Užfiksavo muštynes SEL koncerte: dalyvavo apie 12 žmonių

  • Teksto dydis:

Šeštadienio vakarą Kauno Dariaus ir Girėno stadione vykęs SEL koncertas ne visiems jo lankytojams atnešė tik teigiamų emocijų. Portalo kauno.diena.lt skaitytoja pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotos muštynės. 

„Vykstant koncertui prasidėjo muštynės – prisijungė iki 12 žmonių. Praeinantis vyras trenkė kitam vyrui, tada šalia jo esančiai moteriai“, – sakė incidentą mačiusi skaitytoja.

Kauno policijos atstovas teigė, kad dėl muštynių koncerto metu pareigūnai pranešimų nesulaukė. 

„Neturėjome pranešimų apie konfliktus, – teigė policijos atstovas. – Prieš koncertą užfiksuoti du viešosios tvarkos pažeidimai ir neblaivaus asmens pasirodymas viešoje vietoje.“

Greitosios medicinos pagalbos tarnybos atstovė teigė, kad koncerte rimtų sužalojimų išvengta.

Skaitytojos vaizdo įrašas.

„Muštynių su pasekmėmis nebuvo. Buvo smulkių traumų, nualpimo epizodų, žmogui pasireiškė alerginė reakcija. Budėjo trys brigados, darbo jos turėjo. Pas mus pažymėta, kad buvo aštuoni konkretūs iškvietimai. O smulkių atsitikimų, kur vietoje suteikta pagalba ir asmens nereikėjo vežti į gydymo įstaigą, buvo nemažai“, – teigė medikų atstovė.

Anot jos, nebuvo užfiksuota atvejų, kai žmonės perdozavo alkoholio ar narkotinių medžiagų. 

„Brigados sakė, kad alus liejosi laisvai“, – teigė medikų atstovė.

Po koncerto sulaukta ir kvietimų dėl smulkių traumų. 

Organizatoriai dar prieš koncertą skelbė, kad asmenys, demonstruojantys agresyvų elgesį, neigiamą požiūrį ar matomus apsvaigimo požymius dėl narkotikų ir (arba) alkoholio, nebus įleidžiami į renginio vietą.

 

Buvo teigiama, kad asmenys, pažeidę taisykles (pvz., muštynės, kūno sužalojimai, vagystės, neleistinų medžiagų disponavimas/vartojimas, vandalizmas) ar nevykdantys apsaugos darbuotojų nurodymų, gali būti pašalinti iš koncerto zonos. 

Į Dariaus ir Girėno stadioną galėjo susirinkti per 30 tūkst. pasilinksminti nusiteikusių žmonių.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

As

As portretas
Kaip gi kitaip sumenkinti SEL'o renginį? Toks jausmas, kad tik kitu dainininku koncertuose visi blaivi, nevartoja nei alkoholio, nei narkotikų ir niekada nesusimusa. Būkim teisingi- kam tie dvigubi standartai? Kad SEL'as rezia tiesa i akis, niekam nepatinka, o pavydo- marios, nes niekas negali peršokti jo! Sėkmės SEL'ui- tvirtas vyras ir žinantis, jo nori. Neparsidavelis, nesliauzuojantis kaip kiti dėl skatiko, todel- aukštumoje. Sėkmės jam!

S.S.S.

S.S.S. portretas
kas kam rūpi, kitam ir Paltinienė yra talentas ir jos klausosi. Taip jis gal balso ir neturi, bet šou ir koncertą padaro Nr. 1 Lietuvoje. Tad kiekvienam savo. Nepatinka neini. Kam patinka tas eina. O žemint komentaruose yra žemiau žemo lygio.

Lok

Lok portretas
Gerai kad apsilanket koncerte ,nes ne uzilgo lockdown-as . Vel kaukias vel eiles bruda liaist i save….
VISI KOMENTARAI 128

Galerijos

Daugiau straipsnių