Mįslinga avarija Kaune: nuo pareigūnų nukentėjo su eismo įvykiu nesusijusi vairuotojos mama

Grįžti į straipsnį

Adin

Adin portretas
Netikiu,kad nei iš šio to, pervertė tą moterį be pagrindo,galvoju,kad ji plūdo ir grasino policininkams.Aišku,kad policininko veiksmai nėra normalūs,juk galima viską išsiaiškinti be smurto.

LT

LT portretas
Pigi Lietuvos visuomenės reakcija , - visiems komentatoriams linkiu to pačio ir tokios pačios aplinkinių reakcijos ( tokios kaip patys reaguojate ).

stipru

stipru portretas
atvaziavo policija i ivykio avarijos vieta ir issiveze boba su su apyrankem

tas kur filmavo

tas kur filmavo portretas
taip ėmė iš niekur nieko filmuot? O gal praleido visą pradžia ir filmavo kai bobą laukan tempė? O trys vyrai stovi ramiai šalia. Nelaiko kad pareigūno veiksmai neteisėti.Kai asmik grigorian Rygos policija snukiu į asfaltą paguldė ir antrankius uždėjo - irgi visi būt pasibaisėję pamatę tik šitą dalį.

Mįslinga

Mįslinga portretas
Nedalyvavus įvyky aiškinasi su pareigūnais. Ko gero akis draskė ir gavo sulaikymą. Jei jau tai vairuotojai vaidenosi susitarimai, ko pati nekvietė iškart policijos? Lialialia tik.

labai papasta

labai papasta portretas
karpiuko ar jo bobos prašymu. Tipo banditai užpuolė. Bet tu geriau paklausk pas dalyvius - kawianskus ar ispanus. Aš tik spėju. Kaip speju kad karpavičius 11 metų gavo tik ne už parduotuvę. Arba veikė banda arba sužalojo žmogų. Įdomiausia dalis - 10 mln tonų metalo per metus. iškur tokie pinigai?

.

. portretas
tai cia sunku kaip ir baltarusijoj nesutikt su teismo sprendimais. bet kaip ten gavosi, kad kauno mentu vadui baronkas ant riesu uzdejo ispanijos teisesauga?

tai jau taip

tai jau taip portretas
karpiukas ir buvusi boba įsigaliojusiu teismo sprendimu buvo išmesti iš neteisėtai užimtos vilos tenerifėje. Negavo jokio palikimo. Nežinojai?

b3l3koks

b3l3koks portretas
tiesa, kur musu kovotoja uz teisybe Janutienė? gavo mafijos pasiulyma nuo kurio negalejo atsisakyt?

>tai jau taip

>tai jau taip portretas
ok. labanakt

tai jau taip

tai jau taip portretas
kalėjime sėdi nekalti (atviroj kolonijoj gali sėdėti normalųs žmonės už smulkmeną) O kalėjime tokie kaip kaišiadarskas vagis pūras. Vogė, vogė kol moterį nužudė. Tai dabar kalėjimas gerą žmogų sugadins? Va tokius gerus iš tikro šaudyt ir reikia.

>visu pirma

>visu pirma portretas
o kaip tau troli, musu kauno policijos vadai, kurie vaziavo i karpaviciaus vila ispanijoj ir buvo sulaikyti banditu pavidalu ispanu policijos?

>visu pirma

>visu pirma portretas
tai turbut, todel, kad kalejime sedi siuksles, ten negalima sodint tokiu kaip jurbarko politiku sunus panai galva sudauzes arba musu krabo bachuras sloikuose laikantis "santaupas"? nes kalejimas pilnas siuksliu ir gadina gerus zmones? pats matai ka rasai? ar rasai, kad rasyt?

visų pirma

visų pirma portretas
kalėjime musoras sėdi, atliekos o ne žmonės. Visų antra - tai buvo neeilinės riaušės - atliekos gaudė laisvai samdomus ir žalojo. Turėjo pakankamai prisigaminę šaltų ginklų. Kas dėl įstatymo - galėjo pareikšt kad atliekos bėgo. O bokšteliuose sargyba buvo su automatais.

>gerbiu auzeli

>gerbiu auzeli portretas
tai kodel tavo gerbiami pareigunai prekiauja is nusikalteliu konfiskuotu koksu? turiu galvoj visa siauliu skyriu kovai su organizuotu nusikalstamumu. o kaip ta musu garsioji teiseju byla? o tas tavo auželis kokiu LTSR istatymu vadovavosi saudydamas i beginklius zmones? istatymu as esu auksciau uz istatyma? tfu tu sudas ant taves. ner cia ka diskutuot su dar viena korumpuota siuksle

tokiu būdu

tokiu būdu portretas
avarijos kaltininko nustatymas susivedė į tai kaip pareigūnas iš mašinos bobą iškėlė. Vėlgi mėgiamas žurnaliūgų numeris - išklausoma tik viena pusė.

gerbiu Auželį

gerbiu Auželį portretas
Mažai kas žino - 1986 metais pravieniškių kalėjime visuomenės atliekos sukėlė riaušes. Kalėjimo viršinykas Auželis šaunuolis, tai ne dabartinei ištižėliai - davė įsakymą atliekas iškuopt iš automatų. Kodėl atliekos vadina pareigūnus musarais - todėl kad pareigūnų toks darbas - vaduot visuomenę nuo atliekų - rusiškai musor.

>tam musarui

>tam musarui portretas
sedejau uz tai, kad ant dancio daviau tavo motinai, proto bokste. toks pazistamas ruskij-niemiec bendravo su vokietijos policininku, tai pastarasis paklause, kaip rusijoj vadina policininkus. tas atsake, kad müll. tai vokietis policininkas nepatikejo, pagalvojo, kad juokauja. o tu kaip skaitai budamas nepideriuga, musu teisesauga labiau panasi i vokietijos ar rusijos?

tam musarui

tam musarui portretas
už ką sėdėjai, py da riūga? Žodį musaras naudoja tik kalėjimo kontingentas, visuomenės atliekos. O ant pareigos važiuoti krapų nuo radiacijos gelbėt kiekvienas lietuvis dėjo skersą.

>tam durniu apsimetusiam

>tam durniu apsimetusiam portretas
dar qrwa pasirodo leidimo komentuot man reikes kazkokio "neapsitriedusio" gaidzio. dejau ant taves velnias tu. didvyris plet naftalininis atsirado fake itvara pries 30 metu uzsidejes. nu ka galiu pasakyt, drebu! lopas tu, mane jau sovietiniai musarai su dujokauke kankino uz "gerus darbus", kai tu su fake itvaru vaiksciojai vengdamas pareigos. matau ismirkes toj musaru sriuboj esi tamstele, tai turbut zinai, kad fake suzalojimus ir itvarus (vadinamas mastyrkes) zonose darosi tik gaidziai? tikras vyras niekada pareigos nevengia simuliuodamas ir moteru nemusa, pasiulyciau uzsivyniot ant ūso, bet jau usai turbut, jei pradesi vyniot, tai prades luzinet.

Mafija

Mafija portretas
Mentai ,tyrėjai , Kauno Prokuratūra visi parsidavę,nesugeba tirti bylų ,už ką jie algas gauna ,mentų trūksta bet Kaune išvis prosti popierei su jais ,kur žiūri Bilotaitė tegul sujudina biškį reikalus...

tam durniu apsimetusiam

tam durniu apsimetusiam portretas
nelįsk komentuoti kur tesi apstriedęs ančiukas. Prie ko hipokratas ir tos dukros galimybės uždėti įtvarą?

>bėretes musa

>bėretes musa portretas
jo, bėretes bajsus žmones, ne tajp kajp vladymyro kremlius

tai kas dėl tos avarijos kaltas?

tai kas dėl tos avarijos kaltas? portretas
pagal komentaras avarija užmiršta. Svarbiausia boba nežinia ko ten lindusi.

bėretes

bėretes portretas
muša gelbėkit ....

>to jei atvirai

>to jei atvirai portretas
jus durni ar apsimetat? taigi valsybes pareigunai duoda priesaika valstybei ir tautai. jei ta priesaika nieko nereiskia, tai gal jus prisistatykit kokios profesijos ir kokiu politiniu isitikinimu esat, kad nepaisant hipokrato priesaikos, gydytojai zinotu, ka gydyt gerai, o ka geriau?

to jei atvirai

to jei atvirai portretas
ranka įtvare? O jei rengeną padarius, dukra tai gydytoja, kas reiškia įtvarą uždėt? Tokiais įtvarais karinį komisariatą dūrinom. Kad į Černobylį nepaimtų. Itvaras, rentgeno nuotraukos tikro paciento. Sudėtingas lūžis.

oi

oi portretas
jei bobos butu musamos uz reikalavimu nevykdyma, tai mano butu melyna kiekviena diena, nes ji grynai ignoruoja mano teisetus (kaip man atrodo) reikalavimus

ai

ai portretas
siaip diedam bobas must yra zemas lygis. o, kai policijai yra naudojami aukstesni standartai negu diedam, tai......

>to>kaimynas

>to>kaimynas portretas
nu nepasiduok taip greit provokacijom. taip pratrukt etatiniam darbuotojui labai neprofesionalu . apie sauniaja policija kalbam, o ne apie kara. bet kad jau prakalbom, tai aisku, kad gerai ta klaipeda su wilno, todel stengiuos be reikalo ant rusu bačkos nerident. matai cia vokieciu naciai irgi nemazai pilieciu nugalabijo, bet ju brigados musu politikai saukiasi. niekada negali zinot kaip pasisuks reikalai po kokio 50 metu, gal vel rusu reiks kad vokieciai isvaziuotu:) bet sios dienos aktualijos tokios, kad nereikejo tu xaxolu rusam uzpult. manau rusija pakankamai galinga salis, kad galejo, jei kaip sakai tie ukrainieciai biespridielščikai, tai nusviest ju nesvarius zaidimus pasauliui ir pries juos butu pasaulis, o ne pries rusija. o tiesa kai rusam amerikonai padejo su naciais kariaut, tai ne tokie buvo negeri kaip dabar?

to > kaimynas

to > kaimynas portretas
gerieji ukrainiečiai išskerdė - nežinia kiek rusakalbių donbase, pačių kareivių žuvo 13 000. Gerieji ukrainiečiai nužudė 100 000 moterų, vaikų Lenkijoje karo metu. Žudė žiauriai, kirviais . pjūklais.O kur būtų Wilno ir Klaipėda, jei ne blogieji rusai?

>kaimynas

>kaimynas portretas
tai kurgi ne, bloga kaip ir ukrainieciai. o tai aisku geras, kaip rusas

kaimynas

kaimynas portretas
baisi moteris su visais kaimynais pjaunasi

taip ir nesupratau

taip ir nesupratau portretas
ko atvažiavo ta boba ir įlipo,į ko gero, kaltininkės auto? Ji su ivykiu nesusijus. Gal reikėjo registratorių išnešt? Ir kodėl dabar šaršalas ne apie įvyį o apie bobą?

..

.. portretas
garantuotai dar pries savaite jos irgi rasinejo komentarus, kad reikia gyvent pagal istatymus ir nebus problemu su puikiais lietuvos pareigunais. cia pas mus visi viska zino, o ypac zino ta su kuo nera niekada susidure

Cha cha

Cha cha portretas
Mažai gavo liarwos

tt

tt portretas
ko nespaudziat raudono? nenorit issiduot kiek cia jusu yra?

