Atėjo laikas mėgautis gamta

Kalendorinis pavasaris per išeigines ir visą ateinančią savaitę džiugins vasariškais orais. Tai bus metas grožėtis žiedais, lankytis paplūdimiuose, darbuotis soduose.

Šiandien, kaip ir visą savaitę, pūs silpnas vakarų vėjelis. Sinoptikai teigia, kad vakare, apie 20 val., virš Klaipėdos ir uostamiesčio apylinkių nugriaudės perkūnija ir gali nulyti trumpas, staigus, vasariškas lietus. Termometro stulpelis kils iki 23–25 laipsnių šilumos.

Sekmadienio naktį ir dieną taip pat gali nušniokšti trumpi lietūs su perkūnija, naktį tikėtina 10–12 laipsnių, dieną šils iki 19–21 laipsnio.

Labai panašus bus ir pirmadienis bei antradienis – vis dar silpnas vėjelis nešiauš plaukų, galimi trumpi lietūs, laikysis tokia pat maloni oro temperatūra.

Trečiadienis bus šilčiausia savaitės diena. Nors naktį dar gali nušniokšti vasariška liūtis, dieną – be žymesnių kritulių, oras gali įkaisti iki 23–25 laipsnių šilumos.

Nuo ketvirtadienio laikysis saulėti orai, lietaus nenumatoma nei tądien, nei kitomis dienomis. Nakties temperatūra dar vis laikysis apie 11–13, dieną oras sušils iki 23 laipsnių.

Penktadienis bus kiek vėsesnis, bet vis dar saulėtas. Dieną termometro stulpelis nebesieks 20 laipsnių padalos, tikėtina kad jis sustos ties 17–19 laipsniais.

Kitas savaitgalis numatomas toks, koks Lietuvoje yra įprastas gegužės antroje pusėje – be didelių karščių, maloniai šiltas ir ramus.


Šiame straipsnyje: oraipajūrispavasarisšiluma

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių