Sunkios Panemunės tiltą apgriovusios užsienietės pagirios: startavo prie vienos Šančių parduotuvės

  • Teksto dydis:

Portalui kauno.diena.lt pavyko sužinoti daugiau aplinkybių, susijusių su šokiruojančiu praėjusios nakties įvykiu, kai visureigio nesuvaldžiusi neblaivi vairuotoja taranavo Panemunės tiltą ir vos per plauką neįlėkė į Nemuną. Šokiruoja ir liudytojo, mačiusio, kur ji startavo, pasakojimas, ir pačios „kaskadininkės“ asmenybė.

Paaiškėjo, kad minėtą 2007 metų laidos, kaip patikslinta Lietuvos kelių policijos tarnybos suvestinėje, visureigį „Land Rover Range Rover Sport“ vairavo 35-erių metų Ukrainos pilietė, atvykusi į Lietuvą su dviem mažamečiais vaikais pernai rugsėjį ir apsistojusi viename nuosavame Panemunės dviaukštyje.

Kurį laiką ji buvo registruota užimtumo tarnyboje. Ir, panašu, kad oficialiai gyveno iš bedarbio bei kitų pašalpų.

Liudytojas, kurio akyse ši visureigio vairuotoja ant Panemunės tilto nulėkė nuo važiuojamosios kelio dalies, kliudė keturis betoninius stulpelius, nušlavė dėžę su smėliu ir trenkėsi į metalinius atitvarus bei troleibusų kontaktinio tinklo stulpą, į įvykio vietą atskubėjusiems pareigūnams pasakojo, kad šis „Land Rover“ išlėkė prieš jį į A. Juozapavičiaus prospektą iš aikštelės, esančios ties mažuoju jo „Šilu“. Ir labai dideliu greičiu nurūko Panemunės tilto link, t. y. praskrido beveik du trečdalius minėto prospekto, kol patyrė avariją.

Regimanto Zakšensko nuotr.

Į įvykio vietą atskubėję specialiųjų tarnybų pareigūnai, belaukiant greitosios medikų, spėjo su visureigio vairuotoja pabendrauti. Pavyzdžiui, ugniagesiams gelbėtojams ji teigė, kad nesuvaldė automobilio, nes buvo slidu. Lietuvos kelių policijos tarnybos suvestinėje akcentuojama, kad kelio danga tuo metu buvo šlapia.

LNK reportažas:

 

 

Tačiau, panašu, kad ne tai buvo pagrindinė šio iškalbingo eismo įvykio priežastis. Kaip jau pranešta, visureigio vairuotojai nustatytas vidutinis – 1, 85 prom. girtumas. Nors pirmuoju bandymu – prieš 15 minučių ji buvo įpūtusi į alkoholio matuoklį 2 promiles. Tačiau tai buvo jau po to, kai į policijos klausimą, ar nevartojo alkoholio, visureigio vairuotoja atsakė, kad tikrai ne. Nors nuo jos tvoskė alkoholiu, o judesiai buvo nekoordinuoti, kalba – nerišli.

Anot Lietuvos kelių policijos tarnybos suvestinės, per šį įvykį jo kaltininkė nukentėjo ir pati. Greitosios medikai ją iš įvykio vietos išvežė į Klinikas – tyrimui, kaip rimtai, išsiskleidus oro pagalvei, sužalotas veidas, o gal ne tik jis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl automobilio vairavimo esant didesniam kaip 1,5 prom. girtumui. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Tačiau, panašu, kad visureigio vairuotojai šis jos nuotykis nemažai kainuos ir finansiškai. Nors jos automobilis draustas Kasko draudimu, bet šį eismo įvykį ji sukėlė neblaivi. O jo padariniai dar buvo likviduojami ir šiandien po pietų.

Regimanto Zakšensko nuotr.

Viena iš versijų – avarija įvyko, grįžtant iš parduotuvės, į kurią skubėta kažko pritrūkus per išgertuves. Minėta parduotuvė, ties kurią ji išniro į A. Juozapavičiaus prospektą prieš pat liudytoją, kurio akyse vėliau taranavo Panemunė tiltą, dirba iki 23 val.

Po eismo įvykio ant galinės visureigio sėdynės buvo aptikti du krepšiai su, kaip įtariama, pirkiniais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Janina

Janina portretas
Gerai pagėrė gerai pasidulkino.skubėjo pas vaikus nelabutė. Nenustepčiau kad jai tik minimalia bauda užmestų,auto suremontuotų kasko juk mes palaikom ukraina.ukrų gerbėjai susimeskit naujesnį roverį nupirkit.

Vladas

Vladas portretas
Rusai laimi,taip pasakė amerikonsų analitikai.Tai gerbimieji,susitaikykite su visokio plauko šiukšlėmis,nes jos liks ilgam,o gal ir visam.Jos siurbs iš mūsų skyščius taip,kai siurbia ta blakė tychajobskaja.

koktus tas

koktus tas portretas
korektiškas rašymas - užsienietė....o kodėl ne tiesiai šviesiai ukrainietė? Ką jūs čia vaidinat, žurnalistai?
VISI KOMENTARAI 52

Galerijos

Daugiau straipsnių