Vidury dienos moteris užpuolė restorano darbuotoją – daužė kumščiais, tąsė už plaukų

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai tiria savaitgalį mieste įvykusį incidentą, kai porelės – vyro ir moters – linksmybės Kėdainių restoranuose ir kavinėse virto ikiteisminiu tyrimu dėl sveikatos sutrikdymo. Įniršusi klientė savo pyktį išliejo ant darbuotojos – trenkė jai į veidą, mušė kumščiais, tąsė už plaukų.

Sunku ir patikėti

Kas sukėlė tokį 29-erių metų moters įniršį?

Sunku ir protu suvokti, tačiau konfliktas įvyko po to, kai maitinimo įstaiga atsisakė teikti paslaugas akivaizdžiai neadekvačiai besielgusiems klientams. Šį faktą užfiksavo įstaigoje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, o „Rinkos aikštei“ patvirtino ir Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

„Šeštadienį apie 14 val., Kėdainiuose, Didžiojoje g., į maitinimo įstaigą atėjo galimai neblaivūs vyras ir moteris. Paprašius išeiti iš maitinimo įstaigos, 29-erių metų moteris trikdė viešąją tvarką ir panaudojo fizinę jėgą bei sukėlė skausmą 23-ejų metų moteriai“, – informavo policijos Komunikacijos poskyris.

Įtariamoji nustatyta

Nukentėjusi restorano darbuotoja kreipėsi į policiją ir parašė pareiškimą. Policijos pareigūnai nustatė viešąją tvarką pažeidinėjusius asmenis.

Kėdainių rajono policijos komisariate dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo.

Numatyta, kad tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Savaitgalio linksmybės

Beje, pasirodo, tądien minėti asmenys buvo išprašyti ir iš dar vienos maitinimo įstaigos, esančios Josvainių gatvėje. Čia jie taip pat trikdė viešąją tvarką, tačiau savininkas juos išprašė gražiuoju.

Senamiestyje esančioje maitinimo įstaigoje minėti asmenys net nebuvo aptarnauti, jiems buvo pasiūlyta išeiti, netrukdyti kitiems įstaigos svečiams, tačiau švęsti nusiteikusi porelė ginčijosi su darbuotojomis.

Beje, nors darbuotoja buvo užpulta ne įstaigos viduje, o kiemelyje, tačiau visą konfliktą užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros. Įraše matyti, kaip moteris muša jaunesnę moterį, tranko jai į veidą, tampo už plaukų ir stumia į sieną.

Nukentėjusią jauną moterį apžiūrėjo Valstybinės teismo medicinos tarnybos specialistai. Ši įstaiga atlieka teismines medicinos ekspertizes ir tyrimus pagal ikiteisminio tyrimo įstaigų pareigūnų užduotis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ar tik NEbus

Ar tik NEbus portretas
tiedu agresoriai iš Okrajinos, sėkmingai per 2+ metus parazituojantys Lietuvoje IR užsiimantys jiems įprastu gyvenimo būdu mūsų iki tol tvarkingoje šalyje?? KODĖL slepiat tiesą apie užsienio atėjūnų nusikaltimus PRIEŠ vietos gyventojus??

Manau

Manau portretas
reiktų paviešinti tokių neadekvačių nuotraukas, kad aplinkiniai žinotų, kas užėjo ir kas kaimynystėje gyvena.

To-Paslikas

To-Paslikas portretas
Matomai kaip ir tu,per daug prisiuostė koncervinio dvoko.
VISI KOMENTARAI 20

Galerijos

Daugiau straipsnių