Nelaimė Raudondvario plente: partrenkta paspirtuku važiavusi dvylikametė

Grįžti į straipsnį

Kirminas

Kirminas portretas
Kol valdzia nepasakys koks tai aparatas kam skirtas tol bus tu nelaimiu ir dar didesniu.Nes tu daiktu yra galingu ir paprastu o jais naudojasi kas juos turi.Va kai atsiras apibrezimas kas tai paprasciau sakant ju naudojimo taisykles.Bet betvarke matyt patinka.

naujasis folkloras

naujasis  folkloras portretas
... kad tave paspirtukas partrenktų !

4U

4U portretas
Teko mieste važiuojant matyti (laimei, dar tolokai) per perėją ant paspirtuko išlekiant jaunuolį. Ir net nesidairęs į šalis, tiesiog nestabdydamas išlėkė į perėją. Tai čia panaši situacija. Pilnos gatvės tų bukagalvių paspirtukininkų.

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
nenustebčiau , jei tyrimo metu paaiškėtu , kad važiuodama dar ir mobiliaku ,,skrolino'... ne kartą mačiau ...

Faktai

Faktai portretas
Šis straipsnis parodo , koks nekompetetingas straipsnio autorius. Kiek žinau tai paspirtukininkas nutrenktas Šilainuose, o ne Raudondvario plente. Va kaip iškraipomi faktai

Vladas, tam kaltintojui nusikaltimu

Vladas, tam kaltintojui nusikaltimu portretas
Tas , kur kaltina vairuotonus nustatydamas, kad tai įvykdytas nusikaltimas arba bukas , nesimokė fizikos arba skaityt nemoka. Žmogus stabdė, staiga atsiradus paspirtukininkei ant perėjos, ar dar prie perėjos. O paspirtukas gali atskrieti 20 km/ val. greičiu ,jei nestapdo! Kaip galėjo būti, nustatys tyrėjai, o ne ale visažiniai komentatoriai.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis   \\\\\...///// portretas
Tuos paspitukus iš vis uždrausti,nes jie važiuoja ar daro psūkius iš vis nesidairo,žaloja save ir pėsčiuosius.___Tuo pačiu ir miesto vaizdą gadina,to xlamo pilna ir netvarka,kaip jie "parkuojami:-kur papuola ir kaip papuoka,ant šono,aukštyn ratais......................,žolėje,griovyje,vidurį šaligatvio.

to ne nelaimingas

to ne nelaimingas portretas
gal tu ten stovėjai? Pvz aš nesu gyvenime matęs kas kas stumtūsi paspirtuką ar dviratį per perėję.O važiuoti - rezultatas yra. Vėlgi - bivo su liemene ar be? Taip kad netriesk miltais, yra pkankmai mačiusių, išsiaiškins.

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Nu ir gerai, gal daugiau nebesimaišys vairuotojams po ratais kaip utėlė po kūšy.

Ar aš neteisus?

Ar aš neteisus? portretas
Na, mergiotė per perėją važiavo, o ne vedėsi paspirtuką. Jei vairuotojas buvo priverstas staigiai stabdyti, reiškia paspirtikininkė netikėtai įlėkė į perėją. Nežinau, ar paspirtukai drausti CA draudimu. Greičiausiai mergiotės tėvai turės padengti avarijos nuostolius.

ne nelaimingas įvykis, bet nusikaltimas

 ne nelaimingas įvykis, bet nusikaltimas portretas
Nelaimingas įvykis, tik tiems ,kas turi kriminalinį mentalitetą, nes yra įvykęs nusikaltimas, pertrenktas pestysis pėsčiųjų perėję,. Gaidžiai važiuoja lyg butu žlybi it todėl nemato ženklus arba pofygistai , kurie "dėjo" ant visko ir visus: ženklūs, žmonės.

V,L

V,L portretas
kažin kodel mes išlaikome keliu policija kuri absoliuciai nedirba ???????????

Ismokino

Ismokino portretas
Išmokino vaiką važinėti paspirtuku, o apie saugų važiavimą ne papasakojo. Visada reikia turėti akių kontaktą, ir būti užtikrintam, kad tave ne tik mato, bet ir praleidžia

Narkotikų

Narkotikų portretas
Mokyklose-,,nėra,,,paspirtukų problemos-,,nera,,-kol nebus kūdikiai,ane,seimo..ar jūsų anūkai...

,,paspirtukas,,

,,paspirtukas,,  portretas
Su,,Belaruso,,ratais,ir diedas,ieškantis mergų....Palanga....

Senas vairuotojas

Senas vairuotojas  portretas
Kila klausymas-kada Kaune ives tvarka su tais paspirtukininkais ,dvirationinkais, mopedais ir cirko akrobatais-vienaračiais -jie važineja bele kaip ir bet kur -nertgi dviese Taikos prospekta kirto su paspirtuku neseniai man važiuojant prie Telkekomo sankryžos, O vienas mopedas ant vieno rato važineja iš ryto per automobiliuaus turgaus keliuka iš TAIKOS Į V..kREVES gatve.

Policija,

Policija, portretas
Ar jūs pajėgus suvaldyti,,paspirtukininkus,,-kurie virš20km/h laksto,ar tik rinksime baudas iš auto vairuotojų-nors 35% paskirtų niekada neišieškomi,o dviratininkai šaligatvius,,šluoja,,absoliučiai,,pofig,,

Galerijos

Daugiau straipsnių