Klaipėda vėl įsileis E. Dragūną

Grįžti į straipsnį

sovietiniu laiku buduliams

sovietiniu laiku buduliams portretas
ir čia atrodo kad i Selo koncertus eina tik be diplomu esantis žmones:D:D Matuoja viska pagal savo kartonkes gautas pas sovietus tai ir esam siknoj tiek su kulturra tik su šviettėmu tiek suvalstybe

Sigitui

Sigitui portretas
taigi taip smagu prievartaut visuomenę. O paskui gėrėtis kaip visi pjaunasi, spjaudosi bet nieko negali padaryt - vampyrai uždraudė ir viskas

Klpd.

Klpd. portretas
Dawai Egi! Pasiilgom. Turbūt dabar Klaipėdos vasaros estradoj bus ne 5-8 tūkstančiai o kokia 10-12:D) Nemokamos buvusio mero Kongo reklamos dėka :D)

Puiku, laukiu Selo koncerto

Puiku, laukiu  Selo  koncerto  portretas
Gerai, kad klaipėda nepataikauja Valinskui ir lansbergių bendruomenei.

Ne žemo lygio popsui

Ne žemo lygio popsui portretas
jo laukia daugiausiai tik provincijos "buduliai". O gal ir Kl. valdžia tokia pati, jeigu puoselėja ir remia tokių "budulių" "kultūrą"? O išsilavinusių, inteligentiškų žmonių Klaipėdoje ištiestik vienas kitas.

Sigitas

Sigitas portretas
Taip pilnai suprantama, kad yra tokių kuriems E. Dragūnas neva yra nepriimtinas ir nepageidautinas, bet yra bet. Taigi E.Dragūnas turi savo gerbėjus ir tiems gerbėjams spręsti ar eiti į jo rengiamus koncertus ar ne. Bet yra tokių gyventojų, politikų tarpe tokių "bepročių" kurie pagatavi neva skanu "tortą paversti į neva dvokianti "šudą". Tokie pagatavi kiekvieną Lietuvos gyventoją, poetą, meno ir kultūros asmenis juos surusofobinti. Negana to per tokius veikėjus šį atlikėją būtų pagatavi įtraukti į nepageidaujamų ar net negalinčių Lietuvoje pasirodyti asmenų sąrašą. Ar tokie Lietuvoje vykstantis veiksmai ne dvelkia diktatūrą kaip dabar vyksta Afganistane? Taigi pasaulyje aplamai nėra to super puper įdealaus žmogaus. Visi esame su vienokiais, ar kitokiais nuodėmėmis.

Deja

Deja portretas
Deja, komentaruose matosi, kad Klaipėdoje daug mažai išsilavinusių žmonių, jei Selo laukia...

minia reikalauja selo

minia reikalauja selo portretas
nedaznai debi_ka gali gyvai pamatyti

Dov.

Dov. portretas
Tai, kad į jo koncertus susirenka minios, išvis ne rodiklis. Tiksliau, rodiklis to, kokia Klaipėdos publika - vulgari, primityvi, kvaila , kaip ir pats S. Sako, tokio siaubingo garso "bumčikais" jaunimas "narkašinasi". Pirmyn, jei be laiko nori apkursti. Lietuva, matyt, labai turtinga, kad rems kurčius invalidus.

Unitazas

Unitazas portretas
Selo koncertai patinka mūsų prastuomenei,svarbiausia parėkauti,prisigerti ir kaip vergui maloniai sulaukti jo keiksmažodžių,įžeidinėjimų.Pirmyn išalkusi minia,pirmyn paskui neadekvatų ir kvailą kaip batų aulą Selą;varguoliams to reikia.

Pakrante

Pakrante portretas
Aš visą laiką klausiau jo dainų,bet kai jo draugai uspiskich,dar neisku kas,gal koks nors kitas burliokas,ne !

Na, Valins

Na, Valins portretas
by**į tau į akį

Londoniečiui

Londoniečiui portretas
Tai ir neik, negi Tave kas botagu varo. Yra didžiulis pasirinkimas Pvz.- Purvinis …

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Džiaugiuosi už SELą, nors nesu nei jo gerbėja, nei koncertuose lankausi. Jei surenka tokius skaičius žiūrovų... tuo ir viskas aišku! SĖKMĖS, EGIDIJUI DRAGŪNUI!!!

Manau

Manau portretas
Selas šaunuolis, surinkdamas pilnas arenas žiūrovų trenkė chamui Valinskui skudurų per veidą.

Londonietis

Londonietis portretas
Tas pridurkas debilas dar vis koncertuoja?Man net jei primoketu,i sito asilo koncerta neiciau!Vaflis!!!

ai

ai portretas
tegul tik nukvalusiu beretnyku neisileidzia...

Fanai

Fanai portretas
Šaunu ! Laukiame koncerto !

Simas

Simas portretas
O ką- jis ir pats buvo panašioje situacijoje. Ką jis gali pasakyti.

Onė

Onė portretas
O tai ką valinskas????

Mano nuomone ,

Mano nuomone ,   portretas
ne savivaldybėms ar kokiems valinskams spręsti . Spręsti gali tik klausytojai . Prie šių liberalių valdymo liko tik draudimai ?

Niu , o kur " žurnalistinis " objektyvumas ?

Niu , o kur " žurnalistinis " objektyvumas ?  portretas
Koks buvo komisijos sprendimas? Kodėl nėra tiksliai pacituota ? ___Komisija išnagrinėjo skundą vasario pabaigoje ir GRĄŽINO miestui iš naujo svarstyti. _____P.S. jei grąžino , vadinasi buvo pažeidimų ir savivaldybė negalėjo leidimo neišduoti !

Lauk bebrus o ne sel

Lauk bebrus o ne sel portretas
Blizgeviciutes bebrai auksiniais dantim dar ne tiek nuostoliu pridare su dudorium priesaky palyginus su sel, isiisaiuteje taško kanceliarines kur tik sugalvoja dvikojai bebrai, džiazo festivalio primadona už 1 menesio darba pasiimdavo alga kaip už metus

Ne nereikia mum selu

Ne nereikia mum selu portretas
Mes norim klausytis partijos bibčiulpiu. Valinskas musu Alfa ir Omega:)

S

S portretas
Jazzui - Ne

nesiklausantis stūgavimo

nesiklausantis stūgavimo portretas
Trumpai ir aiškiai-Sel'as papuolė į tuos pačius juodus valdžiukės sąrašus kaip Žemaitaitis,Gražulis ir kiti,nepritariantys idiotų politikai..Minios ,susirenkančios į Dragūno koncertus,baugina bukalaurus,kurie be tatuiruotų ministrės papų da maldeikiuko su broileriu,parodyt ką geresnio neturi...

Galerijos

Daugiau straipsnių