avarijaMilikonių kalnaseismo nelaimėnulėkė nuo keliopakibo šlaiteavarija LT

NAUJAUSI KOMENTARAI

sierzaintas

sierzaintas  portretas
>to Zilvinui Ruciui ,tegul baltuskos ayvazuoja prie kliniku gaus i cupra

T T T

T T T portretas
Nupūtė nuo kelio, atėjo sms apie škvala, nervai neišlaikė,jog beveik nauja prius kruša sudaužys,kas tokį auto pravažiavusi,tik 700.000km pirks?

Jei rupetu

Jei rupetu portretas
Tai iteisintu video. Dabar patys valstybes tarnautojai daro pazeidimus ir bijo atsakomybes. Pilna atsirado "sachmatininku" kuriems ne motais juostos, kerta posukius kaip patinka, net ne posukiuose vaziuoja "apzerge" linijas. Ir nuo to kencia kiti eismo dalyviai ...
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių