Iš Raseinių į Kauną atsikėlusi Ugnė viršija vairavimo išgėrus rekordus: teismas jai vožė iš peties

  • Teksto dydis:

Kauno apylinkės teismas pranešė apie skirtą bausmę per du mėnesius du kartus neblaiviai automobilį BMW vairavusiai 23-ejų metų Ugnei Pranckevičiūtei. Beje, antrąjį kartą ji įkliuvo jau netekusi už tokį patį nusikaltimą dvejiems metams teisės vairuoti, tačiau, esą neblaiviam draugui, negalėjusiam dėl to vairuoti, paprašius parvežti jį namo, nerado jėgų atsisakyti.

Pirmas U. Pranckevičiūtės, dirbančios parduotuvių tinkle, prekiaujančiame buitinėmis prekėmis, prekių priėmėja, kartas prie BMW vairo su kvapu buvo rugsėjo 10-osios vakare, kai sustabdyta policijos Jonavos rajono Šilų seniūnijoje, ji pirmuoju bandymu pripūtė į alkoholio matuoklį 2,42 prom., o antruoju – 2,56. Tačiau, pagal egzistuojančią praktiką, buvo baudžiama už mažesnį promilių kiekį.

Tada U. Pranckevičiūtė teisinosi, kad išvakarėse vartojo daug alkoholio ir visko. O ryte bandė pataisyti sveikatą, išgerdama butelį alaus. Ir važiavusi iš draugo tetos, kur praleido tą savaitgalį, tik vakare – apie 19.30 val., nes tas draugas, su kuriuo taip iškalbingai praleido savaitgalį, prašė parvežti jį į Kauną. Tas BMW buvo ne jo, o kito asmens.

Šis U. Pranckevičiūtės nuotykis baigėsi skaudžiai – Kauno apylinkės teismas spalio 18-ąją priėmė baudžiamąjį įsakymą, kuriuo atėmė iš šios avantiūristės dvejiems metams teisę vairuoti transporto priemonę ir skyrė 2500 eurų baudą bei turto konfiskavimą, išieškant BMW, su kuriuo buvo padarytas nusikaltimas, piniginę vertę – 1650 eurų, nes ši transporto priemonė buvo registruota ne nusikaltusiosios vardu.

Tačiau, panašu, kad U. Pranckevičiūtės toks Temidės rūstumas neišgąsdino, nes, nepraėjus nei dviem mėnesiams – lapkričio 8-ąją, ji vėl įkliuvo policijai panašiomis aplinkybėmis. Tik šį kartą – jau Kaune – T. Masiulio gatvėje ir 3.50 val. nakties. Tačiau ir vėl aukodamasi dėl kavalieriaus.

Kaip jau užsiminta, tada įpūtusi į pareigūnų alkoholio matuoklį 2,08 promiles, U. Pranckevičiūtė teisinosi, kad jai paskambino draugas, kuris prašė parvežti namo, nes yra neblaivus ir negali vairuoti. Gelbėdama jį, U. Pranckevičiūtė teigė nuvykusi draugo nurodytu adresu su taksi, o ten sėdusi į jo BMW ir vežusį automobilio savininką namo, bet vėl sutikusi pakeliui policiją.

Kauno apylinkės teismo teisėjos Sigitos Meškauskienės verdiktą dėl antrojo panašaus dublio U. Pranckevičiūtė išgirdo gruodžio 6-ąją. Atsižvelgiant į jau minėtą jos atžvilgiu priimtą baudžiamąjį įsakymą dėl nuotykių Jonavos rajone, šį kartą ji pripažinta kalta jau dėl dviejų nusikaltimų – vengimo atlikti baudžiamojo poveikio priemones, t. y., kad vairavo automobilį, neturėdama tokios teisės, bei pakartotinio vairavimo esant girtesnei negu 1,5 promilės alkoholio.

Ir šį kartą U. Pranckevičiūtės atžvilgiu buvo priimtas baudžiamasis įsakymas, kuriuo pritarta prokurorės siūlomai bausmei ir paskirta jau su ankstesne bauda subendrinta 3200 eurų bauda, galutiniame variante – 5700 eurų. Be to, kaip ir ankstesniu atveju, iš jos bus išieškota vairuoto draugo BMW vertę atitinkanti suma – 3500 eurų. Tačiau šį kartą U. Pranckevičiūtei skirtas beveik maksimalus draudimas vairuoti automobilį – tokios teisės atėmimas šešeriems metams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mano vardas

Mano vardas portretas
Ras kokį sponsorių ir sumokės jai tas baudas...

Lina

Lina portretas
Ir viskas dėl bernų .

Oho kiek šovinistinių kavianskų šliundrų išlindo

Oho kiek šovinistinių kavianskų šliundrų išlindo portretas
Tik gatvės mergos tie kavianski, kad tik ant kitos Lietuvos rasti progą nusimyžti. Atliekos tame Kaune gyvena.
VISI KOMENTARAI 47

Galerijos

Daugiau straipsnių