Šančių tragedijos byla: kaltinamojo apklausa iš susidariusios sudėtingos situacijos neišvedė

Grįžti į straipsnį

kauno teisesaugos

kauno teisesaugos portretas
grimasos, vienas keliu gaidelis vaziuoja 180km/h uzmusa mergina -nekaltas. kitas keliu gaidelis be teisiu padaro avarija, apgadina svetima turta ir zuna pats -kalti kiti. tai jeigu butu uzmuses ka perejoje liktu kaltas pestysis?

jei neturi teisiu

jei neturi teisiu portretas
vadinas esi kaltas ir del ivykio, nes taves neturejo ten buti

Nso

Nso portretas
Uz 3000 pirko uz 6000 parduos. Fotkino bet niekas nepamena kad vazinejo.

Mafija

Mafija portretas
O kaip tas,kur motociklas ,,davė,,ir dar babkių reikalauja-juk jam min bauda,o kadangi žuvo žmogus-turi būti teisiamas

54 km/val. ?????????????

54 km/val. ????????????? portretas
Melagiai, nelaikykite žmonių idiotais - motociklai tokiu greičiu niekada nevažinėja! Mažų mažiausia 100 km/h ir tai tik mieste, o užmiestyje VISADA bus 180!

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Juozapavičiaus pro. yra kelios atkarpos, kuriomis net dienomis lekiama tikrai ne 50 km/h. Tai: nuo sankryžos su Siūlų g. iki sankryžos su Skuodo g., paskiau iki sankryžos su Geležinkelio g. ir toliau iki Čiurlionio tilto – visur čia lekia, kad spėtų per kitoje sankryžoje per žalią.

as

as portretas
laksto su tais motociklais,virsija greiti ir prisizaidzia.ta pacia kryptim vaziuojan aplenkia tai atrodo viena akimirka buvo ir dingo-kur ten pastebesi....

kodėl paslaptis

kodėl paslaptis portretas
Kokį greitį kameros,,matė,,prie didelio Šilo ar už ,,Norfos,,posukio,ar kitur?

Bet ir nustatyk

Bet ir nustatyk portretas
tu man - greitis 54km/h... tikslumas neišpasakytas...m

Nuomonė

Nuomonė portretas
17-metis važinėja girtas, kone 1,4 prom., paskiau tas pats be teisių, be draudimo, be TA važiuoja neva 54 km/h, nors anksčiau užfiksuotas didesnis greitis, ir užsimuša, o kaltas lieka žmogus, kuris tiesiog suko kairėn.

Anonimas

Anonimas portretas
oi zydeliai gobsus

Vasarą

Vasarą portretas
temstant,pabūkite prie prospekto-pamatysite realų vaizdą ir greičius.

Greičiau

Greičiau portretas
patikėsiu,Sin Pinas Lansbergio atsiprašė,nei kad Juozapavičiaus pr mtociklas važiavo 54km greičiu. Gyvenu Šančiuose,čia nesidairyti turi,o išlipti iš automobilio,paklausyti,ir tik tada sukti.O kokį greitį rodė ankstesnės kameros,ir ką,jis prieš tilta stabdyti pradėjo,šiaip sau Kažkoks šūdo malimas

Anonimas

Anonimas portretas
nagli pinigu mazai reikejo auklet gerai ....

lakstė motopirdžiai gatve

lakstė motopirdžiai gatve portretas
tokiais greičiais kad policija net negaudė.

leke

leke portretas
galvadaustis be teisiu + girto avarija, ir kaltinti auto vairuotoja, tik pas mus taip buna , leke gal 100ar daugiau ir ka tu ten pamatysi

Jonas

Jonas portretas
kaltas motopirda jis neturejo but kelyja.

Nuotrauka

Nuotrauka portretas
Patys ikėle nuotrauka su žuvusiuoju ant to pačio motociklo kitais rūbais ir šalmu ir po to visiem pasakoja kad važinėjo paspirtuku. Yra ir daugiau dalykų kuriuos galėtu gailestingasis dienraštis paminėti. Dar parašykit kaip vargšai neturintys kur gyvent iškrausto ilgaamžius gyventojus Dievo ir teisingumo vardu.

be draudimo, be abžiūros

be draudimo, be abžiūros portretas
gal stabdiai neveikė. tai tokio padaro kelyje neturi būti. O jei buvo tai pats kaltas kad žuvo. Mano klasiokas 50km/h greičiu kirto į šoną autikui. Susilaužė ranką. Vien žo, bet vienu pažeidėju mažiau.

?

? portretas
Turėjo praleisti tą, kurio ten išvis būti negalėjo? Atsakovai turėtų būti motociklisto turto paveldėtojai ir motociklo savininkas, už tai, perdavė transporto priemonę neturinčiam teisės ją vairuoti. Ir tik nereikia pasakų.

AAA

AAA portretas
Labai labai abejotina, kad motociklas važiavo leistinu greičiu. Tikėtina, kad ekspertai buvo papirkti. Ir kaip gi jie nustatė 54 km/h greitį?

Galerijos

Daugiau straipsnių