Tarnybų sujudimas Eiguliuose: dėl padidėjusio radiacinio fono evakuoti daugiabučio gyventojai

  • Teksto dydis:

Penktadienio vakarą sujudimas Eiguliuose – iš daugiabučio namo evakuoti žmonės.

Pasak Kauno apskrities policijos budinčio darbuotojo, balandžio 19-osios vakarą pranešta, kad Kaune, V. Landsbergio-Žemkalnio gatvėje, dirbdami pareigūnai rado įtartinų medžiagų.

Dėl to, iš šioje gatvėje esančio 7 numeriu pažymėto daugiabučio teko evakuoti žmones: dešimt suaugusiųjų ir keturis vaikus.

Kol kas nežinoma, kiek laiko gyventojai negalės sugrįžti į namus. Viskas priklausys nuo to, kada pareigūnai baigs numatytus darbus. „Šiek tiek pakitęs radiacinis fonas, bet pavojaus gyvybei nekelia“, – sakė policijos budintis darbuotojas.

Įvykio vietoje dirba ir ugniagesiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia atsisakyti gatvės pavadinimo, nes labai ilgas, o ir gėda gyventi gatvėje tokiu pavadinimu. Siūlau steigti iniciatyvinę grupę ir teikti tarybai svarstyti pakeisti pavadinimą gyventojų prašymu. Kai iš architektų buvo pakeista į Landsbergio, tai pasiteiravus kodėl taip įvyko tai sakė, kad čia gyvena vienas tarybos narys, (valdant konservatoriams), o jis pasikabėjo su savo laiptinės gyventojais ir jie neprieštaravo. Tik pamanykit to ir užteko kad buvo pakeistas pavadinimas. Pagalvokim gatvės gyventojai. Jauni žmonės iškelkit šią iniciatyvą. Manau kad palaikymas bus.

kaunas 2

kaunas 2 portretas
bendrai yra betvarke ,kas ka nori tas gali daryti , nera tikro šeimininko ,kodel kai kurios institucijos iki tol kol neivyksta tų dalykų neužkardina pažeidimų ,nusikaltimų kodel mažai demesio kreipiama šalies viduje

!

! portretas
Reikia pakeisti V.Landsbergio-Žemkalnio gatvės pavadinimą į Vasario g.!
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių