Trims kauniečiams – rimti nemalonumai dėl narkotikų

  • Teksto dydis:

Trys kauniečiai bus teisiami dėl neteisėto didelio kiekio narkotinių kanapių auginimo, disponavimo narkotinėmis medžiagomis ir jų platinimo.

 

Kaip trečiadienį pranešė Generalinė prokuratūra, byla su kaltinamuoju aktu perduota teismui.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų birželio mėnesį policijos pareigūnai patikrino įtarimų sukėlusį 48-erių metų kaunietį. Asmens apžiūros metu vyro džemperio kišenėje pareigūnai rado narkotinių medžiagų – kanapių. Už tai jam pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Remiantis ikiteisminio tyrimo metu surinktais duomenimis, minėtas narkotines medžiagas 48-erių metų vyras galėjo įsigyti iš kito bylos kaltinamojo – 29-erių metų kauniečio. Policijos pareigūnai, atlikę kratą jo gyvenamojoje vietoje, rado didelį kiekį auginamų narkotinių kanapių.

Tyrimo duomenimis, 29-erių metų vyras galimai veikė kartu su kitu 41-erių metų bylos kaltinamuoju. Pastarajam priklausančiame garaže taip pat buvo rasta kanapių, jo namuose be kanapių rasta ir  psichotropinių medžiagų turinčių guminių meškiukų, džiovintų grybų.

29-erių metų kauniečiui pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti ir neteisėto didelio kiekio aguonų ar kanapių auginimo.

41-erių metų kaunietis sulaukė kaltinimų dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Ikiteisminį tyrimą organizavo Kauno apygardos prokuratūros prokurorai, tyrimą atliko Kauno policijos kriminalistai. Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kauno miesto rūmams.NAUJAUSI KOMENTARAI

MANAU

MANAU portretas
Pries sodinant i kalejima tokiem reiktu viesai,miesto aiksteje,rastus pas juos narkotikus jiems i uzpakali sukist
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių