Švelnūs pabarimai už prostitucijos verslą: panašu, kad teisėsauga beviltiškai pralaimi šią kovą

Grįžti į straipsnį

Matas

Matas portretas
tik visiškas nevykėlis gali mokėti už seksą, kai tiek gražių moterų aplinkui. Kokių reikia būti šlykštūnu ir kišti ten kur prieš pusvalandį kažkas kamšė. Save gerbiantis Alfa patinas niekada taip nepasielgs. Tik nevykeliai be savigarbos gali tuom naudotis.

baikit tuos anegdotus ..

baikit tuos anegdotus .. portretas
teisesmauka ne kovoja su prostitucija, o naudojasi prostituciu paslaugomis ,saugo , ir ima duokle is ju teisesmauka --tai prostituciu suteneris ....nebus prostituciu --nebus ,,,navaro,,,, nebus narkomanu , biznis mirs.

kaunietis

kaunietis portretas
Labai gerai kad jos yra.Ka daryti vyrui jei jam truksta sekso? O cia nuieni susimoki ir visi patenkinti ir koks kieno reikalas tai musu abieju susitarimas.

>>>TAIP \\\\\.../////

>>>TAIP  \\\\\...///// portretas
su skausmu prirariu TAIP.

TAIP

TAIP  portretas
VISAME PASAULYJE TA KOVA PRALAIMIMA.

>>>To vyrams \\\\\.../////

>>>To vyrams  \\\\\...///// portretas
>p'Ydarams tas pats,jam šikinė skanesnė.

To vyrams

To vyrams portretas
Tik iškrypę vyrai eina pas tokias. Ką legalizuoti-moterų vergių darbą? Apgailėtina

aisku

aisku portretas
Laikas legalizuoti ir atidaryti bardelį...Visiems bus gerai..Taip buvo yra ir bus,,

Saujalyte

Saujalyte portretas
Truputi skysto muilo ir jokiu prostituciu nereikia- vyra ,pirmyn i dusa!

legalizuot reikia

legalizuot reikia portretas
tegu moka mokesčius ir dirba, kartais tenka pasinaudot paslaugomis tai nei vienos nemačiau per prievartą dirbančios, pasišneki iš kur atvažiavus t.t. jei būtų kažkokia prievarta - manau paprašytų pagalbos. aplamai jei du suaugę žmonės dulkinasi už pinigus - tai koks kieno reikalas? kodėl Amsterdame tai legalu? esu ten buvęs ne kartą, ten tik reikia žiūrėt kad neužsirautum ant "mergos su kiaušais", vienasyk tik tarpdury, kai kalbėt pradėjau - išgirdau kad vyriškas balsas :), teko eit toliau, paskui išsiaiškinau kad kai kuriose gatvelėsė - tranzistoriai dirba

.....uz prekyba zmonemis tik lygtinai?kaskas itartino?

.....uz prekyba zmonemis tik lygtinai?kaskas itartino? portretas
kazin kokie klijentai buvo tu prievarta lakytu moteru kad tokios juokingos bausmes .

ll

ll portretas
Tai jei tokia didelė pasiūla ,tai didėlė ir paklausa,rinkos dėsniai ir amžinas verslas,Belieka legalizuoti ,bus mokesčiais, užsidarys visokių sutenerių juodas biznis, O ir baudos joms nerimtos,

>Laimutė

>Laimutė portretas
Zmona susirgo ir numire, pas prostitutes eiti nenoriu nes ten nera "sarmo", jeigu nesergi lytiskai plintanciomis ligomis gal galetum laikinai manimi lytiskai pasinaudoti?

verslas

verslas portretas
Naivuoliams paaiskinsiu kad uz kiekvienos prostitutes ar sutenerio stovi arba mentas arba prokuroras ir savi su savais tikrai nekariaus. Kai uz "stoga" krenta nemazi pinigai norinciu ju atsisakyti yra lygiai nulis. Kazkas turi apsispresti, arba pinigai mokesciu pavidalu i biudzeta, arba i kazkieno kisene.

Mentas \\\\\.../////

Mentas  \\\\\...///// portretas
Ne jūsų snarglėtai nosiai mūsų "versliuką" uždaryti.

taskasirviskas

taskasirviskas portretas
Viskas, kas yra nelegalu, skatina pogrindinį verslą, kuris maitina šešėlinę ekonomiką ir daro milžinišką žalą valstybei, todėl labai svarbu yra išsiaiškinti šio šešėlinio verslo šaknis, kad būtų galima arba iš pagrindų panaikinti šį nelegalų verslą, arba tą verslą įteisint,i nustatant valstybės kontrolės mechanizmą,

Taip ir bus

Taip ir bus portretas
Šiai idiotų valdžiai reikėtų karo

Laimutė

Laimutė portretas
Bausti reikia sutenerius. O šiaip kam ta prostitucija? Tai lengvas apgailėtinas darbas su vyrais,mokslo tam nereikia. Santuoka-ten intymūs santykiai legalūs. Kam sukti į kairę? Be santuokos irgi vyrams lengva rasti merginą. O prostitutės platina lytiškai plintančias ligas. Vienos ale dirba savo noru, kitos per prievarta. Kol vyras laikys moterį tik beteisiu daiktu, tol tai klestės. Visuomenė turi pasikeisti. Visais laikais moterys buvo žeminamos ir sunkiai dirbo visomis prasmėmis.

