Provokatorius pergudrautas, o Ukrainos vėliava – vėl ant teismo pastato

  • Teksto dydis:

Kaip mažas vaikas dėmesio stokojantis Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, šiandien po pietų žadėjęs savanoriškai grąžinti vakar nuo Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų pavogtą Ukrainos vėliavą, nurodytu laiku, kai kvietė rinktis visus prijaučiančius jo išsidarinėjimams, prie šių Temidės rūmų, prie kurių dėl viso pikto budėjo keli policininkai, nepasirodė.

Kaip jau rašyta, vakar vakare neįsileidęs policijos į savo namus Kulautuvoje, šiandien apie vidurdienį jis buvo pareigūnų pergudrautas.

A.Kandroto-Celofano automobilis buvo sustabdytas policijos pakeliui į Kauną – Raudondvaryje. Ir jis atsivežtas į Nemuno policijos komisariatą, kuriame pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vakarykštės vagystės.

Tiesa, ilgai ten jis neužsibuvo. Anot policijos atstovės, įteikus šaukimą atvykti į apklausą, 13.49 val. buvo paleistas.

LNK turinys:

Anot policijos atstovės, A. Kandroto automobilyje buvo rasta ir Ukrainos vėliava, kurią jos kolegos paėmė.

Tiesa, Ukrainos vėliava ant Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų pastato, anot liudytojų, šiandien priešpiet vėl kabėjo. Ar teismas pasikabino naują vėliavą, ar iš kažko pasiskolino, portalui kauno.diena.lt pasitikslinti nepavyko, nes teismo atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene nepasiekiama nei vienu teismo interneto svetainėje nurodytu telefonu.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Portalo kauno.diena.lt žiniomis, Ukrainos vėliava ant šių Temidės rūmų atsirado liepos 7-ąją, teismui prisijungus prie akcijos „Keliu vėliavą už Ukrainą NATO!“. O tai, kad A.Kandrotui-Celofanui užkliuvo būtent ši vėliava, nors, anot Kauno policijos atstovės, jos jau ne vieną mėnesį kabo ant visų jų pastatų, ir atskleidžia tikrąją šio išsišokėlio poelgio esmę – rengti provokacijas, bergždžiai bandant sugadinti šiuo metu Lietuvoje vykstantį istorinį renginį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jis

Jis portretas
Kažkas Valstybėje nenormalu, kada prie valdiškų įstaigų ir tuo labiau teismų keliamos svetimos valsty- bės vėliavos....teismo pirmininkas A.Purvainis turėtų atsistatydinti...

Geda

Geda portretas
Geda už tokį straipsnį, šio šūdportalio veikiančio kaip neatsiskleidusio užsienio agentu.

>SS

>SS portretas
Ką tu čia ligoni vis kiši ta savo priplėkusia 70 metu smegenu trydą? Ar čia tokia tema? Apie kremlių ir putinistus? Žmogus tik padarė viešą akciją tuo pačiu parodydamas ne neapykantą o nemažos mūsų piliečių dalies nuomonę... Tau jau gydytis reikia o ne rašinėt ten kur normalus žmonės komentuoja. Visai nesiorentuoji ir pats save žemini
VISI KOMENTARAI 150

Galerijos

Daugiau straipsnių