Sutriuškintas tarptautinės narkotikų platintojų grupuotės tinklas, apraizgęs kone visą pasaulį

  • Teksto dydis:

Lietuvos ir Graikijos pareigūnai išaiškino grupę asmenų, kuri vykdė narkotinių medžiagų gamybą Graikijoje ir kvaišalus platino po visą pasaulį.

Kaip pranešė prokuratūra, Lietuvos pareigūnai gegužę pradėjo tyrimą dėl skirtingų asmenų daromų nusikalstamų veiksmų – narkotinių medžiagų pirkimo internetu ir prekybos jais Lietuvoje. Išsiaiškinta, kad narkotikai atkeliaudavo iš Graikijos.

Nustatyta 15 įtariamųjų, atlikta virš 20 kratų, rasta ir paimta narkotinių ir psichotropinių medžiagų tiek, kad iš jų buvo galima pagaminti 10 tūkst. dozių.

Atlikus daugiau nei 20 kratų, rasta sintetinių narkotinių medžiagų bei kanapių auginimo vieta. Iš kai kurių pareigūnų rastų sintetinių narkotinių ir psichotropinių medžiagų, jas skiedžiant, yra gaminami garinimui skirti „Smile“ psichotropiniai skysčiai. Buvo rasta apie 20 tūkst. eurų ir kriptovaliutos.

 

 

Anot Kauno kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos viršininko Aleksejaus Gubenko, jauniausias iš 15 įtariamųjų – 16 metų jaunuolis, kuris galimai narkotikais prekiavo bendraamžiams.

Įtariamieji nustatyti įvairiuose miestuose – Kaune, Vilniuje, Elektrėnai, Pasvalyje, Ukmergėje. Pas juos rasta įvairių rūšių sintetinių narkotikų.

Kauno policijos nuotr.

Išsiaiškinus, kad minėtos narkotinės medžiagos pasiekė Lietuvą iš Graikijos, susiekus su kolegomis iš minėtos šalies išaiškinta narkotikų gamybos laboratorija. Ten sulaikyti penki asmenys, paimta daugiau nei 50 kilogramų sintetinių narkotikų, grynųjų pinigų, kriptovaliutos, ginklų, penki prabangūs automobiliai.

Kaip pranešė prokuratūra, operacijos metu buvo uždaryta slapta interneto prekyvietė ir pagrindiniai kanalai, skirti Lietuvos prekybos narkotikų rinkai.

Kauno prokuratūros duomenimis, tiek bendravimas, tiek sandoriai ir atsiskaitymai už narkotines medžiagas vyko tik internetinėje erdvėje.

Išsiaiškinta, kad iš Graikijos narkotikų laboratorijos narkotinės medžiagos buvo tiekiamos į Europos valstybes, JAV, Australiją.

 

 

Graikijoje įtariamiesiems gresia bausmė iki gyvos galvos, Lietuvoje – iki 15 metų.

Kauno policijos nuotr.

Kauno kriminalistai dėl kontrabandos, neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu bei narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo nepilnamečiams atlieka ikiteisminį tyrimą.

Šiuo metu atliekami kiti ikiteisminio tyrimo veiksmai, nustatinėjami asmenys, susiję su narkotikų gamyba ir prekyba. NAUJAUSI KOMENTARAI

To Astronautė

To Astronautė portretas
Norėčiau ,tamsta,kad jau subręstumet ,įgautumet nors lašelį proto,kad galėtumet atskirti š… nuo bandelės.Legalizuoti jie nori pačius lengviausius narkotikus(žolę pvz.) ,tada nereikėtų tiems,kas vartoja (jau)vartoti tokį kenksmingą cheminį “ marmalą”(jūsų žargonas) ir nuodyti save ir kitus. Laikas jau ne tik piktintis,bet ir auklėtis.

Armonautė \\\\\.../////

Armonautė  \\\\\...///// portretas
Tragedija,negali būti,nedaleisim savo dilerių persekioti,skriausti,bausti.___Aš "ministrė",mano žodis lemiamas,taip runkeliai,nežinot narkatos naudingumo,kaifo.___Mes vartojam ir jau kiek metų "sėkmingai dirbam".

aga

aga portretas
vis tiek nieks nesikeis.....,kazkas kazko matomai nepasidalino....
VISI KOMENTARAI 31

Galerijos

Daugiau straipsnių