Tas vargšes "nukentėjusias ir žurnalistus reikia dar nubaust

Tas vargšes "nukentėjusias ir žurnalistus reikia dar nubaust portretas
Kokie vargšai,girdi už nieką,jas užpuolė policininkai.Gal nejuokinkite.Matomai draskė policininkams akis,nevykdė jų nurodymų,tai jie pasielgė pagal įstatymus.Jūsų mylimoje Amerikoje,gal ir nušautų.O mūsų parsidevę žurnalistai,kuria graudžias istorijas,rodo jas per televizorių ir peikia policininkus.O atsitikus bet kokiam blogiui,pirmiausia lekiate pas policininkus ir laukiate jų pagalbos.VISADA VYKDYKITE POLICIJOS REIKALAVIMUS IR NIEKAS JŪSŲ NESKRIAUS.

tt

tt portretas
susirinko fermos etatiniai mentus uztart ir pagirt

is obels iskritot?

is obels iskritot? portretas
rytu europoj normalu nuo mentu gaut i kupra.

taip

taip portretas
kažkodėl norisi apginti pareigūnus, netikiu, kad šioje "makalynėje" tik viena tiesa. Pritariu komentatoriui, kuris rašė, kad už nepaklusimą pareigūnui turi būti taikomas baudžiamasis straipsnis. Nenoriu įžeisti, bet...mama gera aktorė.

Jei atvirai

Jei atvirai portretas
Gerokai dirbtinai man atrodė tas mamos pagulėjimas ant sofos, parodant prieš kamerą, kaip blogai ji jaučiasi, o jau kai dukra, sėdėdama šalia, glostė mamos ranką įtvare, tai išvis perspausta. Manau, mamytė kiek manipuliuoja, o gal dukra irgi. Keistoka, kai suaugusi solidaus amžiaus moteris kalba ir elgiasi kaip išsigandęs vaikas, bet ko gero, kaip vaikų gydytoja, ji puikiai moka imituoti vaiko elgesį. Netvirtinu, kad ji visur apsimetinėja, bet kad perlenkia, hiperbolizuoja savo neigiamus jausmus, tai neabejoju. Kai reiškė savo nuomonę policijai apie keičiamus avarijos dalyvių ''parodymus'', tai ji drąsi buvo, ginkluotų policininkų nebijojo, o dabar jau taip bijo, kaip vaikas bijo baubo, kuris gali bet kada ateit.

Anonimas

Anonimas portretas
Turi būti straipsnis. Už nepaklusimą pareigunui bauda 3000eurų, be teismo. Ir pasibaigs žmonių manipuliacijos. Visi bus ramus, mandagus, geranoriški.

Antraštės vertintojas

Antraštės vertintojas portretas
Stebina antraštė , NUKENTĖJO NUO POLICIJOS POLICIJOS PAREIGŪNŲ , policijai reikėtų imtis priemonių prieš šmeižtą.

Anonimas

Anonimas portretas
......35 metu mergyte išsikviete savo mama ???? Manau kad ne be reikalo išsikviete ....ir ne be reikalo pareigunams teko mamytei antrankius uždet.....

Kkk

Kkk portretas
Kriminaline kauno diena!!!! Vienas negatyvas!!!

Lina

Lina portretas
Čia kažkas ne taip...duktė nepasako visos tiesos.Jei aš padaryciau avariją - nekviesciau mamos,kam ją jaudinti...o čia išsikvietė...kodėl? Ką mamyte sakė,darė,kokių ėmėsi veiksmų ??? Negali būti tokia jau " nekalta ".

Situacijos vertintojas.

 Situacijos vertintojas. portretas
Policininkas yra pareigūnas, kurio nurodymų reikia laikytis, tada nebus jokių nesusipratimų. Policininkai be reikalo nesitaso. Esu pats susiduręs su neadekvačiais kviestiniais ,,užtarėjais,, Neaišku, kodėl prasidėjo žiniasklaidos puolimas prieš policininkuṣ .

Jis

Jis portretas
Tokius dalykus,dėl objektyvumo,kaip seniau, turėtų tirti prokuratūra,o ne patys policininkai...varnas varnui,kaip sakoma, sakoma akies nekerta.

Daunu valstybe

Daunu valstybe portretas
Visu pirma jeigu policininkas dirba Raudondvario pl kokia jis turi teise kistis i autoyvkio tyrima kokius jis turi ygaliojimus jai jis kazkoks kvotejas Antra kodel jis soka i tarnybini automobili ir vaziuoja i draugelio iskvietima Ka cia jo asmeninis automobilis-kur noriu ten vaziuoju???I iskvietima po to vaziuot- neturim degalu Aplamai kokia cia policija vieni tampo senjora isgerusi po salikele pasigulde,kitas moteriskiai demonstruoja fizini pasiruosima antrankius deda Jam koks nors pavojus grese?? KAS VYKSTA ???????

Labai panašu

Labai panašu portretas
Moteris dabar yra didelės manipuliatorės, atvyko mama.... KAM? tam kad manipuliuoti situacija. Nes ta mama, nei matė nei žino kaip įvyko avarja. Manau užkniso pareigunus ėmė ir surakino. Nes moteris galimai naudojo psichologinį smurtą prieš pareigunus.

Kindziulis

Kindziulis portretas
cia daug kas nutyleta. Siaip sau neims ir netemps is masinos. Gal tegu papasakoja viska paeiliui, uzknisa tokie nupirkti straipsniai. Kazka ta moteris pries tai prisidirbo, kad su ja nesusikalbejo normaliai

Kad

Kad portretas
Siemet norejo daug mokytis policijoje didelis konkursas ,pasirodo bloga atranka vyksta ,o tas policininkas kaip vakar rode laidoje net nenusimano apie keliu eisma ir neturejo teises kistis , dirba Raudondvario plente o ne Chemojos gatveje ,manau paliks tarnyba , nes jau menkos perspektyvos ir uzsims verslu kaip kiti kolegos iseje .

Ačkarikas

Ačkarikas  portretas
Jutiube apie JAV policiją prisižiūrėjo

Rimas

Rimas portretas
Jokio žmoniškumo Lietuvoje, jokio...Chamai, nachalai, lochai visur, apie kokią dar kultūrą galima kalbėt...Kiekviename žingsnyje žmogaus teisių pažeidimas. Tik mūsų tautiečiai, užmerkę akis ir apsimeta kad nieko nevyksta.

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai dar ,kad nenušovė...juk čia vyresnė moteris,kokių labai nemėgsta jaunesni "vyrai".O jeigu čia LGBTQ narys?Jų vadas žmogaus teisėms vadovauja,taigi moteriškėms iš tikrųjų baimę kelia tokie policininkai"su silpnais nervais".Juk ne be reikalo policijos atstovė amą prarado.Jeigu ką,tai uždės antrankius ir išprievartaus,ir nepasiskųsi.

CCW

CCW portretas
Matyt prie to pati privedė,o policininko nervai pakrikę,tokius turėtų atsijoti prieš priimdami tarnybon,nes tikrai,kad moteris nekėlė kokį rimtą pavojų.

tai milicininkus

tai milicininkus portretas
13-meciai muša , o tie bijo nes jie nepilnameciai, tai nutare ant senyvos moters''atsigrainti'' , šiais laikais milicijoje maza adekvaciu milicininku , paklausius per TV kaip kalbejo atstove spaudai muo milicijos, manau dar jai reiktu darzelyje smelio dezeje pazaisti .

Rici

Rici portretas
Faktas kaip blynas-surežisuota avarija,bet viska sumaišė nukentėjusioji.Va ir neišlaikė mento nervai,vyt lauk tokį padugnę.

Praeivis

Praeivis portretas
Na nepatikesiu niekaip kad policininkas va taip tiesiog priejo ir prsikabino prie moters, istrauke ir pagulde… kaio turejo isvesti ji is kantrybes moteriske, kad jaunam vyrui nervai neatlaike.

Variantas

Variantas portretas
O kiti du avarijos dalyviai, ar ne mentai, arba jų giminaičiai?

Kaip

Kaip portretas
Sako obelis nuo obels netoli krenta.ryžkiai motka liežuviu svaidė.

