Tragiškai žuvusios mažylės mama nesutiko, kad dukrą pražudęs girtas jos tėvas būtų įkalintas

Grįžti į straipsnį

Baisu

Baisu portretas
Su tokiu vyru-savo vaiko neikur neleisčiau Motinos vietoje. Jei bukas yra, tegu pats užsimuša su mašina. Ir į kalėjimą tegu sėdi iki gyvos galvos. Kam gailėti?

Kur buvo mama?Ar vienodai tokiai buvo?

Kur buvo mama?Ar vienodai tokiai buvo? portretas
Motina kalčiausia. Kur ji buvo,kai įvyko nelaimė? Jei geriantis vyras-skirtis su tokiu. Pilna moterų vienų auginančių vaikus. Normaliai moteriai vaikas svarbiausia,o ne kažkoks diedas tėvo vardo nevertas. Motina kalta dėl visko. O vyrai Lietuvoje geria, vaikus štampuoja ir dzin jiems viskas. Argi ne taip?

Jo

Jo portretas
Tai tiek vertinama gyvybė? Tiek vertinami vaikai? Ar svarbiau diedas kuris girtas, sąmoningai sėdo prie vairo, pasisodindamas mažą mergaitę, padarė avariją, nužudė vaiką ir dabar visiems svarbiausia, kad jis pražus kalėjime? Ir? Taip ir turi būti. Galva už galvą.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
SODINTI ABU , , NE VAIKAS JIEMS BUVO POFIK .

teisiu vairuot atemimas neatmeta transporto butinybei

teisiu vairuot atemimas  neatmeta transporto butinybei portretas
todel siulau baust valdininkus kurie administruodami surinkta PSD laiku nepesirupino teisiamojo psihine sveikata ... teist ir baust grieztai..sveikatos ministra kad nesirupina mokesciu moketoju sveikata... mokestis sveikatos palaikymuj yra ? - yra... adinasi Privalomas Sveikatos Draudimas... jei mokejai saziningai ir tau sveikata sutriko visos islaidos susijosius su sveikatos atstaymu ir zalomis kurios busvo sukeltos sutrikus sveikatai krenta ant PSD fondo administratoriu.... as gi sakiau jum pries renkant mokesti reikia ji teisingai pavadint a ti paskuj pretenzijos... nu nepaklauset va jum ir valio

elena

elena portretas
alia ir motina matyt pati irgi isgerianti dirbdama tokioj vietoj uztai nenori kad pasodintu vyra nebus sugerovo baisi moteriske

Spenius

Spenius portretas
Tokios jau yra tos moterys... Be vaiko gali gyventi, bet be pimpalo - ne!!!

nieko baisaus

nieko baisaus portretas
dar kelis isperes nuo to urodo

to Anonimas

to Anonimas portretas
Prokurorai? O kaip jurbarkinio byla, kur merginą sužalojo,bausmės jokios? Tai kur tie prokurorai yra, kai tas laisvas vaikštinėja? Čia gi avarija, o žvyrkeliuose ir blaiviems nutinka, bet jei ne politiko sūnelis tai tuoj į kalėjimą?

Siaubas

Siaubas portretas
Ko verta gyvybė? 0 !! Girtas išsigimėlis užmuša žmogų,kita gegutė gina vaiko žudika.Abu i durnyna

Anonimas

Anonimas portretas
nesupratau, kuo cia deta mergaites mama, jei vyras zmogzudys? tai cia jos nuomone nereikalinga yra prokurorai, tai jie skiria bausme. ar as ko nesupratau.

Ane

Ane portretas
Matas Laurinaitis ir beprotė jo žmonelė,prokurorės pasiūlyta bausmė neadekvati.

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Ir be teismo aišku, kad dukrą pražudęs tėvas nekaltas, nes buvo girtas, kadangi alkoholis, pasivadinęs visokiais švyturiais, kalnapiliais, stumbrais, balzamais, "nealkoholiniu" alumi, širdies lašais, naminuke, su Prezidento palaiminimu iškilmingai tebelaikomas buteliuose blizgančiom etiketėm maisto parduotuvėse bei vaistinėse ir visi tyli, patenkinti, vaidina teisuolius... Gėda.

Vitalija

Vitalija portretas
Vyrai visada sugeba išsisukinėti ir bando įtikinti teismus,kad jie yra nekalti.Keista istorija ir paini.Buvo istorija,kai moteris pražudė savo dukrą,nes ant jos užvažiavo kitas su audi.Dukra tada sedėjo,ant galynės sėdynės .Ne jis buvo kaltas,kuris viršijo greitį,o moteris kuri vairavo ir užkirto jam kelia.Devini metai buvo taisoma šeima po teismus,kol nugalėjo teisybė.Audi vairuotojas buvo nuteistas.

Anonimas

Anonimas portretas
Toks tėvas tokia ir išgimdytoja. Zombiai - nepriklausomybįs vaisiai. Zombinim aukos. Nusikaltėliiai,

tevams -tragedija ,o cia visi teisuoliai

tevams -tragedija ,o cia visi teisuoliai portretas
smerkia , teisia ir vietoj vienos aukos troksta dar ir antra sunaikint , kad visi prazutu ir nieko nebeliktu....

Purvinis

Purvinis portretas
paziuresim kokia nutarti priims santechnikas.gal zmogus netycia,bet tycia gere ir ne vienerius metus,tai prie vairo sesti negalima jokiu budu...KUR VAIKO INTERESAI?VAIKAS NOREJO MIRTI?

to Fašistui

to Fašistui portretas
O kaip būna,kai visai svetimam pvz už nužudymą pretenzijų neturi,ir teismas tai skaito,kaip lengvinančia aplinkybe,-kas,Dievas,suteikė teisia disponuoti artimūjų gyvybėmis?

Logiška

Logiška portretas
Viskas logiška, tik nesutampa su šiuo metu galiojančiais įstatymais. Tikroji bausmė jau yra, ir ji iki gyvos galvos - savo dukters pražudymas. Jei pasėdės kalėjime, gero iš to nebent kitiems kaliniams.

...

... portretas
Žvyrkeliai patys pavojingiausi keliai, sumėto automobilį, pavojingi žvyrkeliai, reikia asfaltuoti!

TEMIDE

TEMIDE portretas
P I D A R A S TOKIUS SODINTI IR NE TIK ,KAD VISI ZINOTU JOG NESESTI UZ VAIRO GIRTAM,NES AUKU GALI BUTI NET DAUGIAU,P I D A R A S JOKIO TEVISKO JAUSMO NETURI

M

M portretas
Vienas kito verti… dažnas atvejis toks tad nestebina… butų neabejinga - butų neleidus taip elgtis išvis…

Jept

Jept portretas
Motina vaiko dar turi suvokimo ramybės jai .Mažai jau žmonių likę, kurie nejaustų pasitenkinimo kaltindami kitą.Vienas kita galėtų papjauti.

Putinas-Fašistas

Putinas-Fašistas portretas
Kaip gali giminės atleisti,dovanoti nusikaltėliui,už jų artimūjų žūti> Na niekaip nesuprantu-tai sudaromos sąlygos,gąsdinti,papirkti,kaip Žalymai manai,? Tu toks protingas.....

Faktas

Faktas  portretas
degradynas lt o dar juokiasi iš rusu ..

ligonis

ligonis portretas
o ne mama .

Galerijos

Daugiau straipsnių