Prie Kauno pilies – konfliktas: BMW „piešė saules“ ir kliudė motociklą

Grįžti į straipsnį

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
REIKIA PER KELIĄ IŠTIESTI BALTĄ SIŪLĄ , O PAMAČIUS ATVAŽIUOJANT MOTOCIKLĄ ,TIK ĮTEMPTI JĮ , MOTOCIKLININKUI ATRODYS , KAD TAI STORA VIRVĖ , gal tada sumažins greitį ir motociklo KRIOKIMĄ .

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Vien šios dienos Kaune trys pranešimai apie avarijas su BMV , UŽDRAUSTI JAS EKSPLOTUOTI PAS MUS , NES BUKAPROČIAI TOKIŲ AUTOMOBILIŲ VAIRUOTI N E G A L I .

Motociklai-miesto katastrofa.

Motociklai-miesto katastrofa. portretas
Eismo gatvėse priežiūrai,policijos nėra,ypač tai liečia Kauną.Tai labai liūdna.Dienomis ir naktimis siautėja motociklistai su netvarkingais motociklų duslintuvais,kelia didžiulį triukšmą,neleidžia žmonėms ramiai miegoti.Didelė motociklininkų dalis,specialiai,bereikalingai didina motociklų garsą,kuris tarp namų padidėja kelis kartus,mat tokiems besmeginiams tai labai patinka.Policijos nėra,valdžia nereaguoja į jokius gyventojų prašymus,uždrausti motociklų riaumojimą miesto centrinėse gatvėse,bent nakties metu.Tai labai liūdna.Miestai tampa bešeimininkiais.

Anonimas

Anonimas portretas
Panemunė naktim miegot negali nuo motociklų triukšmo, o angelai sargai gal miega?

Kaip

Kaip portretas
Kunigam reikia pedofilų etiketę nuolat išlaikyt, taip bmw vairuotojams mažapimpių lopų.

Egis

Egis portretas
Policija visiškai neįgali, naktimis nedirba ,o tie snargliai naktimis važinėja motociklais keldami dideli triukšmą ,gyventojai tyli kaip avinai .Nubausti ,atimti teises ,bet nėra kam,gyventojai turi patys imtis priemonių,kad galėtų ramiai miegoti

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis   \\\\\...///// portretas
Kada mentai pradės dirbti?

Kas ką kodėl

Kas ką kodėl portretas
Nepr. LT kaip prieš 25 metus piešė taip ir piešia tas saules Kaune, o police pom. Prie 2 Klinikų visais vakarais prieš 20 metų ir daugiau, bazių, saulėtekio irt.t. ir t.t. Jei būtų budėję ir dirbę kas reik, o ne sau pinigus kalę tai šitų pjaustytojų neliktų, nu gal koks viens kitas. Bet kai gaudo

Anonimas

Anonimas portretas
Sovietų laikai dabar kaip Hario Poterio pasakos. Buvo kažkada tokia šalis. Marksas sakė kad socializmas yra ateities santvarka. Pažiūrėjus į žmoniją dar didelis klausimas ar bus tokia evoliucija. Turim mokslininkų ir protingų žmonių, bet tai tik lašas jūroje piramidės santvarkoje. Kas aukščiau tas gudresnis ir daug kas nori lipti per kitų galvas kad pasiektų savo.

Pakrante

Pakrante portretas
Sovietų laikais tokius erelius varydavo išlieti energiją į bulviakasi ,labai padėdavo !

Jau uzkniso patcukai

Jau uzkniso patcukai portretas
Kur tik kokia aikstele ten ir patcuku pilna su treneriais privažiavę, o kai kurie labai dar net bando saules piešti. Baisu, tai dar gerai kad koks ratas nenuleke, neprireiks ko nors. Teises atimt reikia is tokių benkartu.

skiep

skiep portretas
BMW .......nekaltas aplinka kalta

Galerijos

Daugiau straipsnių