Nu

Nu portretas
Pažiūrėjau aš tą laidą. Na, įdomiai skamba tiek dukros įsitikinimas, kad jos mama, nedalyvavusi eismo įvykyje, turėjo teisę ''išreikšti savo nuomonę'' policijai, tiek žurnalistės aikčiojimai apie teisę sužinoti visas detales, kol nebaigtas tyrimas :) Žodžiu, įtariu, kad mama gerokai užkniso ten policininkus, beaiškindama, kaip dirbti ir ką bei kaip apklausti, pati davė parodymus vietoj avarijos dalyvių ir t.t. (na, tas pats, jei koks jos paciento giminaitis, ne medikas, atvarytų ir imtų jai aiškinti, kaip reikia gydyt, kokius vaistus skirt ir pan.) Žinoma, tas policininkas greičiausiai viršijo įgaliojimus, traukdamas moteriškę iš auto ir versdamas žemėn kaip nusikaltėlę. Jei taip, tai tikiuosi, kad bus deramai nubaustas. Bet bobelė, kišusi savo trigrašį, kur nereikia, tai irgi gera dramos karalienė.

Taigi

Taigi portretas
Mamą nustebino tai, kad kiti vairuotojai kaltino jos dukrą, vadinasi, ji buvo įsitikinusi, jog dukra nekalta dėl avarijos. O jei buvo įsitikinusi, tai gal ne veltui tame automobilyje sėdėjo, gal kokias makles darė, kas žino. Todėl ir norėjo pareigūnas ją greitai iš to automobilio iškrapštyti. O bekrapštant galėjo ir pati griūti, kaip pvz., krepšininkai aikštelėj kartais daro - priešininkai juos vos pastumia ar priliečia, o tie artistai tyčia teatrališkai griūva, ir neva, šaukia iš skausmo.

oioi

oioi portretas
o kita puse ka komentuoja?a?

Petras

Petras portretas
Kažkaip keista skaityti tokius straipsnius, iškviečia polociją ir tada "kažkaip" mamytė atsiduria automobilyje iš kurio ją ištraukia... nėra loginės sekos, viskas su nupirkta istorija aišku...

as irgi bijauu lietuvoss mentu

as irgi bijauu lietuvoss mentu portretas
ne todel kad kaltas...a todel kad padarys viska kaa negalesiu t.y. ne sanso nebus yrodyt kadd nekaltas... ir niekoaa asmenisko tiesiog pinigas ddievas

Anonimas

Anonimas portretas
kazkas idomaus prileke ir istempe moteri kazka nedasako mergina

Valė

Valė portretas
Čia "normali"policininkų praktika- tampyti,stumdyti,sukti rankas beginklems moterims. Taip jie randa ,kur pademonstruoti savo galią. Tai vyksta, pasirodo,ne tik Zarasuose,bet ir kitur. VRM ministrė ir pavaduotojai turėjo seniai atsistatydinti,kai tokie dalykai vyksta policijoje.

VIKTORAS

VIKTORAS portretas
Imuniteto valdybos pareigūnai gal nepažiūrės pro pirštus, nors ........ .Policininkai apskritai elgiasi su piliečiais neadikvačiai,gavę uniformą kaimiečiai įsivaizduoja dievais. " GINTI SAUGOTI PADĖTI'' neveltui kabutėse

kai nesutaria kas kaltas

kai nesutaria kas kaltas portretas
dėl skardinės avarijos, reikia kviesti policiją o ne mamą. Ir ko ta su įvykiu nesusijusi boba įlipo į įvykyje dalyvavusį automobilį? Va policininkas ir išprašė. Pastebėkit - šalia stovintys žmonės nenustebo.

Policija

Policija portretas
yra policija - normalus ten netarnauja. Antra vertus,kokio gi "palaikymo" reikia po autoivykio!? Nebent "nesalisko liudytojo"!? O uz tai - ne griekas ir i kupra gauti.

Galerijos

Daugiau straipsnių