Šokiravo vilkikų manevrai: iš spūsties – per saugumo salelę, dvi ištisines ir iššokant prieš eismą

  • Teksto dydis:

Strigus eismo spūstyje visi būdai iš jo pasprukti yra geri? Net ir vilkiko vairuotojo sprendimas važiuoti priešpriešine eismo juosta?

Tokie klausimai kyla žiūrint portalo kauno.diena.lt skaitytojos atsiųstus vaizdo įrašus.

Tai, ką ji pamatė, privertė iš karto traukti telefoną ir situaciją užfiksuoti, kitaip mažai kas būtų patikėjęs, kad judrioje gatvėje galima susigalvoti tokių manevrų.

Šalia VI-ojo forto žiedo, į kurį sueina P. Baršausko, Kovo 11-osios g. bei Pramonės pr., įvykus avarijai stabtelėjo eismas, nusidriekė spūstys. Tačiau keli vilkikų vairuotojai greitai rado išeitį.

 

 

Skaitytojos nuotr.

Vaizdo įraše matosi, kaip vienas, o po to ir kitas vilkikas įveikdami žiedinę sankryžą važiuoja per saugumo salelę, kerta dvigubą ištisinę liniją ir kuo ramiausiai kelionę P. Baršausko g. tęsia „Molo“ link važiuodami prieš eismą.

 

 

Skaitytojos nuotr.

Ši žiedinė sankryža ir jo prieigos – labai avaringos, čia įvyksta daug nelaimių, todėl pamačiusi taip šaltakraujiškas Kelių eismo taisykles pažeidžiančius ir su sveiku protu prasilenkiančius vairuotojus, portalo skaitytoja buvo šokiruota.


Šiame straipsnyje: vilkikaspriešpriešinis eismasVairuotojaskelių eismo taisyklėsspūstisavarija LT

NAUJAUSI KOMENTARAI

Cianidas

Cianidas portretas
Nepykit ant operatoriaus,jo protą išduoda kairėje pusėje pasirodanti vėliava

D

D portretas
Laikas, skaitmeninis tachografas, alga daugumai už kilometrus, poilsis turi priklausyti kaip reikia,ir baudos už darbo režimo nesilaikyma, čia ne magnetas ant pavarų dėžes. Stovi dvi susiliete buferiais lengvos mašinos, deklaracijos nepildo, nes nesutaria kieno kalte.

vairas

vairas portretas
duotų jums rašytojai tokia fūrą ir reikėtų kasdien dirbti paspirtukam skirtais žiedais ir vis labiau siaurėjant keliams. pažiūrėtume kaip tada kalbėtum.
VISI KOMENTARAI 24

Galerijos

Daugiau straipsnių