Loreta

Loreta portretas
Ši kova beviltiška, nes vyrai aplaiko moterų vergovę ir išnaudojimą. Faktas. Mafijai irgi naudinga šis verslas plauti pinigus

>>>Haris \\\\\.../////

>>>Haris  \\\\\...///// portretas
>Į dešimtuką,geriau nesugalvosi.___Šaunuolis.

Haris

Haris portretas
Pavojus valstybei ir tautai yra politinė prostitucija.

na

na portretas
Manau prostitucija negalima liginti su sunkiu nusikaltymu, tai nėra prievartą ar skausmą prieš žmogaus valia sukėlimas, prostitucijoje neigiama yra prievarta dirbti ši darbą, kuris įmanomas todėl, kad negalima to dirbti oficialiai.

"Grąžūs"

"Grąžūs"   portretas
kūrvos rietai,"malonu" būtų jei iki šv.Velykų būtų.

Milda. - Delninuke

Milda. - Delninuke portretas
Tik prostitucijos legalizacija gali ispresti visas problemas! Kiekviena moteris - potenciali prostitute. Savo apatine dalimi kiekviena motera stengiasi susikurti gerove.koks skirtumas ar moki prostitutei,ar atiduodi alga zmonai ar sugyventinei,kuri tik retkarciai atkisa Tau kad parnestum jai ir kita alga! Todel ir atsirado lgbt , nes zmones taip suranda darna ir seklidziu bei kiausidziu atlaisvinima - cia tik fiziologine puse, o darna seimoje uzgizia niurzgejimai priekaistai ir barniai- todel zmones ir skiriasi,nerade laimes.

taskasirviskas

taskasirviskas portretas
Prostitucija gimsta iš fiziologinio žmonių seksualinio funkcinio poreikio, todėl, kad ir kaip besistengtų drausti visokiais įstatymais visai jos panaikinti nepavyks, tačiau būtina kovoti nesu seksualines paslaugas teikiančiais ir jomis naudojančiais asmenimis, o su prekybą žmonėmis vykdančiais asmenimis. Vienintelis būdas kovoti su prekyba žmonėmis yra prostitucijos, kaip individualaus verslo legalizavimas,kaip tai padarė jau daugelis Europos Sąjungos šalių.

Pirmyn

Pirmyn portretas
Jievropoje prostitucija pilnai nelegali tik Lietuvoje ir Vatikane, ar tai nieko nesako? Dabar mentai renka otkatą, kainos didesnės jei kokioj Vokietijoj (kainos viešos, nesunku sužinoti ir nebuvus). Kol mentai rinks už „stogą“, tol legalizacijos nebus, o „išaiškinamos“ tik ar nenorinčios, ar neišgalinčios sumokėti kiek mentas užsirėkė.

to ......../

to ......../ portretas
Nebūk protingesnis už vokietį. Kai legalu - išnyksta galimybė uždirbt banditams. Ir mokesčius moka, kaip visi darbuotojai. Net latviai įteisino. O jeigu nelegalizuot - sutenerius baust baudom ir kalėjimu 10 metų be išlygų ir išankstinio paleidimo.

......../

......../ portretas
Legalizuoti --- tai dar keliems purviniams išnaudotojams šansas tapti milijonieriais...Čia tas pats kaip legalizuoti organų pardavimus ,narkotikus.... Vilioja turtų susikrovimai nedirbant darbo ,kitų ašarom ir skausmu... Visi suvokia.... Veltėdžių ko gera daug ,jei pritaria legalizavimui.. Iš kur tiek cinikų užaugo....

Koksas

Koksas portretas
Turbut teks legalizuot prostituciją, nes šiuolaikiniame gyvenima gėdos jausmas išvis jau nemadingas

IŠBANDYKIT......

IŠBANDYKIT...... portretas
Garbę ir savigarbą ŠŪDUOSE legalizuokim..... NORINČIŲ DAUG.....VYRUKAI GAL GERIAU MERKIT Į KARVAŠUDĮ ,JEI KITAIP NEGALIT --- BENT ARTIMIEJI APSAUGOTI BUS NUO BĖDŲ....

ne pd'Rąstas \\\\\..../////

ne pd'Rąstas \\\\\....///// portretas
p'Ydarai manęs ne'Myli".

>>>bigcatwar \\\\\.../////

>>>bigcatwar  \\\\\...///// portretas
>dabar "laisvės" parcyja,kur 2-vi divizijos sutilptų į išmaltą "kvepiančią" rū...ą.

bigcatwar

bigcatwar portretas
...sovietu laikais buvo 16 divizija....

Legalizuokit

Legalizuokit portretas
durniiai, tą prostituciją ir nereikės kovoti su vėjo malūnais. Narkodilerius gaudykit kurie nepilnamečius kvaišalu šeria ir sodinkit iki gyvos galvos, o ne tas mergaites gaudykit. Bepročiai!

tam :)))

tam :))) portretas
iš kur šitas idiotas vis išlenda? Tu savo pensiją jau užsidirbai, turri kojinėj, ar mano šeima - 5 dirbantys - tau moka? Ar tavo tėvam. O Tarybiniais pensijos mokesčio nebuvo mokėjo valstybė. O kas atliko - o atliko vien kaune pradedant HES, daugiabučių ištisi kvartalai, mokyklos, darželiai ir t.t. parduot ir mokėt pensijas, jei koks gyvas dar tų laikų pensinykas lliko.

:)))

:))) portretas
esme supratai konservuotas senpirda? gana parazituot dirbancio lietuvio saskaita. kam mokescius mokejai is to ir pensijos prasyk

tikrai

tikrai portretas
> :))) Malonėkite išversti į lietuvių kalbą.

Beprociai

Beprociai portretas
Legalizuotu prostitucija , tai bent kapeiku surinktu i biudzeta. Politika be proto.

:)))

:))) portretas
tu tik islaikytinipo pensijos is slavu kuriems mokescius mokejai prasyk

tikrai

tikrai portretas
Nepamirškite duoti arbatpinigių, gi tai mūsų sesės slavės , juk reikia paremti :)

?

? portretas
parodykit sali kuri per 3000 metu laimejo kova su prostitucija????

tai

tai portretas
Slava Uchrainė, slava udarnicam truda - vsio frontu.

būdas būtų

būdas būtų portretas
arba įteisint kaip vakaruose arba bausti klientus.

to tr. į temą...

to tr. į temą... portretas
Tavo motka už 20 visam kvartalui sa...lino.

to Santechnikas

to Santechnikas portretas
Tavo močia už kiek tave pasidirbino?

Santechnikas

Santechnikas portretas
Visos bobos skečiasi, tik kaina skiriasi

Tai

Tai portretas
Pilna tokiu verslu uzsiimanciu uz 20 nuciulpia ,reikia baust nelegalios pajamos , statybininkus kitus gaudo o cia tik pabara , bet ka daryt patentu tokiai veiklai ner cia beda gal ir priversti pabart .

nieko keisto

nieko keisto portretas
šalyje (vienoje iš keliolikos visame pasaulyje), kurioje už "pornografijos" žiūrėjimą ar siuntimą kad ir savo draugui/draugei gali gauti realią laisvės atėmimo bausmę, normali praktika kariauti su vėjo malūnais!

tr. į temą...

tr. į temą... portretas
-panelę , atsiprašau .. ar pasimylėtumėte su manimi už 50,000€ ? - na , jūs simpatiškas vyrukas... kodėl gi ne ? - aišku , o už 50€ ? - nu čia dabar ? nesveikas , kuom mane laikote !!! - na , kas jūs tokia aš jau išsiaiškinau .. dabar bandau suderinti kainą ...

Anonimas

Anonimas portretas
Dabar labiausiai piktinasi prostitutėmis moterys kurios savo vyrų gyvenimą pavertė pragaru...Dabar vyrai sako : Nepatinka nešdinkis....TĄ VIETA BRANGIAI NEKAINUOJA...

4

4 portretas
Jeigu valstybė turi pelną iš legalizuoto alkoholio vartojimo, tai reikia legalizuoti ir seksą. Alkoholis daugiau žalos pridaro žmonėms ir valstybei negu seksas

Ko piktintis,reikia legalizuoti

Ko piktintis,reikia legalizuoti portretas
Taip,latviai legalizavo,kas atsitiko,tik biudžetas pasipilde,o štai Kalėdoms galėtų kvietimus dovanų vyrukas,biznelis klestėtų,beje prievarta nieks neverčia dirbti,kaip kas sugeba,vieni galva,kiti rankom,dar kitos apatinė kūno dalimi,nieko naujo,per amžių amžius tai vyksta.

GARBĖ IR SAVIGARBA santykiauja su šūdu....../

GARBĖ IR SAVIGARBA  santykiauja su šūdu....../ portretas
Kur įsikūrusios kūrvininkės visada žinoma .labai reikia KŪRVININKŲ VIEŠUMO SU NOTRAUKYTĖM IR PAVARDĖM.... na turi žinoti žmona ,vaikai ,artimieji ,pažįstami.... Juk tai grėsmė žmonijai... gali atnešti pakirkšnučių ir kitokių staigmenų......

trumpai

trumpai portretas
Vietoj kovos su vejo malunais, legalizuokite. Bent jau bus siokia tokia tvarka ir biudzetas pasipildys.

Neitiketina

Neitiketina portretas
Yra baisiu ir kitu asmens laisves pazeidimu. Nezino ka daryti, nes dalyvauja galimai gaujos, net artimi giminaiciai.

ll

ll portretas
Viskas pasakyta tuo,kad klientai ,kurie naudojasi prostitučių paslaugomis nenustatyti ir aišku niekada ne bus paviešinti,Gaunasi kaip rinka,jei yra didelė paklausa bus visuomet ir pasiūla,todėl belieka legalizuoti ir tegul moka mokesčius kaip ir kitų paslaugų tiekėjai,

tu

tu portretas
> anonimas. Ar tikrai pusnuoges ruses? Gal dar paseksi pasaką avims, kaip tos "rusės" į Lietuvą atvyko ? :))) Dar kartą demenciniam aiškinu, ne rusės, o tavo sesės iš broliškos UKR.

