Tragiška žinia: nusižudė jauna Kauno klinikų slaugytoja

Grįžti į straipsnį

Norėjot

Norėjot portretas
Kapitalizmo, tai dabar ir turit! Vakarų pasaulyje mobingas yra norma. Jau darželyje jo pradžia! Tai tarsi vampyrai, kurie ieško į kitą įsisiurbt! !!!

Onutė

Onutė portretas
Yra tarnyba, kur galima nueiti, ,pasiskųsti ",nes tom, ,tarnybų "darbininkėms reikia parašyti,kad dirba (kavos gėrimas irgi įeina į darbo laiką )!!! Gera darbo vieta, kaip ir politikų!

nu tiesiog

nu tiesiog portretas
gerove.... brangus mokamas parkingas prie darbovietes....davai abonementa su elektrikais pasirasom....sutarti su pensiju reketyrais...abonementa su siuksliu mafija....neturi kur gyvent imk brangiai paskola bustuj kad paskuj turto mokesti nuo taves galetume plest.... nori bizniaut - pirkis leidima ir bizniauk a mes tave zlugdysim tikrinsim reketuosim ir kontrolieriais bei pakistukais terorizuosim.... nieko asmenisko vakaru koloniju kultura ...trumpu zodziu aferistu rojus - GEROVE vadinas

Slaugytoja

Slaugytoja portretas
Pati dirbu slaugytoja jau penkis metus, per ta laika pakeiciau keleta darbovieciu ir galiu pasakyti kad darbas labai sunkus, kruviai neadekvatus, budavo per 12h pamaina pavalgai viena karta ant greicio likusios sriubos, ir begi toliau dirbti, kad tik viska spetumei, kartais tekdavo pasilikti po 12h darbo dar 1 ar 2h kad uzsipildyti slaugos dokumentacija nes ranka tekdavo rasyti sabloniskus nesamoningus irasus kuriems diena laiko nelikdavo. Kai tokie darbo tempai prasideda ir visi konfliktai, mobingai. Tiek slykstaus elgesio slaugytoju prisiziurejau per ta laika, ypac tarp vyresnio kolektyvo, kad kartais nesupranti kaip tokie zmones tokia specialybe pasirenka jei jokios empatijos neturi. O apie kauno klinikas ir anestezisciu darba jose irgi girdejau kad paliekamos operacinej be anesteziologo ir priziurek, koks stresas kai dirbi uz savo kometenciju ribos. ir beveik visi priversti dirbti daugiau nei etatu, kad galetu pragyvent, ir dar,- is seimos atimtas laikas per sventes..

Vika

Vika portretas
Informacija be informacijos. Nusizude jauna moteris - kur nusizude, darbo vietoje ar kur kitur? Gal nelaiminga meile ar kita kokia priezastis? Nepatinka tokia "informacija", kuri nieko nepasako. Is karto prabyla gal mobingas. Pirma issiaiskinkite, o tada rasinekite!

,

  , portretas
Gal padarė klaidą kažkas ir norėjo išvengti atsakomybės, kaip būna kriminaliniuose filmuose?

?

? portretas
Gal slaugytojas ar tualetų valytojas priekabiauja?...Reikia įdiegti vaizdo kameras.

Hmm

Hmm portretas
Šiaip man pikta dėl tokio neatsakingo jaunimo elgesio - nu ok, ten iš tavęs tyčiojasi, tai kam žudytis? Kaune ne vien Klinikos yra, o slaugytojų visur trūksta katastrofiškai, bet kur priimtų išskėstom rankom, o algos tiesą sakant Kaune tiek Ligoninėje tiek Klinikose panaši...

Nu to siaips

Nu to siaips portretas
Nesąmones rašot, ir dar apie kažkokias sistemas. Žmonės nesižudo tik dėl to, kad kažkas kažką pasakė - iki savižudybės nueinamas ilgas kelias, su virtine skaudžių išgyvenimų ir psichologinių traumų. Galop savižudis daugiau nebemato išeities, jaučiasi užspeistas į kampą, nieko nevertas ir niekam nereikalingas. Ir svarbiausia - jam atrodo, kad visada taip bus, todėl visiems bus tik lengviau, jei jis pabaigs gyvenimą. O kas dėl artimųjų - artimieji būna visokie. Vieni stengiasi suprasti ir palaikyti, o kiti elgiasi šaltai ir abejingai. O jei dar skaito tokius moralus, kaip tamsta, tai ir pastūmėti iki lemtingo žingsnio gali.

Hvhhh

Hvhhh portretas
Per dažnai žudosi Kauno klinikų darbuotojai. Reiktų kameras sudėlioti. Tada baigtųsi mobingai.

siaips

siaips portretas
Kuo daugiau valstybes biudžetą siurbiantis prigalvos pagalviu nuskriaustiems tuo daugiau bus savižudybių. O tas dalykas - kad tas ar anas ne taip pasakė ir dėl to aš įsižeidžiau, nesugebėjau to savyje suvaldyti ir nusižudžiau yra ne kas kitas kaip egoizmas to žmogaus. Kaip dabar jaustis žmogaus pakėlusio prieš save ranka artimiesiems???? Baisu. Egoizmas šiandien skatinimas iki depresijos susikūrimo. Šiandienos įvairiu tipo spec. tarnybų ir kai kuriu visuomeniniu organizacijų kova su smurtu įvairiomis prasmėmis ir dabar populistiniu įsireiškimu mobingu yra ne kas kitas o kaip skatinimas būti tiesiog drebučiu mase o ne gebėti savimi pasirūpinti. Visa sistema daro mus ištižėliais o ne atsakingais už savo veiksmus.

Ane to reiškia

Ane to reiškia portretas
O tai kas mobingu užsiima? Stiprūs ar silpni?

Sigitas

Sigitas portretas
Užuojauta artimiesiems . Kas svarbiausia nuo pat 2002 m. Lietuvoje dėka bukų politikų buvo pradėta vykdyti toji Sveikatos apsaugos sistemos debiliškoji reforma. O tokių bukų politikų dar ir dabar , kaip kandis viską ėdantis, tebesėdi SEIME. Taigi iki 2002 m. Lietuvos pilietis medicinos įstaigose pas terapeutus galėjo laiku gauti medicinos priežiūra ir pas gydytojus specialistus gauti tinkama gydymą. Tai dabar toji Sveikatos apsaugos sistemos reforma yra tiek nevykusiai pažengusi, kad Lietuvos pilietis negali patekti pas naują naujadarą šeimos gydytoją, o pas gydytoją specialistą dabar reikia laukti šimtas ir daugiau dienų. Vienu žodžiu šansu gauti priežiūra ir gydymą iš šimto lygus tik penkiems. Todėl ir idomu t.y. kodel prezidentūros, Seimo vadovybė, Vyriausybė, eks. prezidentai, konservatpalaikių patriarchas ir kiti valdžiažmogiai turi teise gauti laiku išskirtinę medicinos priežiūrą ir gydymą, o Lietuvos pilietis yra paliekamas šudo vietoje???!!!

Aštri Akis Indėno

Aštri  Akis Indėno portretas
Dabar , priešrinkiminio ūžesio laiku, Naisių tvartų vedėjas Ramūncė galėtų parašyt, jog visur kaltas landsbergis. Senasis , supermenas , kur griovė komunizmą.

Juokas pro ašaras

Juokas pro ašaras portretas
skaitau komentarus ir rašo visi, piktinasi visi ,oi, kaip blogai,kaip bjauru,bet ko taip veržiasi į tą medicinos universitetąir, tarp kitko, gal iš baigusių tai max. max gal apie 20 procentų tampa tikrais profesionalais. Taip kad gal gailėti reikia vargšų ligonių ,kurie patenka pas nevykėlius , o tie aiškina,kad Dulkys kaltas,kad jie niekam tikę

As

As portretas
Man atrodo,kad darbo daug o gauna grasius ir gyvenk,o norisi ,o dar pilos sociai

Vanda

Vanda portretas
Darbas reanimacijoje labai sunkus, reikia greitos orientacijos, o pradėjus įgūdžių nėra. Tai kiti gali ir apšaukti, ir višta pavadinti, nes kritiniais momentais visi įsitempę. Nesuprantama, kaip policininkus 40 metų į pensiją išleidžia, o reanimatologai, anesteziologai, tos srities seselės dirba iki išsekimo ir neturi jokių lengvatų.

taip iseina kad kauno klinikos tai

taip iseina kad kauno klinikos tai portretas
kolektyvinis dugnas medicinos sistemoje.

R

R portretas
Kauno klinikos...Net medikai šneka, kad ne į klinikas reikia važiuoti, nes ten nugydys. Gaila jauno žmogaus- supuvusi teritorija globalistų valdoma. Kažkas dar kažko tikisi. Valdoma evrosojuzo ir usa. Ateityje bus dar geriau...

Vaiva.

Vaiva. portretas
ar ne perdaug tokiu atveju Kauno Klinikose?Bet juk seniai zinoma, kad ten mobingas yra iprastinis reiskinys.

Auditas

Auditas portretas
Reiktų gero audito ne tik dėl šios situacijos, bet ir dėl visų kitų dalykų.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Žmonės kas su mumis darosi.Visuomenėje nebeliko pagarbos tolerancijos atidumo ir meilės šalia esančiam.Nebematom kito.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Populiariausias pasiteisinimas -VYKSTA IKITEISMINIS TYRIMAS , arba , negalima skelbti dėl asmens duomenų apsaugos , abu , o įpatingai antrasis naudingas TIK NUSIKALTĖLIAMS IR B A N D I T A M S , , BET KĄ PADARYSI , KAI TOKIA VALDŽIA .

Žmogus_ui

Žmogus_ui portretas
Ar anksčiau nesižudė? Gal visa visuomenė truputi papuvusi ir nesvarbu ar medikas ar šiaip nelaimingas jaunimas. Tai visuomenei priklausai ir tu ir rašydamas nesamones pagalvok apie save

reiškia

reiškia portretas
nemylėjo ir nebuvo mylima. O gal mylėjo ir buvo išduota. Tai sunku, bet stipriems pakeliama. Mobingai dabar madingi, bet jie pakerta tik silpnus. Užuojauta.

Žmogus

Žmogus  portretas
O ko norėti . Kaip dabartinė valdžia tyčiojaisi iš žmonių .Tai tik pradžia, žuvis pūva nuo galvos.

df

df portretas
Kai tokie pacientai, ti nesistebiu, kad žudosi.

Kodėl

Kodėl portretas
Nerašo, kad nelaiminga meilė buvo?

otto

otto portretas
Kauno klinikos tampa pavojingiausia vieta dirbti.

susirūpinusi

susirūpinusi portretas
Labai bloga atmosfera Klinkose.Iš daugumos skyrių bėga gydytojai.Tai aišku daug geresnė išeitis,nei žudytis,juk gyvenimas vieną kartą duotas.Užuojauta medikės šeimai.

Kiek dar nežinome?

Kiek dar nežinome? portretas
Tikiuosi, artimieji bus ambicingi ir pasakys viską kas kaip ir dėl ko, jeigu tai susiję su darbu. Užuojauta didžiausia.

Lietuvos jaunimas

Lietuvos jaunimas portretas
Laimingiausias( pagal tyrimą),...todėl ir žudosi....

Hipokratas

Hipokratas portretas
Visus, prisidėjusius prie suicido - į areštinę! Viskas turi stotis į savo vietas.

kaunietis

kaunietis portretas
jei nusižudytų jaunas traktoristas, arba statybininkas, irgi būtų tokia reakcija?

nezinau tai teiseta ar ne

nezinau tai teiseta ar ne portretas
bet jei is taves tyciojasi,zemina tavo oruma ir pan.VISAIS IMONOMAIS BUDAIS PVZ.TELEFONU TAI SLAPTA VISKA FIKSUOK KAD TURETUM SVARIU IRODYMU KA SU TAVIM DARO DARBDAVYS.manau atsiras DRASIU kolegu kurie isdrys papasakoti teisesaugai kaip buvo ''zudoma'' si jauna mergaite.

labai idomu

labai idomu portretas
kodel didziules algas gaunantys kliniku direktoriai ir direktorienes nesizudo.

Nei kiek nesistebiu

Nei kiek nesistebiu portretas
Kad būtent jauna jautri slaugytoja nusižudė dėl mobingo. O senai dirbančios slaugytojos savo nervus nuramina mobinguodamos pacientus, kurie neduoda kyšio. Tai rašau iš patirties. Juk ne vieną kartą buvo rašyta apie “iškritusius” per langą pacientus. O padėtis pablogėjo su tais mobingais kai atėjo dirbti ministru toks apsukruolis psichiatras iš Kauno Klinikų, o pasibaigus jo kadencijai, estafetę perėmė toks falcetu kalbantis dulkelė, kuris ir tęsia jo darbus. Abu labu taip “sutvarkė” medicinos reikalus, kad kažin ar įmanoma suprasti kas su medicina Lietuvoj darosi. Visi gydytojai pikti, įsitempę, kalba trafaretais, neįsigilina į paciento problemas, tik rašo receptus ir duoda užuominas greičiau dingti iš kabineto. Slaugytojos (ne visos) taip sužiaurėjo per plandemiją, kad dėl kiekvieno menkniekio tyčiojasi iš pacientų ir jai pasibaigus. Jos tiesiog jaučia malonumą žeminti ligonius, kurie joms nepatinka dėl tam tikrų priežasčių…

>tai

>tai portretas
gali mest ta darba, bet beveik kiekvienoj darbovietej savos paniatkes ir kuo istaiga didesne, tuo ju daugiau. Kaip mokyklos kiekvienoj klasej budavo bent po viena chuligana, tai tas pats ir cia.

Jonas

Jonas portretas
Gaila turbūt neišlaikė nervai. Dabar jaunimas kitoks jie nesupranta neteisybės, melo manipuliacijų. Viską daro iš širdies.

jau yra nauja peticija

jau yra nauja peticija portretas
Chaosas valstybėje totalus, cinikų suįžūlėjimas, įtampa dėl to nuolatinio "karas karas karas" po švabinės covido psichozės - jau yra peticija prieš karinio biudžeto didinimą, pasirašykit.

povilas

povilas portretas
idomu kaip baigesi dermatologams rezidentams su mobingu ,kiek ten beliko ju ir kaip bus suidorota.

busdar

busdar portretas
Akušerijos napoleonas kličinskas prieš pusmetį gydytojos savižudybę užglaistė, net spaudos atstovės paruoštuko neprireikė...bus dar ir dar.

...

... portretas
Užsienyje, kai iš tavęs tyčiojasi ar mobinguoja kad ir darbe, ten nesižudo iš kart. ten atsineša šautuvą ir iššaudo visus tuos skriaudėjus. Sakyčiau, pas mus dar viskas gan tolerantiška, žmogus iš nevilties tiesiog nusižudo. Bet matyt nebeilgai ir pirmos rimtos šaudynės bus dėl tų mobingų, nes jų daugėja. laiko klausimas- kada ir ką užkabins.

O

O portretas
Jei butų ne slaugytoja o kasinykė tai nebūtų apie ką rašyt pusdurniam

tam G

tam G portretas
ne su Valstybe blogai, bet su žmonėmis. Tiesiog nesugeba kovoti su taip vadinamais sunkumais. O straipsnio patalpinimas po mėnesio irgi daug pasako... žiūrėkite žmonės kaip prie koncervatorių blogai, balsuokite už , neaišku ką

G

G portretas
Su mūsų valstybe kažkas negerai!

asmeniskai gaila

asmeniskai gaila portretas
kad zmones visiskai saves nemyli ir mato vienintele iseiti savizudybe. Kiek Pasaulyje tokiu......

uzdraude

uzdraude portretas
darbo metu ciulpt ir spaudinet del to nuejo ir pasikabino

lukka

lukka portretas
SO WHAT ARE THE JOBS WITH HIGHEST SUICIDE RATES? 1. Medical Doctors 2. Dentists 3. Police Officers 4. Veterinarians 5. Financial Services 6. Real Estate Agents 7. Electricians 8. Lawyers 9. Farmers 10. Pharmacists

Romas

Romas portretas
Cia matomai nauja bukakrato presaika, zudiksavo pacientus arba busi numobintas?

nesuvokiama

nesuvokiama portretas
klinikos,kuo jūs ten užsiimat?? tiesiogine veikla gal jau pradėkit užsiiminėt-t.y.-gydymu.

tai

tai  portretas
reikejo mest ta darba,juk slaugytoju laukia visur isskiestom rankom,negi nebuvo zmogaus kuris paragintu trauktis,o visa ta jovala isnesti i viesuma

Tik nesakykit , kad

Tik nesakykit , kad portretas
Dėl mobingo !....

Ka ka

Ka ka portretas
Matyt dulkia ivede vergyste klinikose, kad zmogus priverstas dirbti ten iki galo.

Aš portretas
Nesuprantu, žudytis dėl patiriamo mobingo? Aš tai geriau nugalabyčiau tuos, kurie prieš mane naudoja mobingą. Bet kokiu atveju daugiau 3 metų neduos.

psd vezdu nuzmogintas ir vakcina supilietintas

psd vezdu nuzmogintas ir vakcina  supilietintas portretas
gerove...nuostabus krastas politikams ir ju draugams elektrikams aferistams...

siaip

siaip portretas
Įstaiga čia netgi labai prie ko. Tai įstaiga kuri už įstatymų ir gen. direktoriaus įsakymų laikymąsi nagrinėja etikos komisijose ir net nesugeba išnagrinėti tinkamai. Atmosfera toje įstaigoje tokia, kad dar iki šiol galima stebėtis kokie medikai stiprūs psichologiškai. Ir viskas prasidėjo nuo mažo žmogeliuko įstaigoje vadinamo Gnomu ir jo ginklanešio Kešos.

nu

nu portretas
galvoju istaiga cia ne prie ko. Paprasciausiai Istaiga didele, daug darbuotoju, tai ir pasitaiko tokie liudni atvejai, kaip ir pacioje visuomenėje. O jeigu tai susije su specialybe ar darboviete tai tokie dalykai tikrai išsprendziami paprasciau.

turbut

turbut portretas
bosas ateme el cigarete ir mobiliaka

patarimas

patarimas portretas
jei darbe blogai dedi pareiškima ant stalo,o po to kenkejui linčo teismas gatvėje

Vanda

Vanda portretas
Nieko nuostabaus. Žmogus žmogui tapo vilku Marijos žemėj. Duokit po automatą kiekvienam pamatysit kas liks iš tų likusių milijonų...

123

123 portretas
Silpnas ir išlepęs dabartinis jaunimėlis, vos kas- tuoj ir kariasi. Nieko, tuoj bus karas, išmokys kvailelius branginti savo gyvybę.

Vatnykas

Vatnykas portretas
Putinas kaltas.

na

na portretas
kalbama, kad dėl meilės..

Tai

Tai  portretas
Jos laisvas pasirinkimas, mirtis ir taip ateis savulaiku , reikia gyventi , o nežudytis. Yra labai daug veiklū kur galima realizuotis

Anonimas

Anonimas portretas
Uzuojauta artimiesiems.Gaila kai iseina tokie jauni zmones.Nera kuom stebetis kai tokiu ivykiu vis daugiau. Ultra liberalu valdzioje apsaugoti yra tiktai nusikalteliai,teroristai iskrypeliai ir visas kitas brudas. O patys talentingiausi ir padorus zmones yra engiami. Del to ir atsitinka tokios tragedijos....

smalsutis

smalsutis portretas
Kada Dulkys??????????

Faktai

Faktai portretas
po sovietmečio Lietuvoje savižudybių vis mažėja. Didžiausias chamiškumas ir spaudimas eina iš viskavaldančio, bet niekas nesižudo, nebent patenka už grotų.

na

na portretas
gi rasit ta darba ,jauni,nekvaili,nesizudykit,nepulkit is karto i paskutini taska,juk tas nieko neduoda,nei meile nei darbas nera verti jusu gyvenimo,sitiek skausmo aplink visiems,gaila tu jaunu zmoniu,issikapstoma is visokio s...

Šančių,,kibiras,,

Šančių,,kibiras,, portretas
taigi netiesa visur ir visada-tik vieni tam turi įmunitetą ar įgyja,o kiti-ne.Pažiurėkit nuo,,elito,,-juk ten pradžių -pradžia,galima jiems,kodėl negalima,miestų,rajonų ,,karaliams,,teisingiau,mafijinėms struktūroms siautėti,ir tai leidžiasi,leidžiasi,leidžiasi iki pradinių klasių moksleivių-pinigai,chamizmas,įžulumas,nebaudžiamumas,suviešėjo iki begalybės-teisingumas,gėris,-ne šio amžiaus dimensija,ane,,,ėdantys,,iš lovių?

Anonimas

Anonimas portretas
delfis rašė kad jauni gyditojai negali prisitaikyt prie dabartynių kvailu vadovu vadovavimo taip kad tvarkykit vadovus jie turėtu būt ne gyvuliai o turėt daug žmogiškumo.

????

???? portretas
Kur dingo Dulkys? Ar jis dar gyvas????

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Psichologinė pagalba veidmainiška, nes, pagal Jėzaus mokslą, savižudybių priežastis, pasivadinusi visokiais švyturiais, kalnapiliais, stumbrais, balzamais, "nealkoholiniu" alumi, širdies lašais, naminuke. su valdžios palaiminimu iškilmingai tebelaikoma buteliuose blizgančiom etiketėm maisto parduotuvėse bei vaistinėse ir visi tyli, patenkinti, vaidina užjaučiančius.... Gėda.

ai

ai portretas
o dulkiu visai dzin... jis dabar turizmu uzsiima

Nu

Nu portretas
Ir vel sarsala keliat zurnaliugos,bobingai,mobingai,influenceres vaskines,tik tokai,ir visas likusis slamstas!!!! Gal narkotikus vartojo ir negavo.....

jo

jo portretas
ir toliau balsuokit uz konservas

O juk

O juk portretas
yra pareigu,kur simtakart sunkiau. Bet ne visi gi zudosi!

Pirmam

Pirmam  portretas
Tu teisus 1000 proc. Bet turi jaunimas skelbti, rašyti visur kas ir kaip vyksta, net komentaruose, tegul prezas ir šikė su lesbirbiu susimąsto ką kūrė ir sukūrė.

jei tai tikrai mobingas buvo mirties priezastis

jei tai tikrai mobingas buvo mirties priezastis portretas
tai as jau daug mates gyvenime pagal savo amziu pasakysiu tik tie.Kas dabar vyksta darbovietese tai neturiu ka su kuo lyginti , nors as nesu medikas bet is darbo turejau pasitraukti nes man neleido dirbti kai as pasakoiau kad darbe nepazeidinesiu istatymu.Ruso fasisto cccp laikais to net sapnuose nesapnuodavove i kokias aukstumas dabar pakile darbdaviu savivaliavimai.

Galerijos

Daugiau straipsnių