Naujas iššūkis Kauno policijai: į valstybės išmokas nusitaikę vagys naikino įkalčius gesintuvu

  • Teksto dydis:

Portalui kauno.diena.lt pavyko sužinoti daugiau šios nakties įsibrovimo į „Girstučio“ prieigose įsikūrusį pašto skyrių aplinkybių. „Tikrai dar negrįžo 90-ieji!“ – tikino dalį jų sutikę atskleisti Kauno teisėsaugininkai, priminę, kad šis nusikaltimas įvykdytas šiąnakt – neatsitiktinai, nes nuo vakar pašto skyriuose pradėtos mokėti socialinės išmokos bei pensijos.

Kiek tam skirtų pinigų buvo šiąnakt pagrobta iš minėto pašto skyriaus seifo paaiškės po inventorizacijos, dėl kurios būtinybės šio skyriaus klientams minėtos išmokos gali ir vėluoti.

Manoma, kad nusikaltėlių grobis buvo mažiausiai 20 tūkst. eurų. Tačiau, kaip jau užsiminta, tai gali būti ir dešimt kartų didesnė suma.

Beje, beskubant pagrobti ne visi seife buvo pinigai.

Kaip jau rašyta, apie šį nusikaltimą pranešė suveikusi signalizacija, laužiantis per tarnybinį šio pašto skyriaus įėjimą, esantį nuošaliau. O atskubėjus pagal aliarmą į įvykio vietą, patalpos su išlaužtomis durimis rastos esą pilnos dūmų, nes jais, pasirodo, buvo palaikytas, panašu, kad bandant naikinti nusikaltimo pėdsakus, išpurkštas priešgaisrinio gesintuvo turinys. Toks įrenginys tokio pobūdžio įstaigose yra būtinas, laikantis priešgaisrinės saugos reikalavimų. Juo ir pasinaudota.

Edgaro Cickevičiaus nuotr.

Ar tai byloja apie nusikaltėlių profesionalumą? Anot teisėsaugininkų, gal labiau apie tai, kad jie prisižiūrėję tam tikrų filmų.

Kaip jau rašyta, šio pašto skyriaus signalizacija suveikė 3.19 val. Kaip pranešama Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos suvestinėse apie praėjusios paros iškvietimus, saugos tarnybos operatorė Bendrajam pagalbos centrui nurodytu laiku pranešė, kad dega pašto pastatas – uždūmint patalpa. Tačiau atskubėjus į įvykio vietą, ugniagesius pasitikęs apsaugos darbuotojas patikslino, kad dėl įvykdytos vagystės suveikė signalizacija. Jokio gaisro nebuvo.

Tikrai dar negrįžo 90-ieji!

Į įvykio vietą kartu su ugniagesiais gelbėtojais pasiųsta policija rado ne tik išlaužtas jau minėtas tarnybinio įėjimo į šį pašto skyrių duris, bet ir pravirą jo viduje esantį seifą. Panašu, kad ir šio užraktus reikėjo kažkaip įveikti, nes patalpų šeimininkai pareigūnus tikino, kaip ir priklauso, išeidami vakar iš darbo, paliko seifą užrakintą.

„Tikimės, kad atskleisti šį nusikaltimą padės vaizdo kamerų įrašai ir liudytojų parodymai“, – kalbėjo mįslėmis pašnekovai, nenorėdami pakenkti tyrimo sėkmei, užsiminę tik tiek, kad tiriamos kelios versijos, ties kuriomis intensyviai dirbama.

Edgaro Cickevičiaus nuotr.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto pagrobimo, įsibraunant į patalpą, arba didelės vertės tokio turto pagrobimo. Už tai Baudžiamasis kodeksas numato baudą arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki šešerių metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Eglė

Eglė portretas
Ar tu žinai kad apsauga naktį nedirba patalpas priduoda signalizazijai tai yra pinigų taupymas apsaugos sąskaita

Alė

Alė  portretas
Tai ką veikė apsaugininkas budėjas naktį? Tai yra pirmas klausimas. Vagys ne iš toli, gerai žinantys visa apsaugą, kaip su kuo ir kam gesintuvai reikalingi. Manau, su kaukėmis buvo, bet ar viską padaryti ėjo su pirštinėmis. Kažkuris vistiek klaidą, nors ir menką, bet padarė.

turbut raktas seife buvo

turbut raktas seife buvo portretas
ir duryse kad spejo dar is gesintuvo papurkst-maladiec rebiatos
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių