Suveikusi signalizacija pranešė ne apie gaisrą, o apie vagystę: rastas praviras pašto seifas

  • Teksto dydis:

Šiąnakt Kaune užregistruotas liūdnos atminties 90-ųjų dvasią primenantis nusikaltimas – apvogtas „Girstučio“ prieigose įsikūręs pašto skyrius. Apie tai sužinota, kai 3.19 val. suveikė jo signalizacija.

Tiesa, saugos tarnybos operatorė, kaip teigiama Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos suvestinėje, Bendrajam pagalbos centrui nurodytu laiku pranešė, kad dega pašto pastatas – uždūmint patalpa. Tačiau atskubėjus nurodytu adresu į Kovo 11-osios gatvę, ugniagesius pasitikęs apsaugos darbuotojas patikslino, kad dėl įvykdytos vagystės iš pašto patalpų suveikė apsaugos signalizacija. Jokio gaisro nebuvo.

Kauno policijos atstovė šiandien ryte, praėjus jau daugiau kaip penkioms valandoms po šio pranešimo, tegalėjo pasakyti, kad jos kolegos tebedirba įvykio vietoje. O vagys į pastatą pateko išlaužę jo duris. Kokias, negalėta patikslinti. Tačiau, panašu, kad tarnybinio įėjimo, nes portalo kauno.diena.lt fotografo šiandien ryte darytose nuotraukose iš įvykio vietos jokių minėto pašto skyriaus suniokojimų iš išorinės pusės, kuria naudojasi klientai, neužfiksuota. Beje, jie ir šiandien ryte lūkuriavo prie šio pašto skyriaus, pradedančio darbą 9 val., durų, nepaisydami čia dar likusios teisėsaugininkų ištiestos „Stop“ juostos likučių.

Edgaro Cickevičiaus nuotr.

Anot policijos atstovės, atvykę jos kolegos konstatavo, kad praviras pašto seifas. Kas iš jo pavogta, ji atsakyti negalėjo. Kaip ir patikslinti portalo kauno.diena.lt turimos informacijos, kad vagių grobis gali būti solidus. Gal net šešiaženklis.

Pabandžius pasitikslinti tai pas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojus, vienas iš jų, pas kurį siuntė kiti atsiliepę į portalo kauno.diena.lt skambutį, tikino, kad visa informacija apie į šį įvykį perduota minėtai jų atstovei, kuriai esą visos šiuo metu jau žinomos šio įvykio aplinkybės papasakotos smulkiai.

Edgaro Cickevičiaus nuotr.

Tačiau minėta policijos atstovė negalėjo portalui kauno.diena.lt atsakyti ir į klausimą, ar bus ši informacija papildyta bei patikslinta dienos bėgyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dietockinas

Dietockinas portretas
Kazkas padėjo vagims pasidarbuoti, nes vagys aklai neina vogti

X

X portretas
Tam Kowno kampe pencynykam ir kitiems nachlebnykams bus kūdos joninės.

Bizonas

Bizonas portretas
Pašte yra žiurkė.Greitai išsiaiškins.
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių