Šilainiuose – avarija su laiminga pabaiga

  • Teksto dydis:

Ketvirtadienį Šilainiuose susidūrus dviem moterų vairuotiems automobiliams buvo kviesti medikai, bet vėliau paaiškėjo, kad jų pagalbos nereikia.

Kauno policijos atstovė Reda Zarauskienė portalui kauno.diena.lt patvirtino, kad pareigūnai gavo pranešimą apie avariją Baltų pr. ir Prūsų g. žiedinėje sankryžoje. Apie įvykį pranešta 14.20 val.

Policijos turimais duomenimis, susidūrė „Hyundai“ ir „Fiat“ automobiliai. Juos vairavo atitinkamai 41 ir 40 metų moterys. Abi blaivios.

Jos sutarė dėl kaltės, užpildė eismo įvykio deklaraciją.

Buvo iškviesti medikai, kad apžiūrėtų „Fiat“ automobiliu važiavusiai dešimtmetei mergaitei. Po apžiūros paaiškėjo, kad mergaitė gali vykti namo – sužalojimų nenustatyta.


Šiame straipsnyje: avarijanelaimėŠilainiaiautomobiliaimedikaipolicijaavarija LT

NAUJAUSI KOMENTARAI

Virga

Virga portretas
Ženklus žiūrėkit ponios o ne feisbuke sėdėkit...

Intelekto nesužaloti ar seksualiai susirūpinę?

 Intelekto nesužaloti ar seksualiai susirūpinę? portretas
Žurnalistai įtaria, kad moterys lezbietės? Kitaip kurių velnių svaičioja apie „laimingą pabaigą“? Normalia lietuvių kalba sakoma, kad „įvykis pasibaigė laimingai“.

gerb. KD redakcija !

gerb. KD redakcija ! portretas
Niekada nesu patyrusi ,,laimingos pabaigos''... tai štai kaip galima išspręsti šią intymią problemą ... imu vyro mašiną ir lėksiu , teisių neturiu ... bet tikrai noriu pajusti tą ,,didysis Ooooooo" !
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių