„Kauno dienos“ studijoje – Moterų krizių centro vadovė: smurtas nesiliaus

Grįžti į straipsnį

lizdeika

lizdeika portretas
Kur gi cia liausis tie Vingiu jonu paprociai,jei net musu pirmas ir vienintelis karalius mindaugelis pagrobe savo artimo zmonele,o po kurio laiko tas uzmocino ji ir jo gimine.Tradicijos -sventas dalykas,muzikai lietuviai ju per amzius vergai bus.

Neklausiau.-

Neklausiau.- portretas
tai ar pasakė, kad nuo bėdų apsaugos tik Stambulo konvencija?:))

Viso šito muilo burbulo,

Viso šito muilo burbulo, portretas
dirbtinai pučiamo leftistų, absurdiškumą, ciniškumą ir tendenciškumą demonstruoja komentarų vertinimų specialiai klaidinantys nustatymai, kai spaudžiant pritarimą rodo misnusinius rodmenis.

Rimas.

Rimas. portretas
Debilizmas.

ai

ai portretas
nepykit, bet visa ta bobu teisiu kontora labai panasi i lgbt...

nebėkite

nebėkite  portretas
Keistas patarimas: bėgti nuo tokio vyro. Kodėl aš su vaiku turiu bėgti iš namų? Kai vyras prieš mane pakėlė ranką, aš jį miegantį taip atkaliau su beisbolke, kad vos paėjo. Prie durų jau stovėjo lagaminas su jo apatiniais ir pasakiau, kad jei pasiskus ar bandys grįžti ir gadinti gyvenimą man ir mūsų vaikui- liks be akių. Ir to užteko Jis išvyko į kitą miestą. O aš po kelių metų sutikau gerą, normalų vyrą su kuriuo puikiai sutariame. Taigi nebėkite, moterys, o duokite tokį atkirtį smurtautojams, kad atsimintų visą gyvenimą. Tokie sutvėrimai supranta tik lazdos kalbą. Jokia policija, jokie centrai jums nepadės, nes visada bus tas pats. Ir jei bėgsit - jis vysis, nes jam reikia aukos. Jis visur jus ras. Taigi atmuškite jam norą galvoti jog jus auka. Tegul ieško kitos aukos rolei.

asd

asd portretas
Daug lietuvių vyrų yra nevykėliai- jie nesugeba nei mokytis, nei dirbti. Taigi tai juos atveda prie suvokimo jog jis tuščia vieta, nes nesugeba išlaikyti šeimos, pasistatyti namą, nusipirkti naują maškę, jachtą, pakeliauti po užsienio šalis - vnž jo nuomone jis nesugeba būti vyru. Ir tada jį apima pyktis, kurį reikia kažkur išlieti. Tokie vyrai ne tik nevykėliai, o ir bailiai. Jie juk nepuola pyktį išlieti ant kokio gambalo. Ne, jie pasirenka silpnesnius už save - moteris ir vaikus. Ir tai įrodo jog jie tikrai prigimtiniai nevykėliai ir pusiau daunai. Nes šiaip jau ne viskas pinigais/turtais matuojama ir jei vyras ne daunas, tai jis ir su nedidele uždirbama alga lieka mylinčiu vyru šeimoje ir tokia šeima gyvena nors ir be turtų, bet draugiškai ir su meile. Ir nereik jiems tų jachtų, bmv ir namų su baseinais. Svarbu tai, kad jie turi tarpusavio ryšį, draugystę, supratimą, užuojautą. Jie brangūs vienas kitam.Užsienyje tokių šeimų daug, nes daug tokių vyrų,o Lietuvoje tokių vyrų nedaug

To nuomonė

To nuomonė portretas
Tiesa. Smurtautojo žmona tegu pagalvoja-kas svarbiau vaikas? ar jos mylimas vyras ar vaikas. Didelės bėdos nuo per didelės meilės vyrui

Yra sugyvulėjusių vyrų

Yra sugyvulėjusių vyrų portretas
Nes vyrai agresyvūs patinai. Instinktas pažymėti teritoriją. Testosterono hormonai siautėja. Moterys agresyvios retai būna arba asocialios, kurios geria daug. Tai gal....

Smurtauja ir moterys

Smurtauja ir moterys  portretas
Dabar ne mažiau agresyvios ir moterys. Kas apsaugos padorų vyrą , nenorintį kelti rankos prieš agresyvią moterį, svaidančią lygintuvus ir kitus daiktus, jei akimirksniu netenkini ponios norų. Jau nekalbu apie pastovų psichologinį šantažą.

.

. portretas
taigi neandertalieciai taip bobas kabina. o tom akivaizdziai tokia meiles israiska patika

Rasa

Rasa portretas
TIKRAS ŽAIDIMAS GIRTI PASIKIRKINA O PO TO TAS KNISPELIS VAŽINĖJA SU SAVO KOMANDA IR AIŠKINASI KURIS TAI GIRTAI BOBAI VAIKA PADARĖ VAŽINĖJA TIRIMUS BRANGIUS DARO AIŠKINASI O TIE CHANDŽIULNIKAI TUOS SAVO SPEKTAKLIUS DĖL IDOMUMO RUOŠIA

Stambulo konvencijai -NE

Stambulo konvencijai -NE portretas
Koks ten smurtas pas pijokus pašalpinius, jiems čia toks tipo žaidimas -išgeria, apsimuša ir vėl geria. O ką - dirbti nereikia, vaikų krūva, pašalpų gauna, tai ką veikti- ir geria. Iš dirbančio žmogaus tai atima didžiausius mokesčius - o pašalpiniams viskas dykai - socialiniai būstai, aptarnauja socialiniai darbuotojai. Gerovės valstybė.

Įvykių stebėtoja

Įvykių  stebėtoja portretas
O kaip tie pusdurniai iš šeimų maršų kovoja prieš smurtą ?

tadas

tadas portretas
na kaip cia prastumti ta stambulo konvencija. ka cia dar sugalvot? sudina ziniasklaida, parsidavusi, besislapstanti po svetima veliava.

Šios "problemos"eskalavimą

Šios "problemos"eskalavimą  portretas
geriausia vadinti- bull shit.

?

? portretas
Kur K.Bartoševičius?

Kada

Kada portretas
Kada nustosite atiminėti iš vaikų jų tėčius?

H

H portretas
Smurtauja tiek moteris , tiek vyrai . Dažniausiai tai žemiausio sluoksnio asmenys . Tačiau puolami visi suniveliuojami , kad tik būtų galima pasireikšti parodyti kokie mes biurokratai reikšmingi

tik

tik portretas
didziausia kryze kai tokias iremin pati saika ir /krizena/ per MM kisenes isvien su kreivu paradoksyniu /ignu/ piratyniais metodais kuriu laiva valdo piss paradoksyne bestija -;;-;;-;;-;;-;;-;;-;;-;;-;;-

popiergalis ant sienos gali sustabdyti smurtautoją ?????

popiergalis ant sienos gali sustabdyti smurtautoją ????? portretas
ar dabar leidžiama smurtauti ???? nėra įstatymų ?????? Suodaičio neuždarė į areštinę ???? Stabdykit narkomaniją, alkoholizmą ir išgyvendinkit teisėsaugos papirkinėjimą.

Baikit plauti smegenis

Baikit plauti smegenis portretas
Kad prastūmti stambulo konvekcija,tai knisas mums dabae smegenis ,atseit dabar trūksta baudziamojo kodekso straipsnių ar civilinio kodekso,o jau kai priims stambulo konvekcija ,tai jau smurtas lyg tai ir pasibaigs .va sugriežtino sankcijas girtiems vairyityijams ir konfiskuoja auromobilius ir sodina į kalejimą ,na o kur rezultatai?

namų šeiminykė Frekenbok

namų  šeiminykė  Frekenbok portretas
visa problemas puikiausiai išnarplioja TV Pagalba ! kreipkitės ir viską sutvarkys , bent aš tai tikiu , na jie taip sako , kad padėsime ...

Smurtas

Smurtas portretas
nesiliaus,kol nepasikeis auklejimas ir kapitalistinis zmoniu "rusiavimas"! Ir to nesustabdys jokios konvencijos,istatymai ir ju apstatymai,kad ir kasdien po 100 ju priiminetumete! Juk ir dabar parasyti kodeksai,istatymai,poistatyminiai aktai ir dar begale nereikalingo 6udo. Bet jau nuo gimimo vaikas zino,kad tas - turtingesnis,stipresnis. Gerbk! O ta kita - su juo daryk,ka nori! Jis - ubagas... Na,ir kokia gi rasliava ar sankcijos tai pakeis!?

Prašalietis

Prašalietis portretas
Agresiją gimdo: bedarbystė- neužimtumas; Alkoholizmas; psichikos sutrikimai; traumos iš vaikystės- pagr.priežastys smurtavimui. Jokios konvencijos čia ne prie ko. Sugriežtinus bausmes - alkoholio pardavimus, sugrąžinus sunkiųjų darbų kalėjimus, prailginus bausmės terminus - GAL padėtis pagerėtų.

100% isterija keliama tam

100% isterija keliama tam portretas
kad homoseksualai galėtų prastumti Stambulo konvenciją ir „teisėtai“ grobti vaikus, nes patys „nepasigamina“ - fiziologija neleidžia.

Alina

Alina portretas
Čia jokios konvencijos nepadės - tai būtų tas pats, kas statyti iš karto 10 kalėjimų Lietuvoje. Tai "demokratijos" ir "žmogaus teisių " padarinys. Jei vaikas valdo tėvus, tėvai už prasižengimą negali net dirželiu plekštelėti, mokykloje mokinys yra karalius, o mokytojas jo tarnas, tai tą ir turime. Reikalingas normalus auklėjimas šeimoje, tolimesnis lavinimas, mokinimas, galimybių atskleidimas mokykloje pilnai paklūstant mokyklos tvarkai ir mokytojo nurodymams ir t. t.

toje foto

toje foto portretas
moteris ar krizė?

nuomonė

nuomonė portretas
Smurtas nesiliaus,kol moterys žeminsis prieš alkoholikus,nesiprausėlius,išlaikytinius ir dovanos,atleis mušeikoms ir t.t. O dėl smurto prieš vaikus,tai jei tėvai mušė vaikus,tai ir jie dažnai taip pat su savo elgiasi...o Stambulo konvencijos ir bijo tokie smurtautojai

baltais siūlais susiūta

baltais siūlais susiūta portretas
nereikia stumti Stambulo konvencijos, Lietuvoje yra pakankamai įstatymų prieš smurtą.

agresyvumas nepriklauso nuo pinigų

agresyvumas nepriklauso nuo pinigų portretas
yra ir milijonierių psichopatų, padarančių baisius nusikaltimus, tik jie, deja, turi galimybes užčiaupti teisėsaugą.

Kuo

Kuo portretas
Biednesni žmonės tuo piktesni, ant ko išsiliet, ant valdžios bijo ir per durni tai kas belieka išskyrus artimus

Galerijos

Daugiau straipsnių