Anonimas

Anonimas portretas
K. Mišinienės teigimu, prostitucija yra smurtas, todėl moterų baudimas yra beprasmis tai gal bauskite nors skelbimų portalūs paz. skelbiu.tl nori kažka pažiūrėti kitą o ismeta ne tam tikras paslaugas pusnuoges "ruses" " su "paslaugomis" Visa teisėsauga žino ,bet nemato:(((

mu mu

mu mu portretas
daba vien chocholkes tratinu pa pigiaja

T4vyne

T4vyne portretas
Mūsų tėvynės stumiamasis impulsas yra kontrabandinės cigaretės, žmonių kontrabanda, alkoholis ir prostitucija, Na šaunuoliai, tikra gerovės valstybė tiems kas viršui sėdi...

> anonimas

> anonimas portretas
durnas tu, a bent kiek turi smegenų. Paskaityk kaip kontraversiškai parašei.

....../

....../ portretas
Nuo kada pasikūrvinimai vadinami verslininkavimu ? Nejuokinkit.... Kūrvininkai nesidažykit gražiom spalvom....Turbūt sukergti su žvėrėmis ,nes tik gyvuliai sekso poreikių nevaldo ... užsinorėjo ir lipa.....Šitos ,,įstaigos" vadinamos kūrvininkų lizdais ir panašiai.... Vakarietiškos vertybės nuo senų laikų atėjusios , bet neskatintos plisti . Garbė , savigarba sukišta tikrai į šūdą tiesiogine prasme....

Anonimas

Anonimas portretas
PROSTITUCIJA KLESTI TEN KUR BETEISĖS MOTERYS...

A

A portretas
Kur Kaune papigeiskos?

jis

jis portretas
tai seniausia pasaulyje profesija, jūs ką, Marijos žemėje nusprendėte ttai nugalėti? :))))) Nejuokinkite- kova su vėjo malūnais. latvija senai šiuo klausimu yra pažengusi- ji legalizavo prostitucija, o tai vieni pliusai: merginos apsaugotos nuo banditų, merginų sveikata apsaugota, valstybės biudžeto papildymas, kontroliuojama bordelių vieta ir t.t. ir pan. Gėjus ir gėjiškas šeimas planuojama įteisinti, o tai kuom natūralus seksas blogai? Tai abipusis veslo susitarimas. Vienu žodžiu nematau prasmės kovoti, be šansų čia, kam be reikalo švaistyti lėšas ir energiją?

Ua

Ua portretas
Kam gaudyti tai iš ko policija gerai gyvena apsauga 100% kalėdiniai nuostabus...ko dar reikia mmmm)

Tiesiog

Tiesiog  portretas
Ligų platintojos, nemoka jokių mokesčių. Jeigu nenori normaliai dirbti, turėtų būti grūdamos lauk į jų tėvynę su įrašais , koks čia gali būti pralaimėjimas . Noro reikia

Tai nežmonės

Tai nežmonės portretas
Tiek naudotojai tiek prostitutės - tai gyviai be mąstymo ir savigarbos - visus pasiųst į Ukrainą, tai nors gerą darbą fronte atliktų, padėtų kariams sužeistiems

Anonimas

Anonimas portretas
Kokia kurwiska valdzia ir fasistinis rezimas tokie kurwos ir zmones. Jeigu butu zmones NE kurwos tai ta kurwiska valdzia seniai iskartu. O man patinka prostitutes. Jos atlieka labai reikalinga darba visuomenes sveikatai ir palaiko auksta morales lygi. Net Kristus mylejo ir gerbe prostitutes kaip ir visus zmones. JIS sake: ,, Jeigu yra tarp jusu nors vienas kuris be nuodemes meskit i mane akmeni,,. Kas pi.de.ru supuvusiai nusikalteliu valdziai DAVE TEISE metyti akmenis i musu moteris ???

Rymas

Rymas portretas
"beviltiškai", kaip su klimato atšilimu.:) Baigti , tą, vadinamą, kovą, legalizuoti, apmokestinti ir tegul krušasi kiek sveikatos turi. Visiems gerai.

ne pd'Rąstas \\\\\..../////

ne pd'Rąstas \\\\\....///// portretas
Būsiu nepopulerus,bet būčiau valdžioje įteisinčiau legalią prostituciją.___Tai natūtalus gamtos šauksmas.____Yra paklausa,bus ir pasiūla,tai kova su vėjo malūnais,ko pasekoje uždirbtų valstybė,sumažėtų ven'ligos ir yra tokių kuris be galo nori,o bijo paprašyti ir tas išsispręstų,o čia susimokėjai ir tave kokybiškai aptarnaus.____Visapusiška nauda,-o pd'Rąstiją griežtai sustabdyčiau.

Anonimas

Anonimas portretas
O DABAR NĖRA VALKATAUJANČIŲ VAIKŲ...??????TIK JIE UŽDARYTI LAGERIUOSE VADINAMU VAIKŲ NAMAIS...IR SEKSUALIAI JUOS IŠNAUDOJA...VIENAS.TOKS IŠNAUDOTOJAS BUVO SEIMO NARYS....DABAR MIRĘS.....O Bartaševičius dar nenuteistas???

pritariu

pritariu portretas
> Pinigai į orą. Jūsų informacija 3 metų senumo, dabar beveik 100 procentų sesės iš broliškos ukrainos, kad kalba rusiškai, nereiškia kad rusės, dar neteko girdėti ukrainiečių kalbančiu ukrainietiškai :)

Anonimui

Anonimui portretas
na ir vėl pademonstruoji koks bukas suktas watnykas esi. Beviltiškas.

Pinigai į orą

Pinigai į orą   portretas
Moterys buvo atvykusios iš Ukrainos, Baltarusijos, Kolumbijos,Rusijos,Moldovos,...

tadas

tadas portretas
vistiek Kreivys daugiau uzdirba.

naktiniuose baruose renkasi tik nepriekaistingos reputacijos

naktiniuose baruose renkasi tik nepriekaistingos reputacijos portretas
liaudis - ateina pasilinksminti - o ką jau siol nebus galima???

legalizuokime, ir ...

legalizuokime, ir ... portretas
neteisynga antraštės formuluotė.-----logiįškai tai/ seimo Lobiai akivaizdžiai laimi kova dėl paslėptų pajamų prostitucijos biznyje

>Anonimas

>Anonimas portretas
Aha, tiesiog pilnos gatvės būtų valkataujančių vaikų, jei tik būtų tokia tvarka, kad kiekvienai užsistačiusiai vaiką duodamas ir apmokamas būstas ir išmokos nieko neveikiančioms pagal vaikų kiekį. Jeigu ir gali būti kokia parama, tai tik pajamų ir sodros mokesčių sumažinimas ar panaikinimas auginantiems vaikus.

suteneris

suteneris portretas
darysim kaledine akcija oraliniam ir analiniam 50proc nuolaida,o 10 kartas simboliskai-1eu

Anonimas

Anonimas portretas
Dauguma moterų iki 30 metų yra vienišos mamos...JOS MAN PAČIOS SAKĖ KAD VAIKAS JOMS YRA VIENINTELIS ŠIO GYVENIMO DŽIAUGSMAS..JOS daro viską kad pačios galėtų auginti savo vaikelį...Tad vienišų mamų problemą turėtų spręsti valstybė..Tad realia jei mama bedarbė VALSTYBĖ PRIVALĖTŲ APMOKĖTI JOS BŪSTĄ IR SKIRTI KIEKVIENAM VAIKUI PO 500 eurų kas mėnesinę išmoką..BET MŪSŲ VALDŽIAGYVIAMS labiau rūpi Ukraina kur sukišo jau daugiau nei milijardą....Tad ta SLAVA UKRAINE griauna Lietuvos valstybę kai karas jau seniai PRALOŠTAS....Tai suprato lenka, slovėnai ir ėmėsi priemonių prieš valdžios apsėstuosius...

Vienas

Vienas portretas
is pelningiausiuju - "gelbejimo" verslas! Kiek organizaciju,musu visu islaikomu dosniau,nei patys gyvename,"gelbeja" narkomanus,vaikus,moteris,prostitutes,alkoholikus,psichus,neigaliuosius,gyvunus,gamta,miskus,zmogaus teises ir tt ir pan. O istikruju,visos tos organizacijos viska daro,kad nepritruktu ka "gelbeti" ir neissektu pinigu is biudzeto upeliai. Policija ir teisininkai - elgiasi lygiai taip pat!

jk

jk portretas
sizifo darbasir kliedesiai kad darbas prievartinis,kas trukdo išeiti ,juk jųniekas nesaugo.vyksta biznis yraporeikis bus ir pasiūla.teik legalizuoti šitą juodą bizni,tai bus galima bent dalinai kontroliuoti.Gidabar i darbą neini pagavai per dieną 3-4 klijantus ir turi 200-300 euriukų.Pažvelkim realybei i akis,mokesčius jos moka policijai

Baisu

Baisu portretas
Pries katytes,kalytes tai sugeba laimet,kas do problemas,STERILIZEISEN ,dvikojam patinam ir patutem,instinktus reikia salint skalpelio pagalba,ir vel patapsme Mamaryjos zeme.

O uz ka

O uz ka portretas
cia barti!? Ar tu griovi kasi,ar muriji,ar 2lkiniesi - vienodai parduodi savo kuna ir sveikata uz pinigus! Tik pirmais atvejais i prieki niekas nesumoka ir turi visas,net teisines galimybes,nesumoketi isviso!

Kad

Kad portretas
nors kiek valdyti reiskini,pirmiausia reikia ji pripazinti esant!

Sitoj

Sitoj portretas
Tiesosaugoj tokie pag gyvuliai dyrba kaip ir bet kuris kitas istroskes,,meiles,,patinelis.

prostitucijos verslas?

prostitucijos verslas? portretas
Nuo kada Lietuvoje ši nelegali, vadinasi nusikalstama veikla,p radėta vadinti verslu? Čia savo kūnu dabar jau gali prekiauti kaip kiti žmonės pvz.: daržovėmis prekiauja? Tik išsipirk VMI individualios veiklos pažymą ir pirmyn :D O jei rimtai, nemanau, kad politinės jėgos su teisėsaugos pagalba kada nors norėjo iš esmės laimėti šią kovą.

gal

gal portretas
> anonimas. Gal užteks tavo paleistuvės sesės xokolkos nuodėmes priskirti rusams?

Teisėtvarka

Teisėtvarka portretas
Nesąmonės, viskas kontroliuojama. Dabar labiausiai trūksta mažų berniukų...

Anonimas

Anonimas portretas
Ruses yra seniausios pasaulio prostitutes. Ju pilna ir lietuvoje

Kvailyste

Kvailyste portretas
Ne bausti, o iteisinti. Valdzia turetu rinkti pinigus is to kaip ir su alkoholiu ir tabaku daro. Ta pati padarytinir su minkstais narkotikais, kaip kad marichuana.

logiška

logiška portretas
Europos viešnamiai pilni "karo pabėgėlių", vietinės moterys pradėjo būti moteriškesnės ir daugiau dėmesio skiria vyrams, nes invazinės slavės be skrupulų - tiesmukiškai nuvilioja ....

tu

tu portretas
> anonimas Gal nejuokink su tuo "prievartavimu" :)

Anonimas

Anonimas portretas
organizatoriai nubausti-tiesa bausmes jiems atidetos?ar tik nebuvo klijentu is ....kad tokios vbausmes?tai tokia pas mus tvarka,moteris prievartauja o .....

Vienisas

Vienisas portretas
100 eur uz val jau brangoka.

taigi

taigi portretas
Pamiršo paminėti, kad 9 iš 10 darbo pirmūnių UKR heroikos.

Karas ir taika

Karas ir taika portretas
Rusnėje prie n Nemuno ir kitų upių susirenka azartiški lietuvaičiai ž-vejaii... O žvejus aplanko meilės ir lietuvaičių ištroškusios preš keleius metus miestelyje apsigyvenusios damos.. Ne vietinės. Taigi, mielosos žvejų mėgėjų žmonos, duodu patarimą: vykite kartu. Žvejyba su nakvynėmis ir, neva, "be moterų' tikrai originali!

taigi

taigi portretas
Negalima trikdyti karo pabėgėlių veiklos, pareigūnai gali sukelti neigiamas emocijas ar net stresą ir priminti "žiaurumus" patirtus tėvynėje :)

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Kiek jums, mieli tautiečiai ir narsieji pareigūnai, galiu aiškinti elementarius dalykus? Policija turi kovoti su organizuotu nusikalstamumu, bet ne su kūniškus malonumus siūlančiomis moterimis! Policija turi kovoti su tuo, kas BK numatyta - pelnymųsi iš kito žmogaus prostitucijos ir prekybos žmonėmis. Ar suprantate - kito žmogaus! Jei aš pats ar pati sugulu su kuo nors savo noru, tai tik mano paties ar mano pačios reikalas! Ne policijai aiškintis, suguliau už dyka, už vakarienę restorane ar už 50 eurų! Ne skelbimus internete turi policija skaityti, ne pavienes peteliškes persekioti, bet dirbti rimtai - gaudyti sutenerius, prievartautojus, vaikų tvirkintojus!

...

... portretas
matosi prie ko priveda religinis fanatizmas tarp tavo žodžių,išeik iš sektos ir džiaukis gyvenimu tuo kuris yra o ne tuo menamu ir svajojamu po mirties

Tiesa tokia

Tiesa tokia portretas
Gresia iki 12 metų, bet realiai nenuteisė, nes aš neskaitau bausmių lygtinai, tai kaip ir nieko lygtinai 1,5 metų. Klaunų valstybėje tik taip galima už tokius nusikaltimus. Teismai vėl pasirodė visu savo ,,gražimu,,.

Paf

Paf portretas
Mentai už stogą uždirba. Dvipusė nauda...

TARP ŽODŽIŲ

TARP ŽODŽIŲ portretas
Gal paskaitykim tarp žodžių kam reikalinga šeima? Arba priesaikoje ištarkim, kad eisiu pas prostitutes ir tau leisiu dulkintis su kitais, galėsim ir į svingerių vakarėlius nueiti. Sukursim šeimą auginsim vaikus ir pirmiausia vaiką nuvesiu pas prostitutę, kad patirties pasisemtų. Kodėl pykstame ant savo antrų pusių kad eina į kairę dešinę. JUK ČIA NORMALUS GYVENIMAS DABAR VISI TAIP GYVENA :):) Nesuprantu kam ta ištikimybė ? Jei vis tiek žiūri vyrui į akis ir sakai aš tave myliu, o galvoji kaip su kitu greičiau susitikti. ARBA TAVO GYVENIMO MEILĖ tau akis drasko NETURIU AŠ KITOS TIK TAVE VIENĄ , O ŠEIMOS PINIGAI PLAUKIA Į MŪSŲ NEPRIEKAIŠTINGA PROSTITUCIJA. TAI tada ir susimastai ir pradedi vaikus mokinti nėra jokios meilės dulkinkis kol jaunas, apgaudinėk kol gali, ne tu ,TAI TAVE TIKRAI APGAUS. VA IKI KO PRIVEDA LAISVAS GYVENIMAS, TIPO PAŽINČIŲ SVETAINĖS, IR LAISVA PROSTITUCIJA. :):) norit tokio gyvenimo? JIS JAU YRA TOKS, APSIDAIRYKIT ŠALIA SAVĘS:):)

TAI NEBUS LEGALIZUOTA

TAI NEBUS LEGALIZUOTA portretas
Nes tai yra vienas iš milicijos pajamų šaltinių.

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Bohema, alkoholis ir silnaprotystė.

X

X portretas
Anonimui-tai oriu (oraliniu) būdu ir užsidirba.

taigi

taigi portretas
Slava heroikam truda - sala i lubrikanty ukroinė.

Anonimas

Anonimas portretas
VIEN TIK VILNIUJE ŠIUO VERSLU UŽSIIMA PASTOVIAI APIE 150 MOTERŲ IR MERGINŲ...paslaugos teikiamos butuose...Gatvinių ne mažiau....Kadangi nėra nukentėjusios pusės TAI NĖRA NUSIKALTIMAS. tai teigia teisės mokslas....Šis verslas pats nenori legalizacijos nes atsirastų mokesčiai...Tai ženkliai pabrangintų paslaugą.Kovoti su tuo neįmanoma nes vyras turi teise susitikti su moterimi ir įrodyti kad buvo seksas už pinigus neįmanoma..net jei žinoma kad moteris užsiima tuo verslu...Bausti moteris kuri yra laikoma vyro auka ne tik kad nehumaniška bet ir NETEISĖTA...Vienintelė išeitis tai kova su moterų BEDARBYSTE IR SUTEIKTI BŪDĄ UŽSIDIRBTI PRAGYVENIMĄ ORIU BŪDU...

Anonimas

Anonimas portretas
Jei kalytė nenorės, tai šuniukas neužšoks.

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Užtad krabagalvis pimpalą mentams bronzinį pastatė ;)

OIOI

OIOI portretas
ARBA LEGALIZUOT ARBA PO 10 METU VISIEM BE ISIMTIES

gera

gera portretas
bausme visiems dalyviams sustabdo visus nusikaltimus !

Oho..

Oho.. portretas
Kiek gyvulių.. eina šniūrais.. paauglystės pornografija padaro savo "darbą". Gerai, kad parašė, jog prostitutės nekenčia savo klientų, kad joms skauda, vemt verčia spermos kvapas. Nes tie gyvuliai įsivaizduoja, kad jie labai faini ir su jais toms vargšėms patinka.. supraskit, visi, kurie einat pas prostes - esate gyvuliški išnauotojai. Kai kurie sugeba įsivaizduoti, kad jie yra vieninteliai tai prostitutei, tipo ji jį gerbia, myli, laukia... laukia tik pinigų, o širdy visiška dykuma. Šiaip, labai daug pornografijos sužalotų vyrų... nes tai, ką pamato paauglystėje, suformuoja supratimą, kad taip ir reikia..

Liet.

Liet. portretas
Dabar policija sulindo i kontrabandos, prostitucijos,narkotiku verslus, rizikuoja ,o ka jiem daryti,kai nori gyventi geriau, o policijos alga tai neleidžia gyventi geriau

Kas jum netynka

Kas jum netynka portretas
Dviveidziai Oziai?Kai nuleidinejat tarp graziu kojikiu ykrite tai maurojat kaip meiteliai o paskum is subines iskyla mintis kad tai negrazu,iki sekancio reiso i SAUNIU MERGELIU TARPKOJI.Gal nuo rytynes MANTROS apspangot-TIESENA,SVIESENA ...MUS LYYYYYYYDI?Ant tiek sudebilejot per30m.

Safyras

Safyras portretas
Lietuvoje daug metų buvo kuriama tokia dirva, kad tik turtingas žmogus yra laimingas ir galingas. O ką veikti turtuoliui, kuris turi viską ir apie nieką nesvajoja? Todėl narkotikai ir nekaltos mergelės ar berneliai kartais jiems suteikia kelių minučių malonumo, bet ne ištisus metus...Kaip žmonės eina į parduotuvę apsipirkti, taip užsienyje, kur yra legalus prostitucijos verslas , kai kas eina "pasilinksminti". O kur dar narkotinės medžiagos, kurios pakelia nuotaiką ir žmogus jau neatsako už savo veiksmus. Gaila, kad Lietuva tapo nusikaltėlių rojumi, kai baudžiama už vištos pavogimą, gyvūno skriaudimą , bet nebaudžiama už žmogaus išnaudojimą .Abejoju ar mergaitės , berniukai vaikystėje svajojo būti žaisliuku kieno nors rankose, o pakui būti išmestam, kaip nusibodęs žaislas...

to kapsas

to kapsas portretas
ir tokiems "saugantiems, ginantiems" prostituciją ?, korupciją ? iškils mento falas ?

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
kaip matome iš komentarų, beviltiški watnykai, krabo subinlaižiai yra už prostituciją, žmogaus išnaudojimą. Tai patvirtinimas, kad jie neturi nei žmogiškos savigarbos, nei sąžinės, o yra prasčiausios rūšies gyvuliai.

kapsas

kapsas portretas
Tai kad mūsų teisėsauga gaudo tik tas prostitutes kurios nemoka duoklės, o sąžiningai mokančios atkatus teisėsaugos pareigūnams nejudinamos.

manau

manau portretas
Tai amžina kova su vėjo malūnais, - prostitucijos, korupcijos ir narkotikų biznio niekada ir niekas nenugalės

Darbas ziaurus

Darbas ziaurus portretas
Tai seniausia profesija,Biblijoje jau minima,darbas labai sunkus,jeigu smirdinciu apie 20 gyvulisku instinktu vedamiems žmonėms reikia atlaikyti,beje seniai laikas legalizuoti.

Playboy

Playboy portretas
Prostitucija senai turejo buti iteisinta. Kiek gi galima "zaisti" su seniausia profesija?

Dekokit bukalaurams

Dekokit bukalaurams portretas
Greit ir prievartauti galima bus

Taribu sajunga

Taribu sajunga portretas
Pas mus sekso ir organizuoto nusikalstamumo nera

skaitytoja

skaitytoja portretas
jei yra paklausa tai yra ir pasiūla, reikia legalizuoti ar seime dar nėra nei vienos prostitutės kad pasiūlytų legalizuoti juk visi jau siūlo savo poreikių legalizacijas ir narkotikus ir vienalytes santuokas ir naminės degtinės legalizavimą atsiras naujų verslų

neprisikurkit problemu, nereiks pralaimeti

neprisikurkit problemu, nereiks pralaimeti portretas
palikit ta "versla" ramybej, kam reikia vis vien susiras, gi seniausia profesija, tikrai ne jusu galiai ir kompetensijai zmogiskus poreikius reguliuoti. butu legalu, tai ir tas seselis nesiveistu, nes stogo, kaip po tokio, nereiketu. matyt tiems patiems " kovotojams" ir naudinaga

PRAIDEDA DARBAS BULDOZERIU JAU ....../

PRAIDEDA DARBAS BULDOZERIU JAU ....../ portretas
Kekšes išgimdo kekšininkai.... Kūrvų prigimdo KŪRVININKAI.... Jei tie kūrvininkai neatranda ,,kūrvos" eina PRIEVARTAUDAMI SAVO NEVALDOMUS IR DAŽNAI GYVULIŠKUS instinktus patenkinti ....Todėl jiems labai reikia legalizacijos....Nuo kada pasikūrvinimai VERSLU tapo?

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Man asmeniškai netrugdo už pinigus kekšės

....../

....../ portretas
...legalizuoti ir kontroliuoti.. ? Pas mus daug kas legalizuota---IGNITIS , VAISTINĖS . PREKYBOS CENTRAI ir dar daug kas..... Kontrolė ? Ausim tik pakarpyt galima- ESO ,,nunešė"160 milijonų ar tūkstančių ir kitur..... Kodėl purvą reikia legalizuoti ? Kad būtų galima ,,kontroliuoti " ar visai nebaudžiamu pagrindu sugyvūlėjusių , ištvirkusių ,nesivaldančių vyrų kuilių poreikius patenkinti ? 100 PROCENTŲ ŠIS IŠSIGIMIMO ,SUPANAŠĖJIMU SU GYVULIAIS--- UŽĖJO IR PIRMYN-- VERSLAS ,JEI LEGALIZUOTŲSI KIEKIU PRALENKTŲ IR ANT KIEKVIENO KAMPO STOVINČIAS PREKYBOS CENTRUS IR VAISTINES ,KURIUOSE NERANDI REIKIAMŲ VAISTŲ...

Prostitutes

Prostitutes portretas
Deportuot iš Lietuvos ir priverstinai siųsti į Ukrainą slaugyti sužeistus, pasibaigs tada tų šliundrų teršalai, tai ne žmonės

Taip

Taip portretas
Šių nelaimingų darbininkių policijos baudimas tai smurtas prieš moteris. Jos sunkiai ir pavojingai dirba ir turi bijoti tiek sutenerių tiek policijos.

Maris

Maris portretas
Prostitucija egzistoja tiek pat kiek žmonija. Lietuvos teisėsauga turi iliuzijų susidoroti? Vietoj to, kad legalizuoti ir kontroliuoti, švaisto laiką ir biudžeto pinigus.

:)))

:))) portretas
per 2000 metu buvo ivairiausiu draudimu ir bausmiu. nepadejo niekas. negi lietuvos policija galvoja, kad ims ir nugales prostitucija?

Galerijos

Daugiau straipsnių