E. Chrebtovas kartu su Baltijos baleto teatru sudrebins Palangą: ruošia išskirtinę programą

  • Teksto dydis:

Publikai puikiai pažįstamas ir šiuo metu ypatingai daug dėmesio sulaukiantis dainininkas Eugenijus Chrebtovas klausytojams parengė dar vieną išskirtinę muzikinę šventę, kuri ne veltui pavadinta „Frank Sinatra Tribute“. Jau liepos 14 d., 19 val. Palangos koncertų salėje vienintelio ir išskirtinio koncerto metu klausytojai turės unikalią galimybę nusikelti kelis dešimtmečius atgal ir kartu padainuoti, paploti ir palinguoti svingo ritmu, skambant visiems gerai pažįstamai ir nuo pat pirmųjų taktų atpažįstamai muzikai.

Koncertą papuoš tokios dainos, kaip „Sway“, „Fly me to the Moon“, „Let‘s Fly Away“, „That‘s Life“ ir daugybė kitų. Tik išgirdus pavadinimus norisi niūniuoti melodijas, tad, kas gi gali būti geriau, jei ne atsipalaidavimas puikios muzikos fone. Kad šventė būtų išties siautulinga, atlikėjas jai įgyvendinti pasitelkė profesionalų komandą – ritmo grupę, kuri muzikai suteiks daug išskirtinių atspalvių ir profesionalių šokėjų trupę „Baltijos baleto teatras“, išskirtiniais šokių spektakliais užkariavusią ne tik mūsų šalies, bet ir užsienio publiką.

Šiam koncertui visa komanda ruošia išskirtinę programą, kuri išjudins ir karščio banga užlies visus susirinkusius. „Frank Sinatra Tribute bus tikras iššūkis, kurio su nekantrumu laukiame ir norime pristatyti visiems savo mylimiems gerbėjams”, – sakė besišypsantys atlikėjai.

E. Chrebtovas pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiria skirtingų programų pristatymui, kurias dovanoja ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažų miestelių gyventojams. Jo atliekamų kūrinių bagaže sugulė ne tik klasikos, bet ir populiariosios muzikos kūriniai. Profesionalumu ir ypatinga charizma garsėjantis dainininkas kaskart nustebina savo klausytojus. Žinomus kūrinius atlieka naujai, neįprastai.

„Man visuomet smagu savo klausytojams dovanoti šventę, nes jų šypsenos ir ovacijos yra didelis džiaugsmas, o ko daugiau reikia atlikėjams, jei ne nuoširdaus palaikymo. Pažadu, kad šis koncertas sušildys ir pripildys pačių geriausių jausmų“, – sakė E. Chrebtovas.

Tad nepraleiskite unikalios ir išskirtinės progos pasimėgauti gyvo garso koncertu Palangos koncertų salėje. Savo atostogas nuspalvinkite dar ryškesnėmis spalvomis, kurių čia tikrai netrūks.

Bilietus įsigyti galima: www.bilietai.ltNAUJAUSI KOMENTARAI

nuostabus dainininkas

nuostabus dainininkas portretas
su malonumu nueisiu i koncerta

Hmm

Hmm portretas
sakot sudrebins o ne pats sudrebės?:D)

Anonimas

Anonimas portretas
tai tikrai bus nuostabus koncertas kai jie Fuego dainuodavo buvo puiki grupe
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių