Smarki avarija Užliedžiuose: sužaloti du žmonės, automobiliai – sumaitoti

  • Teksto dydis:

Kauno rajone, Užliedžiuose, penktadienį susidūrė BMW ir „Mercedes-Benz“ automobiliai. Pirminiais duomenimis, šioje avarijoje Plento ir Griežlės gatvių sankryžoje sužeisti du žmonės.

Viena nukentėjusiųjų buvo praradusi sąmonę, vėliau ją atgavo.

Skundėsi galimu riešo sužeidimu, galima žandikaulio ir akiduobės trauma.

Smūgio būta stipraus. Bent vienas automobilių per avariją kaip reikiant sumaitotas.

12.24 val. ugniagesius gelbėtojus pasiekė pranešimas, kad po eismo įvykio iš automobilio negali išlipti moteris.

Po susidūrimo automobilis buvo nuvažiavęs nuo kelio, viduje buvo moteris, kuri dėl sulankstytų durelių negalėjo išlipti.

Panaudojus hidraulinius plėstuvus moteris išlaisvinta, perduota medikams. Atjungtas automobilio akumuliatorius.

Kauno policijos turimais duomenimis, automobilis BMW, vairuotas 39 metų vyro, pirminiais duomenimis, kliudė automobilį „Mercedes-Benz“, vairuotą 29 metų moters.

Eismo įvykio metu automobilis BMW dar kliudė stovintį automobilį „Toyota“, kurį vairavo 29 metų moteris.

Dėl patirtų sužalojimų automobilio „Mercedes-Benz“ vairuotoja ir automobilio 36 metų BMW keleivė pristatytos į gydymo įstaigą. Visi vairuotojai blaivūs.


Šiame straipsnyje: avarija LTUžliedžiaiavarija Kauno rajonesužaloti žmonės

NAUJAUSI KOMENTARAI

Asta, Uzliedziai

Asta, Uzliedziai portretas
Pradėkime jausti žmogiškumą vienas kitam.Avarija yra avarija,jo aplinkybes visi supranta ir nereikia išsisukinėjimu ar dar kažkokiu aiškinimu.Išmokime pripažinti savo klaidas.Ir labai gaila turi būti nukentejusiu.Laikas visiems jausti atsakomybe kelyje.Ir ne tik dėl savu bet ir dėl kitu.Visiems nuovokos ir sveikatos!

Gaila man jūsų

Gaila man jūsų portretas
Jei jūs pažintumėt ir žinotumėt BMV vairuotoja taip nerasytumėt. Apgailėtina. Reikia džiauktis kad su Xisu važiavo, nes kitaip pasekmės būtų labai liūdnos. Ir jeigu tikit kad mersedesas važiavo 50km/h, tai nueikit į ligonine pasitikrinti. Įžeidinėdami žmogų pagalvokit ar jūs ne toks pat.

Giedre

Giedre portretas
Ką dar komentuoti apie tokį žmogų.Pačiam nieko, bet net nepasidomi kita nukentėjusia,kuri buvo be sąmonės.Kai abejingumas.Bemsas svarbiausia suvarytas,va rūpestis.Žmogiškumo nulis.Teises reikia is tokiu atimti.
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių