Peiliu vaikams grasinusiam kauniečiui – daugiau nei metų laisvės atėmimo bausmė

Grįžti į straipsnį

kazkokie kliedesiai.........

kazkokie kliedesiai......... portretas
peili vaikams parode ir metai kalejme.....kazkoks anekdotas.jurbarkinis kaukole sudauze mergaitei...ir nesedejo net paros.

na

na portretas
tik grasino metai, o kompozitorių Dobrovolskį užmušusiam Karoliui Pociūnui dabar jis pasikeitė pavardė į Ragutį gavusiam 10 m. kalėjime jis patapo angelu ir atsėdėjęs tik 2 metus paleistas į laisvę...taip žiauriai nužudęs kompozitorių su skėčiu išdūręs akis...vat čia tai nusikaltimas baisus...ir kaip ten kas tik papuola į kalėjimą dauguma angelais patampa...kur tai matyta nužudė žmogų ir 2 metai laisvėje...

Hm...

Hm... portretas
O tuos vaikus patikrino kas ar jie nebuvo apsinarkašine? Patys gal ir puolė žmogų, bet kadangi jau te

cha ...ha ha .. praeiti pro tuos ,,,vaikus,,,

cha  ...ha ha  .. praeiti pro tuos  ,,,vaikus,,,  portretas
galima isimtinai tik issitraukus peily arba laikant kirvy rankoj , na o jei dar isgeres ir neginkluotas bandysi praeit ....gulesi su ismustais dar likusiais dantimis , suspardytas ,apipiltas klijais kuriuos ,,,vaikuciai,,, ka tik uoste ir padegtas ,... siuo a lia teisesmaukiniu mafijos laikais nors ir nuteistas --bet bent jau gyvas liko.

Anonimas

Anonimas portretas
Tie vaikai gimnazistai ir 17-18 os metu 2 metrai ūgio ir 100 kg svorio galejo būti be to buvo gaujoje, ir galimai pirmi ji užkabino.

ha

ha portretas
jus atsargiai, o tai barosevicius sprogs is joko

Galerijos

Daugiau straipsnių